Zklamaní z kina

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jarmil 24. 5. 2005 14:55

Jakej film vás naposledy v kině nejvíc zklamal, že jste šli hrozně otrávení. Já asi z Killa Billa.
Jarmil

Odeslat příspěvekod M. 24. 5. 2005 18:03

Devata brana, Collateral
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.vykotlany 24. 5. 2005 18:14

Mě se zklamal film Purpurové řeky a nelíbí se mi Hvězdné války, ikdyž mám rád scifi, hvězdné války není můj šálek kávy. Moc se mi líbil horor od St. Kinga Dům v růžích, tam bylo opravdu velké strašidelné napětí. Uvažuji, že si ho koupím na DVD, bohužel bez českého dabingu pod orginálním názvem Red Rose.
Až dosloužím, chci do sběru !!!
jan.vykotlany
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bigdoc 24. 5. 2005 19:49

U Kill Billa jsem byl trochu rozpačitý z prvního dílu, ale druhý ukázal, jak to jde nádherně k sobě - celý film tím dostal úplně jiný smysl, stalo se z toho úplně jiné "umění". Proto si myslím, že to je mimořádný, zajímavý snímek - odvážný už tím, že jej režisér takto "rozstřihl".


// mbing : první příspěvek nemusíte citovat.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 24. 5. 2005 22:00

Mne se zas naopak Collateral libil?!??!? :shock:
Zklamani, to bych ani nenazvala zklamani, ale hrozna otrava cesky film: Duse jako kaviar, na to me dovlekla kamaradka. Z toho jsem mela chut odejit v pulce filmu a to si o sobe myslim, ze jsem hodne tolerantni clovek a ze neco vydrzim!?! Ondreje Vetcheho jako domaciho nasilnika a tyrana a Tatanu Wilhelmovou, kterou tyral, jako jeho submisivni manzelku, tak tuto polosilenou kombinaci jsem opravdu nestravila. Opravdu v techto rolich oba pusobili "verohodne"!?!?! :shock: :roll:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nupix 28. 5. 2005 10:00

Za poslední dobu mě zklamal hlavně AVP, nepřečetl jsem si na něj recenzi a do kina jsme šli v domění, že půjde o dobrý film, to jsem se ale hodně pletl, protože film byl nuda a jeho délka mi připadala ajko delší díl nějakého seriálu.

Taky mě dost naštvalo kino u filmu Trója, ne, že by byl film špatný, to naopak, ten se mi líbil hodně, ale byli jsme na tom se školou ve špatném kině. Prostě špatný zvuk, velký hluk okolí a nepříjemná skvrna na plátně, prostě sem si ten film neužil jak jsem chtěl, přestiže byl dobrý.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 8. 2005 09:50

Spy Kids 3D :D šel jsem na něj kvůli tomu třetímu rozměru, a nebyl jsem až tak zklamanej jako znechucenej, takovej trapnej ***** se jen tak nevidí ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 9. 8. 2005 09:58

J8 jsem z kina vždycky unešený.... asi si umím vybrat, na co půjdu.....
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 8. 2005 10:00

No v kine som dlho nebol (minimalne rok), ale do sklamani patri uz spominany AVP a napriklad aj Garfield..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 9. 8. 2005 10:02

AvP. War of the Worlds (to byl po cca 5 letech, kde sem vazne bojoval s pokusenim odejit po pul hodine z kina...)
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Čtenář

Odeslat příspěvekod djlooper 9. 8. 2005 10:11

Constantine - nemastné, neslané...
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 8. 2005 15:33

Sroj času (Remake). Nuda...

Ale za celou dobu co chodím do kina mně nejvíce zklamal film s Ivanou Chýlkovou "Hrad z písku". Šel jsem totiž na úplně jiný film, špatně jsem se podíval na datum a oni nám pustili tuhle kravinu. Bylo nás v kině asi 15 a po 10 mintách se všichni zvedli a odešli. Z toho usuzuji že na každém filmu je minimálně 15 lidí omylem :-)

(Bylo to malé místní kino okolo roku 1996)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 9. 8. 2005 16:24

Sroj času neznám. Ale slyšel jsem o Stroji času a v recenzi ho pěkně schazovali.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 9. 8. 2005 16:30

Něco jako Stroj času jsem viděl v autobusu cestou na Slovensko. Bylo to celkem dobrý...


... do autobusu ;).
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 8. 2005 18:29

Hmm.. rozmyslam, ze ci si to v tom autobuse pozeral na videu, alebo tym chces naznacit, ze ist z ciech na slovensko je ako cesta z buducnosti do minulosti.. Ten druhy pripad je totiz trocha nemiestny a velmi urazlivy..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků