Oblíbené x nenáviděné super/hypermarkety

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 28. 6. 2005 23:34

Žeby byl některý z obchodů tohoto druhu mým oblíbeným, nemohu říci. Ale rozhodně mohu prohlásit, že nenávidím Penny-market. Když jsem prvně navštívila prodejnu v Litoměřicích, byly přítomny dvě pokladní. Fronty jako blázen. Už jsem tam stála asi 10min, a pokladní obsluhující tu mou frontu odešla. Stále se nevracela. Zanechala jsem tam vozík i s nákupem. Slíbila jsem si, že tam už nikdy nevlezu. Slib jsem nedodržela a zas jsem tam chtěla jít něco koupit. Neměla jsem drobné na vozík. Chtěla jsem si rozměnit u pokladní a ta mi odmítla tuto sluzbu poskytnout. Takže jsem odešla a už se nikdy nevrátila.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 6. 2005 23:39

me to prijde jedno, spise je dulezitejsi venovat pozornost casu, kdy se vyskytuje v marketu nejvice alienu, jak jsem zjistil, prichazeji narazove a prekazeji...

pozn. alien, zpravidla duchodce a clovek co nevi co koupit...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 28. 6. 2005 23:43

No ja v tomhle nenakupuju takze me to nevadi :)
at zije internetove nakupovani :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 28. 6. 2005 23:46

břeclavská billa je pěkně protivná... fronta na 20 minut není výjimka... v penny marketu zas skoro nikdy nemají věci kvůli kterým tam jdu... pak je tu lidl... (tam chodím nerad, mají nějaké divné osvětlení a bolí mě z toho oči) hypernova je až za městem a já bez auta..., albert, kde jsou ofrklé pokladní...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 28. 6. 2005 23:54

No Hypernovu mám 3 min. pěšky, takže je někdy oblíbená a někdy nenáviděná, prostě na běžný nákup chodim tam a záleží na tom jestli mají co chci a jaký jsou fronty. Pak chodim do Carrefouru a ten je v poho. Makro berete taky jako hypermarket? Jestli jo, tak tam chodim rád... :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 6. 2005 23:56

jj, makro je taky dobre, ale jednou jsem premyslel, ze by bylo uplne nej kdyby mohl clovek jezdit mezi regalama autem:-))
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 28. 6. 2005 23:58

A, tak to já v hypermarketu z celé rodiny vydržím suverénně nejdéle.
Zdejší Pennoš je taky na pohodu a nic lepšího (= většího + levnějšího) tu stejně není. Až v Brně. A eště dražší. A ve frontách jsem strávil rozhodně víc času v těch Hyper* Tes* a Caref*. Tak co.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 28. 6. 2005 23:59

ES0 píše:jj, makro je taky dobre, ale jednou jsem premyslel, ze by bylo uplne nej kdyby mohl clovek jezdit mezi regalama autem:-))


tak takový upgrade nemají ani v americe, kde zrušily pokladní... blokuješ si to sám a asi na 10 pokladen je jeden drsný borec, na kterého když se podíváš, tak tě přejdou myšlenky na jakýkoli podvod...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 29. 6. 2005 05:22

ja mam v okoli 200m 3 super a hyper. teraz tam nemusim chodit, takze som spokojiny. najlepsie sa ale citim v tesku, v kerfure su priliz nabruseny sekuritaci a furt si o nme nieco hlasia do vysielacky...
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JendaLinda 29. 6. 2005 07:49

Já mám před barákem Delvitu a nestěžuju si :)
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 29. 6. 2005 10:45

nenavidim lidl
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vratu 29. 6. 2005 11:19

nesníším Penny a Liedl... i Kauflandn moc nemusím!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 29. 6. 2005 11:24

No sice hypermarkety zrovna nemusim protoze tam stejne polovinu toho co potrebuju nesezenu ale zase je to casto jedinej rozumne otevrenej obchod. Mensi kramky zaviraj v nesmyslny hodiny a normalni clovek nema sanci stihnout tam neco nakoupit. Leda by si vzal dovolenou.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 29. 6. 2005 11:26

v břeclavi jsou i menší obchody do 8... a dýl je tu akorát hypernova do 9...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 6. 2005 11:36

Normální potravinové markety jako Billa, Albert atd jsou strašně drahé.
U ná máme jeden klasický malý obchůdek a tam mají ceny v průměru o 10% nižší než v marketech. Třeba mléko, které mají v marketu za 14.50 stojí v malém ochodě 11.90. A tak to je se vším.
V tom malém obhcodě koupím všechny běžně věci a navíc nemusím čekat v řadě u pokladny. Nevidím jediný rozumný důvod chodit nakupovat do marketu.
A ten náš obchůdek není jadiný takový. Ve vedlejším měště je to stejné. Taky tam jsou malé obchůdky levnější.
Jediný rozumný market je Makro, ale ten byl původně vytvořený jako velkoobchod. Tam je to o nečem jiném.

Větší neznamená levnější :-)
Akorát to vypadá, že nám ho brzo zavřou, protože většina chodí rovnou do marketu a ani neví, že můžou nakoupit levněji a přijmněji jinde. :-(
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků