Turecko - člen nebo partner EU?

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 6. 2005 11:21

Jaký je váš názor na Turecko a jeho případné členství v EU?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 22. 6. 2005 12:37

Nech tý srandy .... ;-)
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 22. 6. 2005 12:39

No ja ten napad nevymyslela:-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yarik 22. 6. 2005 12:43

Mě osobně je to jedno.U nás doma se nic nezmění.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 22. 6. 2005 13:00

No tak dobře. Když už Rumunsko a Bulharsko ..... sice nás ve škole učili, že kromě toho kousku pod Bulharskem už je to Asie, i když zvaná Malá, ale třeba bude fajn být ve spolku s hranicema se Sýrií, Irákem, Íránem .... nebo to jsou taky budoucí kandidáti?
Hmm, hmm, Turek v Evropě, pořád se mi jakoby odněkud vynořuje že jsem to už slyšel, a nebylo to v souvislosti s nepokojema v Německu ....
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 22. 6. 2005 15:36

No, ja z tomo mam trochu smisene pocity - prece jenom velka cast Turecka je uz Asie se vsim co k tomu patri. Taky nedokazu si predstavit, jak by to skousli Rekove...

BTW: Kdesi jsem cetl, ze pry je vstup Turecka do EU predpovezeny v Bibli, konkretne v Apokalypse, protoze je tam zminka o "zene sluncem odenne, pod jejimaz nohama bude mesic a nad jejiz hlavou koruna z dvanacti hvezd" (pro nechapave - co pak je na vlajkach Tureca a EU?). Takze po vstupu Turecka do EU si muzou cekatele na Konec sveta odskrtnout dalsi polozku :-) .
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 22. 6. 2005 18:52

Asspenn píše:...ale třeba bude fajn být ve spolku s hranicema se Sýrií, Irákem, Íránem .... nebo to jsou taky budoucí kandidáti?n/quote]


Taky jsem nad tím přemýšlel... Turecko leží v Evropě asi tak jednou setinou své rozlohy, myslím že jeho členství nepřipadá v úvahu. Je to jen nová stezka pro teroristy do Evropy, která se čím dál více angažuje v zahraničních konfliktech vyvolaných USA.
Naposledy upravil Cyborg dne 23. 7. 2005 18:37, celkově upraveno 2
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 22. 6. 2005 18:59

pod jednou podmienkou. chcem v eu novy zeland
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Asspenn 22. 6. 2005 19:04

tss ... já chci NA nový zéland
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 22. 6. 2005 19:06

to napis do threadu so zrazom :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bigdoc 23. 6. 2005 09:45

Ona už to s Tureckem nebude EU, ale něco jako "euro-asijské společenství". Pak už není důvod nevzít dalších deset středoasijských zemí, pokud budou mít aspoň jakž-takž demokracii.
Evropa si musí vybrat, jestli bude exkluzivním klubem "bílých křesťanů", nebo jestli zastřeší i země s jiným náboženstvím - zejména islámem. To druhé se zdá být v současné době poněkud riskantní.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 4. 7. 2005 09:45

jedna z pozitivnych veci na franczskom nie je ze turci maju smolu, co ma tesi. to bol bol ozajstny zaciatok konca EU
aquila
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 7. 2005 15:30

momentálně ne, ale kdoví, co bude za deset let, třea opadne protiislamistická vlna a všechno bude jinak..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 4. 7. 2005 23:57

rikam ze je to blbost, ja uz zacinam pochybovat o smyslu unie jako takove, nedavno jsem se treba nasmal, kdyz bylo zverejneno, ze zivotn uroven ceska stoupla po vstupu, rikam si, to neni mozne, vzapeti vsak bylo vysvetleno, ze je to proto, nebot rozsirenim unie klesla prumerna zivotni uroven vsech a tak jsme si vlastne prilepsili a ani o tom nevime,

mozna ze kdyby krom turecka pristoupil treba i takovy afghanistan nebo rovnou cela afrika, tak bychom urcite dosahovyli 99% urovne EU:-), to je podle me poradny duvod k rozsireni:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 5. 7. 2005 01:10

Náhodou, můžeš odjet žít do vily na španělském pobřeží a ještě si tam vyzvednout důchod :)
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků