Paroubek asi ztratil rozum, vzkazal Klaus

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adamek.jan 15. 7. 2005 08:26

Ztratil, nebo neztratil? Pro nezasvecene je zde clanek.

Ja si myslim ze Paroubek to prehnal; neni normalni aby takto napadal prezidenta! On je vubec takovy zvlastni politik.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kidli 15. 7. 2005 09:02

Neztratil - je mozne ztratit pouze to, co jiz vlastnim...
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Čtenář

Odeslat příspěvekod bigdoc 15. 7. 2005 12:38

Především se hulvátsky chová prezident. Nemůže říci o předsedovi vlády této země, že "ztratil rozum". Paroubek naproti tomu pouze řekl, že prezident "zřejmě přesně nepochopil", co mínil tou omluvou německým antifašistům, a to mě přijde jako korektní.

V diplomatické mluvě existuje jakýsi standard a protokol, který se dodržuje, i když dotyční mají opačné názory nebo jsou ve sporu. Klaus je neobyčejně namyšlený a samolibý člověk - nejvíc jej totiž urazí, když o něm někdo řekne, že "něco přesně nepochopil". Klaus! Ten přece chápe všechno na světě, a naprosto přesně! Jaká to urážka.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oook 15. 7. 2005 12:47

Mám stejný pocit jako bigdoc. Zvlášť když existuje přesně obrácená situace, kdy se stejně jako Paroubek zachoval Klaus - tenkrát, když si vyměňoval dopisy s evropským parlamentem. Tvrdil, že druhá strana ho nepochopila, že reagovala na jiný dopis než poslal apod.

Včera u mě Klaus klesl nejvíc z doby, co je prezidentem. Tohle si určitě měl odpustit.
Oook

Odeslat příspěvekod Fido+ 15. 7. 2005 13:57

Paroubek rozum snad ani nikdy nemel.
Ovsem ani Klaus se nechova vzdycky prave rozumne. U nej to ale je spis vyjimka.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 15. 7. 2005 14:41

bigdoc píše:Především se hulvátsky chová prezident. Nemůže říci o předsedovi vlády této země, že "ztratil rozum".t/quote]

A myslis ze si to Paroubek nezaslouzil?
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bigdoc 15. 7. 2005 17:47

adamek.jan píše:
bigdoc píše:Především se hulvátsky chová prezident. Nemůže říci o předsedovi vlády této země, že "ztratil rozum".t/quote]
A myslis ze si to Paroubek nezaslouzil?


Ale to není hraní dvou kluků na písečku - jeden rozkopne bábovičku a druhý ho majzne lopatičkou. To je prezident a premiér země - mezi nimi platí diplomatický protokol a nutnost určité úrovně vyjadřování. Paroubek jej dodržuje a Klaus, který si neustále zakládá na své "inteligenci", se chová jako buran.

A kdo je inteligentnější, jestli Klaus nebo Paroubek... to nevím. Zdání na první pohled může klamat. Ten, kdo nosí drahé kravaty a obleky a snaží se normálně vyjadřovat vytříbeně, nemusí vůbec být inteligentnější než osoba, která se moc oblékat nemusí, ani moc "nevypadá" a vyjadřuje se poměrně přímočaře, ba jednoduše. On takový Tony Blair se vyjadřuje taky velmi jednoduše, když jej posloucháte, a je to moudrý i velmi vzdělaný člověk.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 15. 7. 2005 17:56

Prave proto, ze je to prezident a premier zeme. Premier by mel mit uctu k prezidentovi a takoveto prohlaseni by nemel na verejnost vubec pustit. On si ho vubec nevazi a dava to hodne nevhodnym zpusobem znat. Prezident je ten, ktery se ma ctit; premier a jeste tomu teto poskladane vlady, je hadr.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 16. 7. 2005 18:34

Konečne mu to někdo řekl a teď už to ví všichni :), já Klause beru pořád stejně dobře...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků