Tahaky

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fales 13. 6. 2005 19:05

Tak co pouzivate je? Pisete je na PC nebo normalne tuzkou.


Vim, ze toto tema je i na mobilmanii ofru ale rikal jsem si, ze sem to taky patri. :mrgreen:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 6. 2005 19:09

Ja jsem si tahaky psal vetsinou rucne, protoze i tahak je priprava na zkousku a pri jeho psani si to zaroven zopakuju. Casto se mi pak stalo, ze jsem ho ani nepotreboval, protoze jsem si vzpomnel, jak jsem to na ten tahak napsal...
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 13. 6. 2005 19:47

Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 13. 6. 2005 21:13

Tahák píšu zejména v ruce. A jediný místo, ke tahák používám je mezi nohama na židli. Když de okolo, dám nohy k sobě. Když je kdekoliv jinde, sklonim hodně hlavu a píšu, jenomže oči mi nesjou vidět a i kdyby byly, uhel mezi tahákem a mezi papírem na test je tak malý, že nikoho nenapadne, že tam mám tahám. Takhle píšu 80% všech písemek už 4 roky a nikdo mi na to nikdy nepřišel...
narozdíl od mých kámošů, ktreý si to strkaj pod paír, do rukávů tad...:-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 6. 2005 09:57

Píšu ručně. Buď tužkou na lavici nebo prupiskou na dlaň. Napadl mě ale nový způsob, hodně drzý: Pokud si na testy berete svoje papíry (nám do biologie na 4 otázky stačí jedna A6-ka) jako já, udělám si tu A6-ku, ale nechám ji trochu delší. Do toho prodlouženého napíšu tahák a ten pak odstřihnu :D . Jak geniální :mrgreen: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod adamek.jan 14. 6. 2005 10:33

ConPower píše:...udělám si tu A6-ku, ale nechám ji trochu delší. Do toho prodlouženého napíšu tahák a ten pak odstřihnu :D . Jak geniální :mrgreen: .r/quote]


Je to hrube, u nas na skole uz na to ale prisli a ted se pisemky muzou psat jen na papiry s razitkem skoly. Tahaky pisu ve Wordu; font Arial, velikost pisma 6 (v posledni dobe porad min, na ZS to bylo hojnejsi).
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 14. 6. 2005 11:05

já je píšu zásadně na počítači, rukou by toi bylo docela dlouhý, ale v posledníá době už se je snažím odbourávat :D, moc je nepotřebuju (s biologií už jsem skončil, popř. dáme s kámošem hlavy dohromady a písemky napíšem společně :D)
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 6. 2005 11:07

tahaky píšu na PC,ve Wordu,teď už velikost 3,font Verdana.
Nejedná se o 1 mrnavej tahak do ruky,ale miniaturni knihu,ktera ma i svuj obsah,abych vedela,jak se v tom orientovat:-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 14. 6. 2005 11:16

já je klidně píšu velkým, používám font Tengwar nebo runy, a ty nikdi z učitelů nepřečte :D
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemur 14. 6. 2005 13:49

TheFlyingman píše:já je klidně píšu velkým, používám font Tengwar nebo runy, a ty nikdi z učitelů nepřečte
Lemur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 14. 6. 2005 14:34

No my ve skole obvykle mohli nechavat veci na stole. Treba sesit. Sice jsme v nem nesmeli listovat ale mohl tam byt. Ja mel obal od sesitu popsany drobnym pismem uplne do posledniho mistecka a nikdo si toho nikdy nevsiml i kdyz to bylo na ocich. Co se neveslo, to bylo jednoduse napsano lihovym fixem primo na stole. Taky prakticky cela plocha. Bylo to cernou barvou na tmave hnedem stole. Taky to vzdycky proslo.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 14. 6. 2005 15:11

Taháky jsem si nikdy nepsala. Na SŠ jsme měli experty, kteří uplatnili svůj konstruktérský talent a vyráběli si taháky na tomto principu:
Obrázek

Když byl profesor mimo dosah, tahák se vytočil ven, a naopak.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZBaron 14. 6. 2005 15:29

looool.. málo to má mýval promyšlený :DDD ty lidi sou čím dál tím chytřejší :D to já mám takovou tužku, která má v sobě takovej papírek, tam si napíšu tahák, a pak jenom vysunu a opisuju.. ovšem na některé starší učitele stači jenom dát na papír a jedu :D
CZBaron
Čtenář

Odeslat příspěvekod mareq 14. 6. 2005 16:25

No já je píšu ve wordu, nebo klasicky na malej papír (centropenem 0,1mm :)).
Nebo když je to na písemku kde se dá použít kalkulačka, tak je nacvakám taky na kompu a pak je přetáhnu do své HP 49g+ a když je málo paměti, tak to bouchnu na SD kartu a tu pak šoupnu do kalkulačky. :D
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 16:52

Myvalice píše:Taháky jsem si nikdy nepsala. Na SŠ jsme měli experty, kteří uplatnili svůj konstruktérský talent a vyráběli si taháky na tomto principu:
Když byl profesor mimo dosah, tahák se vytočil ven, a naopak.v/quote]


Nic moc, to by chtělo pojízdné lišty :-)

Ale jinak píšu trochu roztaženým písmem, jako je Verdana, Arial Narrowem bych si netroufnul. Zrovna se na to chystám....
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků