Má alespoň jeden z TV seriálů dnešní doby nějakou úroveň?

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 23. 6. 2005 10:34

Ja RD sledovala pravidelne uz v dobe,kdy jsem na net chodila ve skole,doma jsme ho nemeli..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 14:50

Neukamnujte mně, ale mně se líbí Komisař Rex (starší řada), Big Ben, a Julie Lescautová, to je tak z těch detektivních, možná a pak se mi líbí seriály typu Tom & Jerry, Kačer Donal, :lol: Fakt... :nenapadne
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 6. 2005 16:34

proc?
me se take libila Kobra11 ale to tam byl andre a bylo to pekne
rex s moserem take super
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 16:38

Co proč? Jinak Kobra 11 je taky dobrá, ale scény v ní naprosto nereálný :lol: Brzdná stopa, 10m hmmm :D Ale jinak je to sranda. Mně se třeba hodně líbil díl Extrém, jak tam čeští herci dabovali
No a trochu se zajímám o auto oi]ťjůningn/i] :lol:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 6. 2005 16:41

Takhle to nemuzes brat
proste to tak je
ale ted nejake nasazeni tymu dve...
vubec nehrozi ze bych o to zavadil pohledem
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 17:15

Já vim, ale mně to přišlo trochu přehnaný s tou výslovností... a platí že co je nový to je většinou špatný (TV seriály - detektivní)...
Viz třeba Komisař Rex - ze začátku (první řady) byly super, v každým novým díle nějaká fajn blbost, i s Brandnerem to šlo, a teď tam proboha daj babu, a všechno se soustředí na ní, a né na Rexe.
To samý s nasazení týmu.. díval jsem se na to, ale oproti prvním řadám mi to přijde... divný...
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adams 24. 6. 2005 02:14

S-Tony píše:Mám takový dojem že seriály Červený trpaslík a Futurama sledovali jen lidi co mají internet a jsou velcí surfaři. Když se někoho v reálu zeptám jestli se na to díval tak se na mně díva jak na blbce a neví o co jde. /quote]


Tak RD chodil jednu dobu v civilizovaném čase, když ho po nějaké době opakovali, bylo to někdy ve čtvrtek pozdě v noci na dvojce - díval jsem se na něj kdykoliv jsem to udržel, ale často jsem to prošvihl, takže jsem viděl tak třetinku dílů.

Opravdu jsem jej ocenil až kompletní na PC. Ale dostalo se to ke mně na CD, ne přes net. A podle jistého zdroje měl teď chodit po haló haló a zatím to moc nevypadá.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 24. 6. 2005 05:25

N0k!w4r píše:Neukamnujte mně, ale mně se líbí bi]Komisař Rexx/i] (starší řada), )i]Big Ben[/i], a [i]Julie Lescautová
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Asspenn 24. 6. 2005 08:05

Pokud budu za "současný" český seriál považovat Rodinná pouta, On je žena apod., pak slepý mezi jednookými králem je Redakce.
Položím-li si otázku, co od seriálu čekám, tak osobně teda hlavně zábavu, a pak pro mně zůstávají nepřekonatelné seriály jako Chalupáři, Taková normální rodinka, ať si říká kdo chce co chce o bolševických sračkách tak Synové a dcery Jakuba Skláře (všimli jste si že snad jako jediný ho nikdy neopakují?) nebo Byl jednou jeden dům (na rozdíl od Dnes v jednom domě), Bylo nás pět, a pak miluju "dětské" - Kamarádi, Bambinot, Návštěvníci .... z cizích Smolíkovi.

U zahraničních bych seriál v pravém slova smyslu nenašel (hrůzy typu Dallas, Santa Barbara, Šťasní a bohatí, Mladí a neklidní, Beverly, Den za dnem opravdu nemusím), jinak samozřejmě zmiňovaný Červený trpaslík, Černá zmije ... a řada sitcomů (Chůva Fine, Kutil Tim, vynikající Ano, pane premiére (ministře), nepřekonatelný Ženatý se závazky atd.).
Jestli jsou to seriály, tak ještě Akta X, občas snad Nikita ....
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 24. 6. 2005 08:06

P.S. Jo, a za jeden z nejlepších všech dob považuju Chobotnici.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 24. 6. 2005 17:30

Simpsonovi -da best 8) :wink:
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 6. 2005 18:18

Simpsonovi a pratele...:)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 24. 6. 2005 19:24

no nevím, ale mě se hodně líbil americkej seriál O.C. fakt se mi líbil ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 24. 6. 2005 21:25

Mno jedine co nesnasim je umely smich
to me dokaze tak zkazit dojem i z dobreho serialu....
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 24. 6. 2005 21:35

tak z tech starsich tu bylo receno asi vse co se mi taky libi,
ale neublizujte prosim N0k!w4r, ja taky jediny cas kdy jsem se dival na televizi, tak to bezela zrovna Julie Lescautova, taky byly dobry vrazdy v Mindsomeru, cetnicke humoresky, Dempsey a Mekapeaceova,
mam pro ty policejni filmy slabost:-)

nevim jestli jste vite, ale zrovna ted bezi nove scifi Battlestar Galactica, ponure a dobre, to by se nekomu z vas mohlo i libit
stahovat se da...vsak vite kde...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků