Stargate

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 28. 9. 2005 14:08

tak co? uz mate zhlednuto prvnich 10 dilu z devate serie? co na to rikate?
ja myslim ze to stavu vubec neztratilo, mozna jeste lepsi, 8) akorat u prvniho dilu jsem se bal ze to cele zkazili,

jako svaty gral a z merlina udelat antika?!....nevim,nevim...zajimave ale hrozne zjednodusene :?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 9. 2005 11:38

JO docela dobré. Akorát nevím proč vytahují dalšího úhlavního nepřítele, když nedořešili ani toho prvního.
Sice už zjistili, že ty Modlitebníky Oraje vytvořili Goauldi genetickou úpravou mozku člověka. Ale nevím, je to celé čím dál víc zamotanější.
Ješte by chybělo, aby do seriálu Stargate SG-1 zatáhli úhlavního nepřítele z Stargate atlantisu "Pojídače Krve".
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 29. 9. 2005 12:53

myslim, ze se trochu(hodne) pletes, goauldi jsou rozpraseni, akorat Baal si tajne na zemi zalozil nejakou firmu:-),
to s tou genetickou upravou si myslim pletes s klonem Anubise na ktery nahodou narazily,
orajove jsou stejne povzneseni jako antici, akorat jsou zli(proste ta rovnovaha je vsude) jediny duvod proc potrebuji uctivace je ten, ze jim to zvetsuje moc, ale rozhodne nikoho dalsiho mezi sebe nevemou, o tom ani ti verozvestove nevi
navic antici s nima uz kdysi prohrali, stejne tak jako s tema krvakama v atlantisu---antici je snad nejslabsi "rasa" ve vesmiru
ale hodne dobry dojem na me udelala Vala, to se musi nechat:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 9. 2005 15:30

Tak to je možné. Dívám se na to v angličntině bez českých titulků a tak mi mohlo něco jinak vyznít.
Ale ten díl s klonem anubise. Velitel sám zmínil, jestli mohli orajové vzniknout stejným způsobem jako ten klon. Upravou genetického kodu a rozvinutím potenciálu mozku a byl mu odpovězeno, že ano. A on pak řekl Bylo by fajn zjistit jak ten jejich přístroj funguje.
Tak sem tomu rozumněl.
A z těch Goauldů fakt zůstal jen jeden?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 29. 9. 2005 15:45

goauldu bude urcite vice, ale jsou zalezli nekde v dire a maji nulovy vliv, takze se s nima nepocita,
k tomu povzneseni, jasne bud pomoci toho pristroje nebo s pomoci nejakeho povzneseneho
orajove tak vzniknout mohli(kazdy se takhle muze povznest) ale protoze jejich civilizace je zrejmne stejne stara jako antiku, tak to bylo spise prirozenou cestou i kdyz jsou zli, nekde bylo receno, ze je tak zachovana rovnovaha mezi dobrem a zlem
myslim si, ze goauldi byli to nejslabsi cemu lide zatim celili
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 15. 4. 2006 02:07

Kdy se začnou vysílat desátá a třetí řada? Nemůžu se dočkat na Furlingy.
KillerZero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 15. 4. 2006 19:43

Pochybuji, že někdy, na satelitu jsem viděl nejnovější, ale N@va nikdy asi nové dílý dávát nebude :( ale zaslechl jsem, ževe Volejte Novu padla řeč o Stargate, že prej se začne pouštět od podzminu tohoto roku :( pozdě, ale přece a to od myslím pvní řady :) :!:
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KillerZero 15. 4. 2006 20:26

O´Neill: Na co to odpovídáš? Já nemluvim o Nově, já se ptam kdy se začnou vysílat desátá řada SG1 a třetí řada Atlantis.
KillerZero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 15. 4. 2006 21:55

jako kazdy rok, v lete, ted uz ale nevim jestli v cervnu nebo az v cervenci, spise v cervenci
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 16. 4. 2006 15:27

Oni hodlají jet zase od prvního dílu ? To je doufám joke..
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 31. 5. 2007 05:34

na stargate jsem nekoukal, ale zacal jsem asi pred mesicem a docela me to chytlo 8)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 31. 5. 2007 06:17

Atlantis ma bejt uz 4rada :wink: a 10 rada uz to ma taky za sebou. 10 rada je posledni a pak uz budou jen 2 filmy.
Atlantis 4 serie ma zacit nekdy v cervnu.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 31. 5. 2007 13:18

Revan: V cervnu? Ja slysel, ze az na podzim
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 1. 6. 2007 23:00

muze mi nekdo vysvetlit co to dela tady kdyz to ma bejt jinde ? bo snad ten psychedelic serial davaj v kine ?

Film super - serial ubohost .... my conclusion ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukas.Skywalker 15. 6. 2007 19:30

Super seriál, jen škoda těch azgardů v posledním díle desáté řady :(
Atlantis, to už je samá politika bez akce :roll:
Lenovo ThinkPad R500
Galaxy Nexus
Lukas.Skywalker
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků