Solárko

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 8. 2005 10:39

[noflame]adamek.jan: některým lidem třeba nevyhovuje západní styl života a tak se nesnaží sopičit se v každé krávovině... :mrgreen:[/noflame]
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 8. 2005 12:09

To a: Az priste budes chtit reagovat, tak si prosim nejdrive tu vetu na kterou reagujes poradne precti a teprve az si budes jisty tim, ze jsi ji pochopil, se ozvy!

To AndrewJ: Ja to nikomu nevnucuju, jen porad nemuzu pochopit ze vecina naroda ma zafixovane solarium = pouze pro zeny, nebo homosexualy.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 1. 8. 2005 12:53

adamek.jan: klidek, len trocha srandujem. ja osobne tiez zacinam uvazovat nad zjednocujucim solarkom
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 8. 2005 16:11

Solárko? Na co. To je venku tak málo sluníčka?
Pokud vím tak je tolik slunce, že doktoři doporučují se před ním co nejvíce schovávat.
Člověk se opálí dostatečně u vody, do solárka chodit nemusí. Já jsem u vody tak 5x za prázdniny a jsem černý jak šutr. To mi vyrdží až do jara. (Ale člověk se nesmí tolik sprchovat, jinak to rychle smyje :-)

PS: K tomu ještě přeliv a nagelované vlasy a bude tak teplo až se z toho všíchni roztopíme :-):-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 1. 8. 2005 17:46

UV zareni clovek potrebuje pro produkcui vitaminu D. Ale na zcela dostatecne zasobovani staci Slunci vystavit plochu odpovidajici obliceji a rukam na cca. 15-25 minut, takze pokud nezijete nekde pod zemi jako krtci, tak s vitaminem D neni problem. Chozeni do solaria ze zdravotnich duvodu je tedy zbytecnost. A podle mne je kazde zbytecne vystavei se UV zareni jen "zadost" o vznik maligniho melanomu (=rakovina kuze).

Proto bych do solaria nikdy nesel - pri dnesnim stavu ozonove vrstvy je bezny pobyt venku az az.
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 1. 8. 2005 17:51

Být opálený je imho vhodné jenom v létě, zmenšuje se tak nutnost používat UV filtrové krémy atd.

Já se aktivně neopaluji vůbec. Ať v létě nebo v zimě. Solárium jsou zbytečně vyhozené peníze.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 8. 2005 21:19

Melanom opravdu muze vzniknout, musis proto vedet jak dlouho muzes v solariu byt a pouzivat ochranne pripravky.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 2. 8. 2005 14:24

Big.alda: Ja taky ne. Vic nez par minut na slunci nevydrzim a nechapu lidi co se dokazou grilovat cely den. Nehlede na to, ze stejne nezhnednu a kdyz tak jen nepatrne a behem par dni je to pryc. Ani ted v lete napr. neni patrny prechod mezi nechranenou casti ruky a zbytkem pod rukavem. U nohou to same.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 14. 9. 2005 12:19

Jasne obcas zajdu, proc ne.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kubakod 14. 9. 2005 13:49

podle meho nazoru UPLNA ZBYTECNOST, ne ktere se da vydelat
nechapu, kam lidi davaji mozky - nejvice penez se investuje prave do zbytecnosti...
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elit 14. 9. 2005 14:30

Vis, neci kuzi to docela prospiva...ale jak si rekl, je to tvuj nazor, tudiz to nemusi byt nutne pravda.
A stejne je to s ostatnima vecma. Nekdo muze tvrdit, ze do mesta dojde pesky o sousedovi tvrdi, ze je blb, protoze dal pryc mozek a plati si MHD. Stejne je to s cigaretami, alkoholem, kavou, sladkosti....kam jen Ti lidi dali mozek.

//iwi:spojeny 2 příspěvky
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 9. 2005 14:36

solárko rulezzz:-) krásně mě prohřeje, nabije energií a navíc nevypadám tak sejratě:-) samozřejmě se chráním spec. kosmetikou do solárka a nevylehávám tam 3/4 hodiny.. Myslím, že na rakovinu kůže je úplně šumák, jestli se válím na sluníčku nebo v solárku. Pokud se člověk chrání.....
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 14. 9. 2005 16:31

Rychlejší stárnutí kůže rulez!
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 9. 2005 16:32

mbing:mas to jiste necim podlozene, ze?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků