Nosíte/nosili jste rovnátka?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cyborg 3. 6. 2005 16:55

:arrow: Bylo to už když jste byli děti nebo je nosíte až ted´jako dospělí? Setkali jste se s urážkou a pocitem méněcennosti nebo jste si z rovnátek dělali ozdobu pomocí těch různých gumiček, řetízků a jejich široké škály barev, která vám byla v ordinaci nabízena? Jak jste si na ně zvykali? S jakými potížemi jste se setkali?

:arrow: Já je nosil asi jeden a půl roku, ze začátku jsem se nemohl ani pořádně najíst, ale zvykl jsem si za pár dní... Čištění zubí víc jak dvakrát denně mě otravovalo stejně jako můj pozměněný způsob mluvy. Nyní jsem už chválabohu bez rovnátek ale za ty rovné zuby mi to stálo...
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 6. 2005 17:07

Bylo mi asi tak 9 let, když mi předepsali rovnátka, ale vyndavací. Bylo to úplně na nic. Jediný efekt, který to přinášelo, byl po ránu uslintaný polštář.
Nedávno mi můj zubař nabízel, že mi nechá srovnat zuby. Znamenalo by to ale, nechat si vytrhat 4 zuby, aby ostatní zuby získaly prostor a měly se kam posouvat. Za takových podmínek jsem návrh zamítla. Stejně mi za deset let vypadají zuby samy a bude vystaráno. :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 3. 6. 2005 17:10

co si tak pamatuji, tak jsem je nosil asi 3 roky? nevím, ale ten zubař byl docela pokrokový, takže jsem měl fixní, ty vyndávací by byly k ničemu...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 3. 6. 2005 17:32

Zatim jsem rovnatka nenosil a doufam, ze nikdy nebudu!!!! :shock: :?
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 3. 6. 2005 17:45

Když jsem byl malý tak jsem měl takový ty zelený průhledný vyndavací. Nosil jsem je jen na noc. Celkem jsem to flákal, ale zuby mam srovnané:-)) Zuby jsou takovým odrazem člověka.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 3. 6. 2005 18:02

TOMBY píše:Zuby jsou takovým odrazem člověka.k/quote]

Snad nechceš tímto výrokem říci, že jsem křivá?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 6. 2005 21:23

Nosila je ségra a hodně jí to pomohlo. Nosila fitxní přibližně dva roky. , Mezi dětmi to moc populární není, problémy byly spíše psychického rázu.
Já má trochu jiný problém mám zuby dravce. Horní i spodní tesáky mi výrazně vyčnívají. Před 500 lety by mi do hrudi vrazili dřevěný kůl a pohřbili mně s uřezanou hlavou.
Obrázek
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 3. 6. 2005 22:42

tohle se mně vyhnulo, naštěstí. Doufám, že se to vyhne i dětem. Rovnátka se mně hrozně nelíbí.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 6. 2005 15:51

Jo jsem na tom stejne s Myvalici. Kazdodenni probuzeni s uslintanym polstarem. Mel jsme na dva roky vyndavaci a pouze na noc na horni patro. No jediny co se mi libilo byly opravdy ty barvy duhy, jinak otrava. Ale zuby mam +/- rovny no.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 4. 6. 2005 16:00

Měl jsem asi necelý rok pevný rovnátka... pak mě s nima nenechali jet na dovolenou a sundali mi je... měl jsem si je ještě nechat předělat, ale znáte to, nějak se mi do nich už nechtělo :lol:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goci 7. 7. 2005 08:25

Asi ve 12 letech jsem nosil ty vandavací rovnátaka. Už bych je do huby nevzal, uslintanej a smradlavej humus. Ale zase se mi trochu srovnaly zoubky. Teď lituju toho, že jsem si nenechal dát fixní rovnátka, ale co se dá dělat.
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 7. 2005 08:31

Rovnatka jsem nikdy nenosila, zuby mam rovne a silne. Jen jsem si ustavicnym okousavanim tuzek a cpanim je mezi predni zuby zadelala na mezeru mezi prednima zubama a 2 odumrele zuby...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 7. 7. 2005 08:51

Asi 5 let na noc. Nic moc, ale zuby mám rovný.

Btw. iwigirl, co to vidím, mezery za tečkama :)?
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 7. 2005 08:53

Btw big.alda: to vis, clovek se uci... :-)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 7. 7. 2005 10:11

2 iwigirl: kolik centimetrů? :-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků