Jakou šílenost jste udělali kvůli lásce?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 24. 7. 2005 18:20

Dix_ píše:Já mám schůzku teď ve středu a abych se za ní dostal,tak budu mít půjčené auto za 660 Kč na den,ještě pak musím doplnit nádrž,naštěstí nemám poplatek za kilometr. :)m/quote]


A kampak za ní až pojedeš?
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 25. 7. 2005 16:34

no vsetko...kvoli byvalej by som sa aj pod vlak hodil, fakt. ale uz ma to po rozchode preslo :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gofry 25. 7. 2005 22:34

ewing: nejde o to, co BY SI urobil, ale co SI urobil. :) Ak si sa pod vlak hodit chcel, ale nehodil si sa, tak si to NEurobil ;)
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odin-20 26. 7. 2005 00:17

Gofry: nemužeš si timhle způsobem diktovat, aby ostatní chlapi skákali pod vlak a ty si tu jako jedinej trubec užíval s opačnym pohlavim ;p
Odin-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 26. 7. 2005 06:22

Sel jsem misto do skoly s ni na gynekologii; omlouval jsem to tim ze jsem byl u zubare, problem ale byl v tom, ze sem nevedel kde je v Uherskem Hradisti zubar. Skoncilo to tim, ze mam v omluvne karte napsane "navsteva gynekologa".
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod BillyBob 26. 7. 2005 06:29

Kamilok píše:Já kvůli své lásce přestal chodit do školy, no chodil jsem, ale strašně málo, jenom proto, abych jí mohl 15 minut vidět (i když jsem s ní nemluvil) tak jsem schválně kvůli tomu nešel do školy, abych s ní mohl jet v autobuse. Nikdy jsem jí neoslovil a strašně mě to štvalo.

Výsledek byl ten, že mě vyhodili ze 2 škol a lásku jsem stejně nikdy ani neoslovil, ale ta zamilovanost to byla velice krásná věc, že to možná i za to stálo. /quote]


Mel jsi ji neco rict....
Naposledy upravil BillyBob dne 11. 8. 2007 18:14, celkově upraveno 1
BillyBob
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 26. 7. 2005 16:30

gofry píše:ewing: nejde o to, co BY SI urobil, ale co SI urobil. :) Ak si sa pod vlak hodit chcel, ale nehodil si sa, tak si to NEurobil ;)

nuz, pardon. zle som si to precital. tak k tomuto nemam nic co by vas zaujimalo (aspon si na nic nepamatam).
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tury 30. 7. 2005 11:48

Ja jsem kvuli divce spal v aute pred jejim domem jen kvuli snidani s ni.... Bylo to loni v srpnu ale takova zima snad nebyla ani v lednu. Myslel jsem ze umru. Mel jsem 2 deky a dzinovou bundu.... Bohuzel tento kousek byl k nicemu. Doted jsme dobri pratele...
tury
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 8. 2005 01:45

Jel jsem skoro 2000 kilometrů abych jí na dvě hodiny viděl ... stejně to pak padlo na věkovém rozdílu ...

Ale nelituju toho (a ani toho pěticiferného účtu za telefon)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 29. 8. 2005 02:22

Jakou.. no.. prostě jsme se spolu vyspali, i když se to nesluší :mrgreen:.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 29. 8. 2005 02:31

A to všechno kvůli kásce? To Ti nevěřím ;)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 4. 9. 2005 20:27

No ja bych rekl ze nejvetsi silenost je se zamilovat. :D
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 9. 2005 20:41

Fido+: souhlas... mě se to teď povedlo... ale ještě musím být potichu, ona to ještě neví, a dokonce občas zavítá i na pauzu...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 4. 10. 2005 20:11

Kvůli jedné jsem jel do Ivančic a za druhou do Brna.Oboje půjčená předváděčka od prodejce na den.



kolmi píše:
Dix_ píše:Já mám schůzku teď ve středu a abych se za ní dostal,tak budu mít půjčené auto za 660 Kč na den,ještě pak musím doplnit nádrž,naštěstí nemám poplatek za kilometr. :)m/quote]

A kampak za ní až pojedeš?
Dix_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 10. 2005 10:25

oženil jsem se
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků