Způsob seznamování

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 9. 2005 13:23

kolmi ja se setkama v lidmi z netu temer dene :-)
nejen holky.. a proste zatim jsem nenarazil na zadnou kravicku..
Mozna ze kdybych pokazde chtel nejakou super holku bylo by to mineni jine :-) Ale zalezi s cim tam jdes...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 16. 9. 2005 14:15

IcemanCZ: ten tvůj příspěvek jsem si četl asi 5x po sobě, ale nepochopil jsem z něho, co tím chtěl básník říci. Můžeš to nějak zjednodušit? :-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 9. 2005 16:02

Pres net bych rozhodne CILENE zivotniho partnera nehledala.. Nechci jit na rande s ocekavanim, jak moc se dany clovek bude lisit od toho, co mi napsal v mailech,pripane dopisech,a spolehat na fotku,kterou poslal. Chci prvni "kontakt" s partnerem mit live (ne mailove)...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 16. 9. 2005 18:07

seznameni pres net nebo seznamku nepovazuji pro me za tu pravou volbu. spis si zajdu nekam do klubu a kdyz je tam nejaka uchazejici koc, tak ji oslovim a budto to vyjde nebo nevyjde. :lol:
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 16. 9. 2005 21:42

S-Tony píše:
Ondra123 píše:.Navic se nemusis s tou holkou sejit jen jednou.

No to je pravě to. Ty holky už po druhé nechtěly. Když jsem někde, bavím se a najednou se tam připlete fajn holka tak problém nemám.
Prostě to umělý rande mi nesedlo. Tedˇ už to nechávám na náhodě. Základ je chodit hodně do společnosti a na různe akce.
Jeden kamarád má poboné zkušenosti jako já.
16 holek přes seznamku:
- 3 hledali sponzora (nafintěné pipky)
- 3 byly praštěné (vnímaly svět úplně jinak)
- 2 byli promiskuitní a řekli mi že si hledají jen dalšího milence
- 1 vypadala jak chlap
- 1 neuměla pořádně česky
- 1 se chtěla odstěhovat na hory a chovat kozy
- 1 ze měn chtěla udělat jehovistu
- 2 vzájemná nesimpatie
- 1 hledala kámošet/quote]


Do háje, tohle jako bych už někde četl a nebylo to na pauze... nepsal si o tom někde náhodou článek ?
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 9. 2005 13:09

Nejlepší seznámení je jít na novou školu... :) Nestěžuju si... Jsem zamilovaný až po uši, tohle už neřeším..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 29. 1. 2006 13:17

seznamuju se na party, v praci, na ulici, ve skole, na netu... nevim, jestli jsem ja ta divna, ale napisu na diskusi o kapele, ze bude koncert, a prijdou do mailu dve telefonni cisla, jestli se nechci pred tim koncertem sejit. nevim, jestli to ze me nejak vyzaruje... ale fakt nemam problem:o) ... teda tady to enfunguje... vy jste divni!
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 29. 1. 2006 14:44

fake: no to vis. mi jsme tady vybrana elita z vrchnich deseti tisic. budes se muset jeste hodne snazit, aby tady nekdo podlehl tvymu kouzlu :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2006 18:23

ja sice mam na libimseti fotku, ale kdyz nekoho hledam, maximalne nejake kamose co maj zalibu v necem, co potrebuju, ne partnera
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekoncik 29. 1. 2006 20:07

No chodím na chat ale nic si od toho neslibuju. Jen si pokecat a dost :)

Ale kamáradka se seznamila celkem vážně s jedním přes libimseti.cz a asi jim to klape.
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2006 20:14

i kdyz pravda, ze sem se na libimseti seznamila s jednim klukem, ktery mi po case dohodil jeho kamose se kterym nam to perfektne klape...
takze to zase k zahozeni neni:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 29. 1. 2006 20:17

Seznamka to neni vono.. Ja radsi osobni kontakt ihned od zacatku..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 29. 1. 2006 20:28

christian : s tebou se mozna osoby druheho pohlavi seznamuji rady, ale se mnou ani moc ne... tak aspon ante seznamce pokecam, kdyz v normalnim zivote to slavne neni
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 1. 2006 22:07

normalka .. kdykoliv kdekoliv oslivit kteroukoliv :-) ... bud se zacne bavit, nebo ohrne nos :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 29. 1. 2006 23:06

2Pix píše:normalka .. kdykoliv kdekoliv oslivit kteroukoliv :-) ... bud se zacne bavit, nebo ohrne nos :-D ...

A když ohrne nos tak si mě nezaslouží :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků