Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod WURMi 22. 6. 2005 12:21

Mam jednu OT prihodu zo skoly: Mal som dvoch spoluziakov ktory byvali na internate (koleji) :) . A mali sme pisat zaveracny test na prvej hodine, ale oni sa den pred tym tak opili, ze zaspali na prvu hodinu. Potom isli za profakom ci nemozu ten test opakovat. Ale museli si vymysliet vyhovorku. Tak sa dohodli ze povedia, ze dostali na kolese na aute defekt. Profak im to uznal ale pod podmienkou ze budu pisat test oddelene v roznych miestnostiach. Ked dopisali test, potom sa kazdeho osamote opytal, ze na ktorom kolese mali defekt. :)) Samozrejme ze sa netrafili (sanca bola 25%) No a potom ich vyhodil ;)
WURMi
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 22. 6. 2005 12:31

Tak tohle znám, jako fór.

http://www.volny.cz/muti/letem_special/vtipy/vtipy.htm

hned ten první.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 11:20

tahaky si delam na predmety, ktere povazuja za "vycpavky"... vecinou na komplu, obcas vypadaji jako mala knizecka :))
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 9. 2005 11:46

já si jednou udělal podlouhlý papírky s otázkami a odpověďmi (od druhý třidy), strčil si to do kapsy, pak to při písemce vytahoval, opsal a házel do tašky... dalo se to schovat do rukávu takže si toho úča nevšimla ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 11. 9. 2005 11:56

Jednou jsme před písemkou z fyziky popsali tabuli, aby to vypadalo, že to je nesmazaná tabule za matematiky.. a vzorečky byly samozřejmě do fyziky... :)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 11. 9. 2005 12:10

No teda, nehanbite sa? :)
Ja som si tahaky nikdy nepisal a nepouzival :) Ale ked bola moznost, opisoval som priamo z knihy - pri troche sikovnosti sa da ;)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 11. 9. 2005 14:16

Ja jsem si napsal tahaky na papirky a na zkousce jsem skoro vsechno z nich opsal a zjistil jsem, ze to bylo stejne k nicemu. Na druhy pokus jsem mel jen tahaky v kapse a svete div se zkouska vysla!
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 11. 9. 2005 14:34

To ja mel 4x tahaky a 4x sem jednu zk neudal. :)
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 9. 2005 15:06

Tahaky jsem mival porad :D ale ted v poslednim rocniku ne-e protoze bych se to stejne musel naucit :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3lemen7 16. 9. 2005 22:29

zalezi dost na predmetu, nekteri profesori si to dokazou pohlidat tak, ze se neodvazi udelat tahak skoro nikdo :) a jinde pisu testy uplne podle tahaku :)
3lemen7
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 16. 9. 2005 22:54

Neco se mi tu nahromadilo, ale nepouzivam to. Nosim je spis pro zichr.
Obrázek
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 3lemen7 16. 9. 2005 23:02

kubakod píše:Neco se mi tu nahromadilo, ale nepouzivam to. Nosim je spis pro zichr.

tak to uz je hezka prace :) :tleskani tak daleko jsem zatim nedosel :-))
3lemen7
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 9. 2005 14:15

kubakod: WoW, tohle bys klidně mohl docela dobře prodat ne?;) asi to dalo práci :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 17. 9. 2005 15:03

hot_spot: nejlepší tahák je takový, který si uděláš sám
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 9. 2005 15:51

No já ti to neberu, ale někdo si takovej třeba ani neumí udělat...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků