Zivotni laska

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 17. 9. 2005 21:33

povinnost rikat dobrou noc neni zakotvena v predmanzelske smlouve... Zato tvoje prani, zehleni,vytirani, luxovani, nakupovani, veskery uklid, pece o deti, sekani zahrady a ziveho plotu, cisteni bazenu, uklid sauny a dalsi povinnosti v te smlouve jsou. To mi pripomina- uz jsi dnes byl s kosem? :D
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 17. 9. 2005 21:44

iwigirl: njn, to je tak ked ma clovek doma pravnicku. mala si byt vojackou, radsej by stal v pozore, nez upratoval :hm
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod keane 17. 9. 2005 22:19

to je typický; životní láska končí u hádky, kdo byl s košem:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 18. 9. 2005 07:33

keane : ctu tvuj "unterschrieb" a uz chapu,proc jsem melancholicky cynik :lol: .

iwi : jeste jste nebyli ani na svatebni ceste a uz se hadate?Tak to vam davam tak mesic,a to jeste ani ne v uplnku :wink: .

Vcera jsem zase zacal verit,ze muze existovat neco jako laska ve dvou...Je jeste spousta casu doufat,ze neco vznikne,ale ponevadz je o 3 roky starsi,tak uz to neni zadny tele.Mensi jak ja,sympaticka,celkem dobre ji znam,taky nema stesti na partnery a nejspis mame podobny vkus.
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 18. 9. 2005 08:27

Ja uz se na to vy****......potreti za rok tezce zamilovany a zas to nevyslo :-((((((((
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 18. 9. 2005 10:12

keane pokud mas dite je vse vyreseno :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 18. 9. 2005 18:37

Paul Wayne: to jsem rád, že jsem ti v tom udělal jasno:-) Bohužel jsem přesvědčený o pravdivosti té věty.
IcemanCZ: nevynesený koš, špatně vytlačená zubní pasta, pěkná sousedka a děti jsou spolehlivý zabijáci životní lásky:-(((
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 18. 9. 2005 18:39

Paul Wayne: ale jinak gratuluji k té o 3 roky starší; pokouším se nezávidět:-) Nejde to:-))))
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 18. 9. 2005 22:07

keane tak jsem to nemyslel myslel jsem to tak ze ma kdo vynaset kos, vyndavat mycku, luxovat atd :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 24. 9. 2005 03:57

Zdravim vospolok, pekne forum tu mate ... aj ked trochu pochmurne :|

Pri analyzovani pohlavi sa tu zabudol pripomenut jeden poznatok. Teraz to nikto neberte ako utok :mrgreen: ale toto mi pripada ako fakt. Chlap, aspon vacsina takych ktori sa objavili v tejto diskusii, ked je zamilovany do konkretnej zeny tak na nej nechce nic menit, proste ju chce taku aku je so vsetkymi jej vlastnostami. Na druhej strane, zeny maju casto tendenciu byt pritahovane chlapmi kvoli ich chybach - ony totiz dufaju ze toho chlapa dokazu zmenit. Mne to pripada ako pozostatok evolucie. V prirode je vzdy vyhodnejsie ked je samec arogantny hulvat, preto maju takito dodnes u zien vacsi uspech. Avsak dnesne ludske samicky uz nesluzia iba na vynosenie potomstva a tak maju zvysenu potrebu ludskeho porozumenia. Avsak ako je zname, jedinci nedostatocne arogantni nemavaju patricny prvotny sexappeal, takze idealny sposob ako ziskat idealneho chlapa je najst si nagelovaneho futbalistu a potom ho zmenit na nezneho macka. Casto dokonca mavaju pocit ze ked sa zmenia najprv ony podla poziadaviek naprotivku tak ten sa zmeni nasledne, a to je dalsia chyba - lebo ked im potom (priemerne tak na 4. pokus, nikdy nie na prvy) dojde ze ten ciel je neuskutocnitelny, nasleduje dlhe obdobie zatrpknutosti. To sice nebyva u zien tak tragicke pretoze sa s podobnymi pouceniami do zivota dokazu lepsie vyrovnat, ale aj tak je skoda ze si niektore nenechaju povedat vopred :hm

Tento postreh sa sice nevztahuje na holky typu iwigirl, ktore zda sa vedia co chcu, ale vsimam si ze sa jedna o velmi rozsireny jav.

Poucenie: Zivotna laska nevyplyva z toho ci je on pasivny ci prilis agresivny, alebo ci je ona ochotna chodit "do prirody" alebo je to duta misska. Pretoze ked je to "to prave" tak sa cez male negativa da povzniest a o vacsich (a aj o inych veciach) si pozitivne podiskutovat - ked toto nejde tak dobre spoluzitie z toho nebude ci uz to prava laska je alebo nie. Ostatne, ta je vzdy iba jednostranna a kym ma vesmir tri dimenzie tak nikdy to nebude inak :eh

Koniec analyzy :mrgreen:
goodoldalex
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 24. 9. 2005 07:29

goodoldalex: umna si dostal acko :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 9. 2005 13:11

goodoldalex, tvá analýza se mi líbí. :tleskani
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodoldalex 24. 9. 2005 18:32

Hm, to ma tesi ze sa zhodneme :) Zatial som tuto teoriu velmi neskumal tak som bol zvedavy co poviete.
goodoldalex
Čtenář

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 25. 9. 2005 19:14

keane : Vsak ja s tou vetou naprosto souhlasim,vzdyt se podle ni ridim :wink: .
A k te slecne-rikal jsem,ze je dost casu doufat,ale od vcerejska je zase sama a zacina se mi sverovat se svymi problemy,takze :hm asi zkusim doufat v osmy div sveta :!:
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 9. 2005 19:18

goodoldalex: precetla jsem to jednim dechem:-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků