Zivotni laska

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 10. 9. 2005 16:18

iwigirl: no hnusný jsem byl dost... :( měl jsem deresea ventiloval jsem to ven přes ni... s nikým jiným jsem nemluvil... ale věřím, že to bylo jen tou nemocí.... ale stydím se za to :oops:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 9. 2005 00:21

Nekolikrat. A vzdycky to skoncilo. A duvod? Byl jsem malo (spis vubec) hnusnej.
Nekdy si fakt rikam jestli zensky nejsou mimozemstanky kdyz zrovna tohle je pritahuje.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 11. 9. 2005 09:19

Fakt to vypadá tak, že když je člověk na holku hnusnej apod. tak má největší šanci, že ta holka s ním bude chít být. Trochu divná logika, teda alespoň pro mě
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 11. 9. 2005 11:22

Mam stejnou zkusenost-ja jsem vzdycky "ten pan hodny a prejicny" a proto jsem jeste o poradnou lasku nezakopl;takovi lide jsou tady prece od toho,aby je zenska (urcity druh,ne vsechny,podotykam) podojila a sla pak za tvrdakem,ktery ji nic nedaruje-teda to je slovni obrat.Casto me mrzi,ze nejsem k lidem odmitavejsi :? ...
Naposledy me nastvala sestrenka,ktera se po 3? letech rozesla s tim svym : co jsem zjistil,tak se asi ve vztahu s nim nudila a mezitim si nasla "lepsiho" - neznam ho,ale pry je to ten druh nagelovanyho fotbalisty,co ma holku jen jako modni doplnek ci co.Ted s ni nejak nemluvim,nechci se ji ted divat do oci,kdyz vim,co a hlavne jak udelala.
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 11:28

asi si zalozime KPHM (klub prilis hodnych muzu)...

a nejhorsi je, ze takovy hodny borce vzdycky ulovi nejaka tezka semetrika...
chran buh, to budu raci jenom se psem.

malinko sme se odchylili od tematu.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 11. 9. 2005 11:34

skusim trocha pozametat s iwi, mozno sa jej to bude pacit :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Regína 11. 9. 2005 11:51

Mě by zajímalo, kde ti "přílíš hodní muži" chodí, nebo kudy a kde se pohybují.... To chodíte kanálama???? Nebo jak vás máme poznat?
Regína

Odeslat příspěvekod Franta Vocasek 11. 9. 2005 11:58

Ne, sedi 24/7/365 u PC a modli se, aby se jim nejaka baba zjevila :lol: :lol:
Franta Vocasek

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 12:19

rofl... u PC sice byvam celkem casto, ale to jenom kdyz jsem sam... nebo mam nejakou vetsi zakazku. nicmene na vztah si casu najdu vzdycky dost.

[quote="Regína";Mě by zajímalo, kde ti "přílíš hodní muži" chodí, nebo kudy a kde se pohybují.... To chodíte kanálama???? Nebo jak vás máme poznat? /quote]
vypadame celkem normalne... chodime tam, kde chodi ostatni... jenze vy hledate grazly :-p
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 9. 2005 12:24

nerekla bych, ze primo grazly, alespon ja ne. Jak to jednou hrozne pekne rekla moje kamaradka: hledam chlapa s trochou dabla. Uvazovala jsem o tom a je to tak. Ale ze bych chodila s nekym, kdo se mnou bude zametat a podvadet a ponizovat, to ne... Musi to byt proste osobnost, u ktery nemam pocit, ze to je koule privazana na noze..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 12:29

hihi... ano... kazda chce "nezneho barbara", no... pry takovy sem :)))
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 11. 9. 2005 12:39

no ja se taky nesnazim bejt nejakej grazl, spis naopak a myslim ze to neni tak beznadejny. navic takovou holku co je spis na grazly :) bych vazne nechtel, vsechny takovy nastesti nejsou :)
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 11. 9. 2005 12:41

to sem si myslel taky...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 9. 2005 15:09

paveld :) Zajdi se podivat na ZS tak do 8/9 tridy :)
To co z nich vyroste :) mno fuj.. kradeto,kouri to,huli to...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regína 11. 9. 2005 15:37

ICEBOSS píše:vypadame celkem normalne... chodime tam, kde chodi ostatni... jenze vy hledate grazly :-p


My nehledáme jenom samé grázly. Spíš si myslím, že nenápadné holky, které nehledají jenom grázly, ale "normálního kluka" a jejichž krása je někde jinde, než v krásné tvářičce, vás moc nelákají. Jejich "krásu a kouzlo" si musíte trochu déle objevovat a to vás moc nebaví, na to nemáte trpělivost. Vás spíš lákají ty provokativní typy holek, tyto holky zas mají raději kluky - "grázly", protože jenom ti dokážou mít u nich navrch a to ty holky láká. Je to začarovaný kruh....
Regína

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků