Zivotni laska

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 9. 2005 15:51

Regina: tak to je napsano naprosto presne! Nenapsala bych to lepe..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 16:14

Regína";[quote="ICEBOSS píše:vypadame celkem normalne... chodime tam, kde chodi ostatni... jenze vy hledate grazly :-p


My nehledáme jenom samé grázly. Spíš si myslím, že nenápadné holky, které nehledají jenom grázly, ale "normálního kluka" a jejichž krása je někde jinde, než v krásné tvářičce, vás moc nelákají. Jejich "krásu a kouzlo" si musíte trochu déle objevovat a to vás moc nebaví, na to nemáte trpělivost. Vás spíš lákají ty provokativní typy holek, tyto holky zas mají raději kluky - "grázly", protože jenom ti dokážou mít u nich navrch a to ty holky láká. Je to začarovaný kruh.... /quote]
neco na tom je. holka, co je zajimava a zaujme me, je pro me zajimava i z hlediska zkoumani...

je pravda, ze putka sedici v koutku me asi sotva nejak oslovi.

ta posledni horka zkusenost... vypadala celkem "obycejne", pro me byla krasna, mela nezamenitelny sex appeal... a jednou mi bezdeky strasne pomohla, bylo to jen objeti, ale ja ji za to byl a porad jsem neuveritelne vdecny.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 11. 9. 2005 16:20

regina: tak ono to tahle asi plati, ale ja se lisim. me pritahujou spis ty nenapadny, asi proto ze sem taky takovej. a jedna s kterou si neco zacinam je presne takova, ani to neni zadna miss, staci kdyz si dva rozumi...
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 11. 9. 2005 16:27

mna take tie premakeupovane, vysokoopetkove, hlavoprazdne baby odpudzuju... nemozem si pomoct :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 16:28

a píše:mna take tie premakeupovane, vysokoopetkove, hlavoprazdne baby odpudzuju... nemozem si pomoct :)

neprehanej...

ale hezky oblecena holka se sebevedomym vyrazem proste zaujme vic, jak holka se svesenyma ramenama v kytlici...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 11. 9. 2005 18:14

a píše:mna take tie premakeupovane, vysokoopetkove, hlavoprazdne baby odpudzuju... nemozem si pomoct :)


souhlas... mě taky
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 11. 9. 2005 18:29

No ja teda nevim-zkousel jsem (nejen v tanecnich) zabodovat u tech krasnych i u tech pro obycejny zivot a ze bych to dovedl nekam dal...to se rict neda.
Ale nakonec-kdyby meli byt vsichni stastni,tak by se z toho stal prumer a samozrejmost;takze si se svou zivotni laskou budu dal jen psat zpravy a dekovat,ze ji (snad) nikdy neztratim,ptz jsem ji nemel.
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regína 11. 9. 2005 18:38

ICEBOSS píše:ale hezky oblecena holka se sebevedomym vyrazem proste zaujme vic, jak holka se svesenyma ramenama v kytlici...


Stačíš potom takovéhle holce, umíš s ní držet krok?
Jseš taky dostatečně sebevědomý a chodící hezky oblečený kluk???
Regína

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 18:44

heh... chces to zkusit?

dost lidi mi vycita az prehnane sebevedomi... hezky obleceny taky chodim... vetsinou :)))
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 9. 2005 18:44

a píše:mna take tie premakeupovane, vysokoopetkove, hlavoprazdne baby odpudzuju... nemozem si pomoct :)

Me taky. Casto se mi stava, ze se mi nejaka i zalibi ale trva to jen do doby nez promluvi.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regína 11. 9. 2005 19:04

ICEBOSS píše:heh... chces to zkusit?


Neee :lol: , díky za nabídku.... :lol: zkusit to nechci.
Potom ale nechápu, proč ti dělá problémy být taky "grázlem", když ho ta holka chce mít.

Já před vzhledem dávám přednost tomu, aby ten kluk měl něco v hlavě. To není fráze, to je fakt. Chodila jsem s klukem, který byl menší, jak já /měřím 170 cm/, oplácaný /podsaditý, to je lepší výraz/ a o 8 let starší, jak já a byla jsem z něho hotová.... Skončilo to tím, že jsem se přestěhovala a na vztahy na dálku nevěřím...
Myslim si o sobě, že nejsem šedivá myš s ramenama v kytlici.... :D
Regína

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 19:23

proc mi to dela problem? protoze to 1. neumim a za 2. se tak chovat nechci. to nejsem JA.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 12. 9. 2005 16:45

ICEBOSS píše:proc mi to dela problem? protoze to 1. neumim a za 2. se tak chovat nechci. to nejsem JA.

Přesně tak, dokonale jsi to vystihl.
Ale k tomu vztahu, o kterém jsem mluvil - ta holka nebyla (a není) přemakeupovaná a vůbec se vymyká dnešnímu "módnímu ideálu krásy z časopisů", ale zaujala mě charakterem, přestože mi poté připravila velmi nemilé překvapení
A to mě dokonce ten za mých časů bývalý napad, když jsme šli z plesu (a v obleku se nebrání zrovna moc dobře), jí dost sprostě urážel. A stejně je s ní doteď.
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 9. 2005 20:38

jeji byvaly by me asi sotva napadl. je to celkem chcipacek a nesebevodoma nula. Jestli mu dela dobre ji ponizovat... pak ponizim ja jeho, i kdyz uz mi po tom vsem muze byt ukradena. Ano, budu zly a agresivni!
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 12. 9. 2005 20:38

*****... ja se zapomnel lognout...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků