Účinek marihuany

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Luke 28. 5. 2005 14:03

Pokud jste uživateli marihuany nebo jste ji někdy zkoušeli, jak jste vnímali (vnímáte) její účinky na sebe? Myslím tím třeba že někdo je po její aplikaci ospalý, někdo příliš vysmátý a někdo má dojem úžasně bystrých smyslů. Případně jaké formě aplikace dáváte přednost?

P.S. pokud jste tuto drogu neokusili nebo nemáte odpověď na mé otázky, tak nepřispívejte do této diskuze. O škodlivosti, legalizaci apod. marihuany tu už je jiná diskuze. Děkuji
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 28. 5. 2005 14:09

já se po ní cítíl tak, že mi bylo všechno ukradený, ale jestli to bylo jointem to nevím = ) nějak jsem nevnímal nějaký účinky (možná to je tím že neumím kouřit a vždycky když jsem natáh tak jsem to v sobě moc dlouho neudržel) ale kámoš fakt bílej a bylo mu zle...
Já radši chlast!!!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 28. 5. 2005 14:22

No, u me zalezi na vzorku a jak casto clovek pukal. Pokud jsem to moc neprehanel, tak jsem byl vychlamanej, ale kdyz jsme jeli ve velkym, tak jsem byl spis takovej zadumanej (proste v jine dimezi :D ) Hodne taky dela, s kym hulis...
Ukulelembo(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod Luke 28. 5. 2005 14:32

No jo to máš pravdu...btw. sledujete někdo ve zhulenym stavu filmy? Víte potom o čem to bylo? Já si to hrozně moc užiju, ale pak nevím o čem ten film byl. Vyjímkou byl Pán prstenů....ten jsem dal i zhulenej a krom toho že dojem z filmu byl umocněn, tak jsem i věděl o čem to bylo....
Ale takový filmy jako Jedna ruka netleská....to dodneška nevím o půlce filmu :-)
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 28. 5. 2005 14:50

Filmy ani moc ne. Ale z Pulp Fiction jsem opravdu moudrej nebyl... Stejnej efekt melo, kdyz jsem kolikrat v Prizrenicich cumel u splavu do vody :lol:
Ukulelembo(smazano)
Čtenář

Odeslat příspěvekod vratu 28. 5. 2005 14:56

ok záleží na to kolik se hulí a co... jsem si dal skérku a to už jsem cejtil :mrgreen:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 5. 2005 19:00

působí to na mě jako "zesilovač", to znamená, že pokud mám v hlavě nějaké srágorky, mám po jointu depku, jsem-li naopak ještě před hulením v pohodě, je to docela sranda. Problém je, že nikdy pořádně nevím co mám zrovna v hlavě respektive co bude tímto způsobem vytaženo na povrch
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 28. 5. 2005 20:53

tak po prvním jointu mi ze začátku bylo blbě, pak už jsem byl docela vysmátej...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TyCho 28. 5. 2005 23:41

Hodne zalezi na okolnostech a na lidech se kteryma ses. Jinak divat se zhulenej na filmy je dobra vec, ale zalezi na ktery. Doporucuju Kdo hulí ten umí (How High), Brak, Pulp Fiction (Nejvic sme ulitavali na detailech ktery tam Tarantino drsne vychytal).
TyCho
Čtenář

Odeslat příspěvekod Luke 29. 5. 2005 00:16

Slonik píše:působí to na mě jako "zesilovač", to znamená, že pokud mám v hlavě nějaké srágorky, mám po jointu depku, jsem-li naopak ještě před hulením v pohodě, je to docela sranda. Problém je, že nikdy pořádně nevím co mám zrovna v hlavě respektive co bude tímto způsobem vytaženo na povrchp/quote]
JJ s tim zesilovacem mas pravdu. Me to navic nekdy zesiluje smysly...mám pocit ze lepe slysim...
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 29. 5. 2005 00:17

TyCho píše:Hodne zalezi na okolnostech a na lidech se kteryma ses. Jinak divat se zhulenej na filmy je dobra vec, ale zalezi na ktery. Doporucuju Kdo hulí ten umí (How High), Brak, Pulp Fiction (Nejvic sme ulitavali na detailech ktery tam Tarantino drsne vychytal).)/quote]
Jo to je fakt, nekdy objevim neskutecny detaily....ale taky si nekdy nejsem jisty jestli tam skutecne jsou nebo se mi to zdalo... :D
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 29. 5. 2005 12:42

Když před tím hodně piji, nebo sjem nevyspalý, tak jsem po puku děsně unavený a chce se mi spát.
Záleží také na softu a jak jej vstřebáváš:-)) a samo, že i s kým.
Filmy: naposled jsme sledovali poslední díl Jackass na DVD a myslel jsem, že to nedáme, jak nás bolelo břicho od smíchu.
Když hrajeme na PC, tak v různých Rally dokážu zajet takový čas, jaký nikdy za střízliva nezajedu. Btw hry jsou mazec když jsi puklej ..hlavně
multiplayery (masheed) :-))
Docela mazec, když si dáš a pak jdeš nakoupit do supermarketu. To jsem pak dával nákup k někomu jinýmu a pod.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brábora 1. 6. 2005 17:06

Téda, kluci, se člověk i pobaví tím, co jste napsali.. Jak se ale tak dívám, asi vám chybí názor holky, ehm, ženy :) No, já mám s kouřením travky podobné zkušenosti. Někdy není nad to, zkouřit se sama a pak šupnout do peřin a hned usnout. Starosti mizí.. to spíš pak mám "roupy".. to se dostávám k otázce: zkusili jste sex ve zhuleným stavu?? DOPORUČUJU.. ale samože se nesmíte zkouřit moc, tak akorát.. S koukáním na filmy, souhlas, takový Rozpuštěný a vypuštěný , panejo. Není nad kvalitní ulítlý český film. Ty americké bych si pustila jenom, když bych byla totálně mimo.. pro zasmání a pro to, abych si ani nemusela po minutě pamatovat, co se vlastně v tom filmu děje.. Zkrátím zbytek, kouření ve mně vyvolává i schizofrenii, samože lenost, žravost, chutě na sex, ale i starost, co si o mně myslí lidi a na to moc pyšná nejsem.. Nu, kouření zdar. Ale jen tak často, aby vám to něco neustále dávalo.. Jo, napadá mě ještě jedna vlastnost, kterou ve mně hulení vyvolává, ale to je moje věc.
Brábora

Odeslat příspěvekod CZBaron 14. 6. 2005 15:41

po mariuhane mi bylo úplně nejvíc blbě a byl sem docela i agresivní
..nemam rad takovy ty lidi co delaj jak me maj radi..
CZBaron
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 16. 6. 2005 21:36

no hlavně je to jiné člověk od člověka, nálada od nálady...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků