Ponožky v sandálech: proč ne?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 15. 6. 2005 15:20

ES0 píše:a kdyz ma nekdo plisen tretiho stupne, tak se radsi budes divat na tu plisen? :shock:


Třetího nebo prvního stupně?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 15. 6. 2005 15:41

Tak me napadlo, ze docela zajimava kombinace jsou derave ponozky a sandale.
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 15. 6. 2005 15:43

Tak to raději vůbec.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 15. 6. 2005 15:47

Jony píše:Tak me napadlo, ze docela zajimava kombinace jsou derave ponozky a sandale.


Tak to je ta nejlepší kombinace :D ...ještě možná ty drahé stříbrné ponožky + sandále a tričko Najk od Vietnamců a na hlavě třeba Cylindr...
Ať si chodí každý jak chce, ale ať mu *****í nohy a nemá plíseň...
Tak to jsou snad všechny témata dohromady... :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 18. 6. 2005 18:13

je to sociální.. proste se mi to nelibi a vetsinou to nosej takovy zvlastni beduíni :(
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 19. 6. 2005 09:08

Uff, burani ste vy. Co je vam do toho, co druhi nosia? V 21. storoci mat taketo zmyslanie, tak to je na zaplakanie. Maximalne mozete povedat, ze vam sa to nepaci, ale hned sudit toho cloveka a vraviet, ze je buran, tak to naopak vypoveda o tom, ze vy ste ti burani. Ak sa neviete povzniest nad to, co nosia druhi, tak akceptovat to, ze niekto ma inu farbu pokozky, alebo vyznava ine nabozenstvo pre vas musi byt uplna pohroma. :o

Urcite si vsetci pamatate na tie tenisky s 10cm hrubou podrazkou od spice girls, mala to kazda druha. Potom prisli tie uplne hrozne "topanky" so spickou ako kopijou, opat ich musi mat kazda druha. A par rokov pred tym boli naopak v mode topanky, ktore vyzeraju vpredu akoby z nich odrezal - mal ich kazdy druhy. O mode nagelovanych vlasov ani nehovorim. Vysledok: uplne staci, ze ktosi oznaci cosi za modnu vec, a ludia ako stado zvierat to hned musia mat, pretoze "sa to nosi". A ak niekto nosi nieco z predchadzajucej "modnej sezony" tak je definitivne out, loser, buran.

Zamyslite sa nad sebou, ste obycajni pokrytci. Kolkym z vas to skutocne vadi? A kolkym sa to nepaci len preto, ze ste kdesi poculi, ze by sa vam to nemalo pacit?

A ked sa vam to aj nepaci, ake mate pravo hned odsudit toho cloveka? Na svete su alkoholici, ktori doma biju deti a manzelky. Po svete behaju vrahovia, nasilnici, zlodeji a vas stvu nejake blbe ponozky v sandaloch :?: :!:
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 19. 6. 2005 09:16

gofry: pekne povedane
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Daft 19. 6. 2005 09:28

Gorfy: Bavíme se tu o osobním názoru a to v sekci Móda a styl, ne o sociálních problémech. Dnešní doba je natolik volná, že je jedno, jestli člověk nosí kalhoty do zvonu a úzké tričko nebo naopak široké a k nim třeba košili, o botách ani nemluvě, ale jde tady o soudnost a trochu uvažování nad tím, co si na sebe člověk vlastně bere.

Tady už potom nejsme u předsudků a pokrytectví, ale jednoduchého poznávání toho druhého na základě prvního dojmu, který je velice důležitý, a holt člověk s ponožkami v sandálech nebo dlouhým a širokým, nedejbože zlatým, řetízkem hozeným přes triko, které je zastrčené do kalhot, jež jsou vytaženy vysoko nad linii pasu, působí jako blbý frajer.

Nechci se opakovat, ale opět musím zmínit hřeben v zadní kapse kalhot - komu to nepřijde jako buranství?
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 19. 6. 2005 09:34

Daft: Ano, mozes kludne povedat, ze sa ti cosi nepaci, ze je to podla teba nemoderne, ze to podla teba k sebe nepasuje, .... Ale nemas ani najmensie pravo nazyvat niekoho buranom len preto, ze sa ti nepaci jeho oblecenie.

Par starych porekadiel:
Nesud knihu podla obalu.
Vtaka poznas po peri, cloveka po reci. (tzn. nie po obleceni)

Ano, poznam aj to, ze Saty robia cloveka, to ma vsak trochu odlisny zmysel ako nenosenie ponoziek v sandaloch.
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 6. 2005 09:42

gofry: jde ale o nas osobni dojem a nazor, nikomu ho nenutime..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 19. 6. 2005 09:45

Bohužel se tady nebavíme o tom, co se líbí/nelíbí mně osobně, ale jaký je názor většiny, co se ponožkách v sandálech týká – a ten je negativní.

Také tady nemluvíme o psychologickém profilu člověka podle toho, co má na sobě, ale o prvním dojmu, tzn. vizitce člověka, kterou nosí všude s sebou, a pokud máš o jeho důležitosti pochybnosti, stačí nějaká učebnice psychologie nebo marketingu.

Myslím, že chápeš věci jinak, než jsou tady prezentovány, nejde o princip, že by ponožky v sandálech byly automaticky společenské faux pas, pokud někdo má dlouhé kalhoty, více uzavřené sandály a v nich ponožky stejné barvy, tak si toho ve většině případů člověk ani nevšimne, ale když má někdo šortky nad kolena, sandále skládající se ze dvou pásků a ponožky uhlazeně vytažené až nad kotníky, pak postrádá soudnost, o vkusu ani nemluvě.

A proč zde chybí tvé vyjádření k čouhajícímu hřebenu v zadní kapse?
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gofry 19. 6. 2005 10:54

iwigirl píše:jde ale o nas osobni dojem a nazor, nikomu ho nenutime..
No ako sa to vezme.

Daft píše:Bohužel se tady nebavíme o tom, co se líbí/nelíbí mně osobně, ale jaký je názor většiny, co se ponožkách v sandálech týká – a ten je negativní. /quote] Vsetko je o tom, co sa paci/nepaci mne/tebe osobne. Dovolim si tvrdit, ze z celosvetoveho hladiska je 90% ludi, ktorym je uplne jedno, ze niekto nosi sandale s ponozkami. Takze o nejakej vacsine, ktorej sa to nepaci nemoze byt ani reci.

Daft píše:... pak postrádá soudnost, o vkusu ani nemluvě.
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 19. 6. 2005 12:02

Mno, já v sandálech s ponožkama nechodím... ale chodím v roztrhaných gatích, bosky (pro ty, co tomu nerozumí.. bos), roztrhané tričko, dlouhé vlasy, ne vždycky oholený.... a je mi jedno, co si o mně ostatní myslí... cítím se tak dobře, proto tak chodím, kdybych se cítil dobře ve značkovýcgh hadrech podle poslední módy, s nagelovanýma vlasama, chodil bych tak.. a zase by mi to bylo jedno... Pokud jdu za někým, na kom mi záleží a vím, že bych ho mohl svým zjevem urazit nebo se to jen nehodí (třeba na úřad) tak se snažím obléct nějak neutrálně, ale ať si každý nosí co chce
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 19. 6. 2005 13:17

Probůh, ale mě je úplně jedno, co si kdo nosí, já jen vyjadřuji svůj názor na věc a fakt, že ponožky do sandálů prostě nepatří.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 19. 6. 2005 14:54

PAtří... proč nepatří... když si je tam někdo dá, tak tam patří...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků