Nejoblíbenější rádio, pořad v něm

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 1. 6. 2005 01:24

Ivo M. píše:Uslyšíte tam hity, které se v denním vysílání nikdy neobjeví.o/quote]

To je ten důvod, proč ho poslouchám nejraději v noci.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 1. 6. 2005 01:26

Myvalice píše:To je ten důvod, proč ho poslouchám nejraději v noci.o/quote]

Časem jsem si ale všimnul, že se tam písničky docela opakují a skoro každou noc hrají to samé - to už mi pak trochu vadilo.
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FastIkarus 2. 6. 2005 17:52

MAreše s Hezudským sem takypo ránu poslouchal, ale jednak se i to po chvíli dost oposlouchalo a hlavne hudba Evropy 2 není můj styl. Nyní pouze Beat :)
FastIkarus
Čtenář

Odeslat příspěvekod Howard 2. 6. 2005 20:05

Tady je to sama Evropa 2. Ano, take jsem ji velmi poslouchal, pamatujete jeste casy ranni show Romana Ondracka a Milose Pokorneho? Pak se to nejak zkazilo...

Znam jedno rulezni radio, vysila z Chebu - Egrensis. Nepredhaneji se v tom, kolikrat za den zopakujou ty samy pisnicky a jsou tam i ruzne zanry, neni to tolik komercni stanice. A mimochodem, ten vas Leos Mares na tomto radiu vysilal jeste driv a uvadel lepsi porady, nez ranni show na E2. Jooo, to byly casy. May day.............
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twoflower 7. 6. 2005 15:59

Radio Beat, hrajou presne podle myho gusta (rock, art/prog-rock, kytarovky atd...)
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petain 8. 6. 2005 15:15

Když se mi podaří občas naladit rakouská stanice MF4, je to nejlepší volba, hrajou tam super muziku.. zkuste si to nekdy poslechnout.. jinak AZ rádio, když mám chuť na rock, ale hlavně ČRo 3 - Vltava, protože jsem docela dost kulturní člověk..
Quando mija um Portugués, mijam dois ou trés.
Petain
Čtenář

Odeslat příspěvekod Koby 8. 6. 2005 16:03

Beat je best. :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noha 10. 8. 2005 15:20

91.9 - Radio1!!! Nej pořad?? Asi Reggae club s djem Kayou:)) one love:))
noha

Odeslat příspěvekod includes 10. 8. 2005 15:27

Kiss Jižní Čechy - Rodina Topič
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 10. 8. 2005 15:30

Neposlouchám rádio, protože neznám žádné takové, které by se mi líbilo.. Ale vysílám si sám... :) Jinak občas ČRo1 nebo 3, Radio 1, AZ radio..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 10. 8. 2005 16:08

radio ziadne ale program K-fun od fun radia. mozete si vypocut kratku ukazku: http://atemp.wz.cz/K-FUN.ogg
je toho iba 2,5mb, ftp na wz.cz je tak sh*tne, ze na viac som nemal nervy.

edit: pre tych co maju zaujem, cely archiv si mozu siahnut na stranke http://www.k-fun.sk. treba sa zaregistrovat
Naposledy upravil a dne 14. 8. 2005 10:32, celkově upraveno 1
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Narcissus 10. 8. 2005 22:02

Jestli poslouchám rádio, tak jen ČRo 3. Na noční v práci jsem z nouze poslouchal Impuls (Vltavu tam nesnesou :D) právě kvůli českým písničkám, to se mi ale taky zhnusilo kvůli typickému neustálému opakování skladeb. Asi mají všechna rádia v ČR malý harddisk :(. Ještě bych poslouchal Rádio 1, ale to se k nám bohužel nedostane, jen na netu.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penemy 14. 8. 2005 10:30

najradsej mam teraz Rockzone (to sa da pocuvat aj vonku), ale vacsinou pocuvam cez net takze stale prepinam aj medzi normalnymi a aj internetovymi, z tych normalnych samozrejme FunRadio a z internetovych mam celkom rad francuzske Frequence3 a mam este rad hitovky zo 70's, 80's a na je dobra napr polska Radiosfera.
ziadny dobry skutok nezostane nepotrestany..
penemy
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a123b 19. 8. 2005 15:43

Já poslouchám hlavně Kiss Proton - 50 minut muziky bez jediné reklamy v každé hodině je fatk boží a taky Kiss Jižní Čechy nebo kterékoliv Kiss Rádio, kromě Kiss 98FM. Mám rád hudební novinky a to Kiss splňuje 100%. Když si chci poslechnout nový pecky, tak jedině pořad iPod Evropská 50 na Kiss. Pak je taky fajn Dragon Rádio. Evropa 2 nehraje špatně, ale má častou rotaci písní a některé hudební novinky z Ameriky jsou tam trochu později.
a123b
Čtenář

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 8. 2005 21:19

Driv to byl sexicek live ale to byl taky jediny dnes uz nic takove neni....
Zadne porady neposloucham, jedine kdyz musim nebo kdyz nic jineho neni
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků