Kým jste chtěli být a kým jste teď? Popř, kým chcete být?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cyborg 24. 5. 2005 17:16

Zajímají mě představy o vaší budoucnosti. Pokud již máte zaměstnání, kým jste chtěli být v dětství a jak se to liší od současnosti?
Naposledy upravil Cyborg dne 24. 5. 2005 19:10, celkově upraveno 1
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 24. 5. 2005 18:01

Chtel jsem byt kosmonautem, policajtem a pilotem...
V budoucnu budu hlavne chtit byt zamestnany (ale pilotem-zachranarem bych chtel byt furt, jen na to nemam).
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 24. 5. 2005 18:16

Taky mě lákala policie, hasiči, vesmír,... Ted´ bych chtěl být dopravní pilot, ale nevím co to obnáší...
Naposledy upravil Cyborg dne 30. 5. 2005 19:42, celkově upraveno 1
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 5. 2005 18:21

Cyborg píše:Zajímají mě představy o vaší budoucnosti. Pokud již máte zaměstnání, kým jste chtěli být v dětsví a jak se to liší od současnosti?
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 24. 5. 2005 20:02

Já chci být občas opačným pohlavím. Jsem úchylný/á?
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 24. 5. 2005 20:17

bigdoc píše:Já chci být občas opačným pohlavím.a/quote]

A co Tě k tomu vede? Já bych vzhledem ke svým zájmům taky někdy chtěla být raději chlapem.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 23:38

chtel sem byt taky policajtem pak fotbalistou
a v budoucnu? mravencem nebo delfinem nebo snekem s nerozbitnou ulitou
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 25. 5. 2005 15:50

Stačilo by mi, kdyby se mi povedlo dostat se do autosálonu a nabízet auta. HOdně by mě to bavilo a věřim si v tom, že bych nebyl jako ty dneska: Pane, a kolik to má reptobeden? No, já nevim, já se vám podívám.. Myslím, že o každěm autě bych si toho dost zjištoval. Fakt by mě to bavilo...

Jinak odbočim. Včera sem byl v Příbrami v Hornickém muzeu. Shodou okolnjostí tam zrovna přišel bejvalej zaměstanec, horník. Tak řikal zážitky. Že je fakt, že je ve 45 na půl mrzák, ale šel by do toho znova. Měl 62t za komismu. Dneska je to milionář, několik aut, několik baráků... nadruhou stranu rakovina, na víc jak polovinu hluchej, několik dioptrií, plíce v hajzlu, bez prstů, jizvy všude ve xischtě........ Ale šel by do toho znova, že ho to bavilo, byli pohodový lidi a staršný peníze... :-) Tak v tý době bych možná chtěl být horníkem..:D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 5. 2005 16:06

Do sedmi let jsem si chtěl celý život jen hrát
Do 10 let jsem chtěl být muzikant. (trochu jím sem)
Do 14 let jsem chtěl být vynálezce a astrofyzik(pořád jsem něco vymýšlel a studoval dobornou literaturu)
Do 18 let jsem chtěl být kuchař,majitel hotelu (učňák kuchař číšník)
Asi rok jsem chtěl studovat genetické inženýrství (učil se na přijímačky, ale nevzali mně, tak jsem šel na ekonomku)
Ve 20 jsem skusil modeling (pár korun to vyneslo, ale není to nic pro chlapa)
Od 21 do 23 sem se věnoval programování a webu (občas přijmu nějaký kšeft a přivydělám si pár korun)
Od 23 až současntost je mi jedno čím budu hlavně když mě to uživí. Dělám spoustu věcí a nemám v plánu žádnou konkrétní profesi
8)
Naposledy upravil S-Tony dne 25. 5. 2005 17:27, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 25. 5. 2005 17:22

ja by som chcel byt hacker uplne najlepsi na svete, vo funkcii supermana ktory by nastoloval celosvetovy internetovy mier.


edit 29.1.06: to som pisal ja? :mrgreen:
edit 24.5.06: :mrgreen:
Naposledy upravil a dne 24. 5. 2006 16:49, celkově upraveno 2
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Luke 28. 5. 2005 14:39

Pamatuji si že jako malej jsem chtěl být popelář (záviděl jsem těm chlápkům jak se vozí v zadu na stupačce). Jednu dobu policajt (ale nebyl jsem na vojně). Chvíli jsem si dělal iluze že budu tiskař (taky to mám vystudovaný).
Ale v jedné věci mám už od konce základky jasno. Chci dělat jen to co mě baví. Prošel jsem několik profesí než mi došlo že bavit mě bude jen podnikání s vlastní svobodou a to činím do dneška. Do budoucna chci uvádět v život různé projekty které mě napadají. A k tomu jsou mimo jiné potřeba peníze, hodně peněz, takže doufám že i ty začnou přicházet ve větší míře...
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 28. 5. 2005 14:47

Připomněl jsi mi, že jsem chtěla taky být policajt - přesněji řečeno kriminalista.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 28. 5. 2005 14:59

koukám že na to jak špatnou u nás mají policajti reputaci, chce toto povolání dělat dost lidí, nebo spíš chtělo..
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 5. 2005 15:04

chtela jsem byt:ucitelkou-od mala,tyrala sem brachu ukolama a diktatama(to me pustilo Po 2 letech na pedaku
vojakem(malem jsem i sla na vojenskou skolu)
hrozne bohatym pravnikem(na tom se ted pracuje:-))
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 28. 5. 2005 15:31

Nejdřív jsem chtěl být popelář, než jsem zjistil, že vysejpat v pět popelnice neznamená být v půl šestý doma.
Pak byl asi kosmonaut, což nešlo kvůli zvracení na obyčejným kolotoči na pískovišti, natož na řetízkáči nebo něčem podobným ...
Pak řidič kamionu, z toho sešlo kvůli jedný průvodčí v autobuse s děsně obrovskou p...lí o který mi řekli že ji má z toho, jak si na ní pořád sedí (což řidič kamionu taky)
Dětství skončilo u projektování mostů, které ukončil strýc konstatováním že když to spadne, zavřou mně
Pak přišly pubertálně středoškolské cíle, z nichž převažoval novinář, na kterého jsem naštěsí nedostudoval, a bigbítovej bubeník, kterým jsem nakonec pár let byl, o když nejen bigbítovej a nejen bubeník.
Teď jsem rád čímkoliv na volný noze, i když někdy spíš víc na volný noze než rád ... zasvěcení pochopí, ostatní ať se třeba zasmějou
Chtěl bych být třeba luxusní šlapka, nebo majitel stáje F1, vysloužilej Agassi nebo Pelé, Bill Gates, naftový šejk, Tereza Maxová, Phil Collins, Tiger Woods, kdokoliv kdo je za vodou nebo partner, řidič, tajemník nebo kapitán jachty někoho kdo je za vodou ... dobrý, ne? Když bude o fius nebo o dva líp, budu klidně dál tím, čím jsem. Nechtěl bych být americký prezident, Vladimír Čech, africký domorodec, český politik, ruský občan ... radši už dost nebo budu chtít být ..... ne, na to je tu diskuse o úchylkách. Hehe ...
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků