Jsme asociálové?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adams 29. 6. 2005 13:48

Tak co? Nenávidíte lidi, nebo je milujete? Nebo proč trávíte čas pauzou?
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 6. 2005 13:52

Nedělá mi dobře moc lidí, nesnáším, když se o mně starají proč jsem oblečený tak jak jsem.... Lidem se výhýbám.... Jinak proti lidem nic nemám, a byl bych rád, kdyby oni neměli nic proti mě...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 29. 6. 2005 14:07

Se sakra zase nějak moc necítím mezi normálníma lidma, holt se ta doba strávená na VŠ na mně podepsala.
Některé lidi a jejich druh zábavy nechápu (typický konzument zábavných pořadů na TV nova, lidi co říkají že včera byla formule o ničem, protože se tam nikdo nevyrýpal, myslivce, pravidelné návštěvníky "restauračních" zařízení atp.).
A jak se furt stěhujem z větších do menších měst a městeček, je to horší a horší.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 6. 2005 14:15

Já se taky necítím mezi lidma.... Vyhovovala by mi samota... Kam by občas přijeli známí, se mnou by tam byla jenžena , dvě děti, pár zvířat...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 29. 6. 2005 15:47

A, tak mezi lidma. Spíš to bude tím, že někdo semtam jako člověk nechová.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 29. 6. 2005 15:56

Já mám lidi docela rád, když to nejsou nějaký "nemám dobrou náladu, tak ty ji mít taky nebudeš"...
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 29. 6. 2005 15:57

Ridim se heslem "nejhorsi je srazka s blbcem" a snazim se takovym vyhybat, ne vzdy se to povede..
Jinak ale lidi mam docela rada..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 6. 2005 16:11

adams píše:A, tak mezi lidma. Spíš to bude tím, že někdo semtam jako člověk nechová.e/quote]


a jak bych se měl chovat? Vadí mi, že mě odsuzují jen podle toho, jak se oblíkám.... Jinak se ke každému chovám slušně... Nekradu, nepáchám zločiny, neožírám se.... Jinak mezi inteligentníma lidma vydržím,třeba v piksel, což je hospoda pro podobné lidi jako já.. i když většina z nich vychází se společností mnohem víc než já...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 29. 6. 2005 18:50

No, taky nějak stárnu a pohodlním .... nejradši zaběhaný okruh známých, klídek, třeba společný výlet, výšlap, večer pokec u pivíčka, u ohýnku, u grilu ... žádná velká divočárna.

Začínám nenávidět davy v obchodech, fronty ... takový ty skelný pohledy, ***** (tohle nemají, tohle nemají, nebo naopak tady toho mají a já na to nemám - s nepřiznaným "ale taky proti tomu nic nedělám")

Mám dojem že lidi se o sebe nezajímají a když, tak v tom negativním smyslu, jak se komu vyrovnat, jak koho ojebat. Cizí studený čumáky.

Tak to opravdu nemusím. Ale noví lidi mi nevadí, když se s nima dá mluvit. Nedávno si tu otevřel hospůdku nějakej novej, tak jsem zašel, a je to docela správnej kolík, Hanák jak poleno, co jde tak vozí domácí (slivku, meruňku .. klobásy, tláču) ... tak s tím jsem se skamarádil rychle.
Některý jiný lidi znám třicet let a radši přejdu na druhej chodník ....
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 6. 2005 20:58

Já má ověřenou skupinu lidí, kterou potkávam rád. Ale není tolik příležitostí. Tak jendou týdně.
Ta má parta o mně tvrdí že jsem vsřícný a otevřený člověk. Problém je v tom že koho neznám určitou dobu tak mu nevěřím. V minulosti jsem byl až příliš důveřivý a byla to chyba.
Z pohledů kamarádů extrovert. Z pohledu cizích lidí vypadám jako introvert.
Mám dvě odlišné osobnosti, jednu pro přátele a jendu pro ostatní.
Tady na pauze to je v pohodě.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 7. 10. 2005 20:39

Vzhledem k tomu,že jsem celý den mezi dost lidmi v zaměstnání a nesnáším hospodskej zápach,tak mi docela tahle samota doma u rodiny docela vyhovuje.A neleze to do peněz jako tlachání v hospodě o ničem.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 26. 11. 2010 23:28

Obrázek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 28. 11. 2010 14:58

Prosimte, to ja taky nevim... Nejcastejs mlcim..
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 28. 11. 2010 23:31

já jsem zase extrovert..čas na pauze trávím proto, že mám až příliš mnoho volného času :D Jinak se rozhodně za asociála nepovažuji. Ve společnosti jsem komunikativní, až hlučný :D
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 11. 2010 23:40

Já jsem ve společnosti nenápadný, nerad se "chodím bavit" nemám rád lidi a oni nemají rádi mě.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků