Solárko

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Nounejm 31. 7. 2005 20:35

Co si myslíte ano / ne? Nezajima me zdravotni hledisko, spis jestli neni blby chodit v zime opalenej jak Havajan.
Nounejm

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 7. 2005 22:21

já do solárka nechodím, jestli někdo chce ať si tam chodím... já se s takovýma lidma nebavím, takže nevím jestli jsou teplí nebo ne...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 7. 2005 23:20

Já osobně nemusím moc ani vysolárkovaný ženský.. ale já jsem divný, bavím se jen ze ztracenýma existencema jako jsem já :)
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 31. 7. 2005 23:30

Ja do solaria chodim v lete i v zime a pripada mi to uplne normalni.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Master74 31. 7. 2005 23:54

Solarium je pro baby a metrosexualy-aspon v zime je to docela neprirozeny.Nothing for me,myslim ze chlap muze vypadat dobre,bez toho aby se chodil nekam umele smazit,to si radsi zajdu na masaz :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nounejm 31. 7. 2005 23:55

No dobre, ale vem to tak ze muzu v zime letet na dovolenou do tropu a taky chytnu barvu ne?
nounejm

Odeslat příspěvekod Master74 31. 7. 2005 23:58

Jj,to je jasny,tak radsi to tropu nez do solarka :).IMHO jezdit v zime k mori je ujety :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 31. 7. 2005 23:58

Tady fakt miznou posty, asi nějakej bug či co. To snad ani memá cenu přispívat :) Jo v zimě to vypadá kůůl, protože můžeš vykládat, žes strávil měsíc v Thajsku :) za sto tisíc :)
Já už čéče nevylízám na slunko ani když je to zadara, tak proč to v zimě nahánět v solárku. IMHO, decentně, a stejně spíš u bab..
Jo, takoví modelové tam se to ztratí.. Ale kdo má takovou kliku, aby se o něm vědělo, že je model, že jo... A potkat ho na ulici, tak taky na první pohled nepoznáš, že je model. Obzvláště, když je vyholenej. Doba holt u nás ještě nedozrála.

Master74> Proč v zimě nedovolovat u moře? Není lepší způsob, jak vyléčit rýmu. :mrgreen:
Naposledy upravil adams dne 1. 8. 2005 00:00, celkově upraveno 2
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 7. 2005 23:59

nounejm: klidně do toho solárka choď, jestli se ti nevadí vynaložené peníze a čas... dneska se nad tím nikdo nepozastaví, je to asi běžné... sice to asi dost lidem připadne divné, ale pokud o to stojí, tak se asi v takových kruzích nepohybuješ.. já tvrdím, že každý má chodit oblečený a upravený jak se mu líbí...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 1. 8. 2005 00:00

//Posty nemizí - offtopic bez upozornění mažeme. Pokud máte výhrady, posílejte mi je přes SZ
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 1. 8. 2005 00:23

Vzhledem k tomu, ze ani letni slunce nema na mou bilou barvu prakticky zadnej ucinek tak jsem solarko ani nikdy nezkousel. Pochybuju, ze by neco zmohlo.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nounejm 1. 8. 2005 00:26

AndrewJ píše:nounejm: klidně do toho solárka choď, jestli se ti nevadí vynaložené peníze a čas... dneska se nad tím nikdo nepozastaví, je to asi běžné... sice to asi dost lidem připadne divné, ale pokud o to stojí, tak se asi v takových kruzích nepohybuješ.. já tvrdím, že každý má chodit oblečený a upravený jak se mu líbí... /quote]


No nejsem tak uplne rozhodnutej a navic sem v solarku nikdy nebyl, takze asi tak. Proste zjistuju situaci a nalady ve spolecnosti, protoze neznam zadnyho metrosexualna nebo tak nekoho no.. :mrgreen:
nounejm

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 8. 2005 00:37

nounejm: jestli tě to láká, tak to prostě zkus... určitě je to pro většinovou společnost přijatelnější než dredy, roztrhané oblečení, látané punkovými nášivkami... a i to společnost zkousne.. :mrgreen:
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 8. 2005 06:31

To nounejm: Ty z navstevy solaria delas zalezitost jen pro urcitou skupinu lidi, ale vsude v zapadni Evrope je to brane jako samozrejma vec pro vsechny. Chces se opalit, stravis dve hodiny cisteho casu v solariu a jsi jak uhel. Me by zajimalo, kdy uz vsichni pochopi, ze je rok 2005.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 1. 8. 2005 08:27

adamek.jan: a v roku 2006 sa budes ponosovat ze kazdy nema nafoteny book ;)
a
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků