Star Wars

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kharn 19. 5. 2005 14:26

Chtěl bych se zeptat jestli už někdo viděl třetí, poslední díl. A jestli stojí za to na to jít.
Kharn

Odeslat příspěvekod KouzelniCZech 20. 5. 2005 10:01

Bohuzel jsem to jeste nestihl, ale chystam se na zo jit v hned jakmile budu mit cas a budou listky.
KouzelniCZech
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kharn 20. 5. 2005 11:00

Tak já už mám zamluvený lístky na pondělí takže se mooooc těším.
Kharn

Odeslat příspěvekod funkster 20. 5. 2005 17:09

Ja ho sice jeste nevidel, ale uz mam dva nazory od dvou na sobe nezavislejch znamejch. Jeden rika boze nejhorsi dil, nuda podivny efekty, pribeh nic moc jen ta hudba je dobra. A druhej rika boze to byl narez nejlepsi ze vsech dilu, uzasny efekty jaky si jeste nevidel, pribeh skvele navazuje a doplnuje skladacku a hudba je dobra. Takze asi tak :mrgreen:
funkster

Odeslat příspěvekod filmforum.phorum.cz 20. 5. 2005 19:16

ted du na nej...tesim se jak malej kluk... ;o)
filmforum.phorum.cz

Odeslat příspěvekod Mylord 20. 5. 2005 20:22

Má na to smysl chodi, když nemám moc přehled v minulých dílech? Několik jsem jich viděl, ale tím, jak jsou přeházené a jak jsem je navíc nesledoval ve správném pořadí, v tom mám pěkný zmatek.
Mylord

Odeslat příspěvekod halogan2 20. 5. 2005 21:40

Ve čtvrtek jsem si objednal lístek a taky jsem ten den šel a čekal jsem víc. Když víš o všem co se stane, tak je to takový blbý, raději bych na nějaký jiný film. Znechucení ještě umocnil dabing, protože kamarádka omylem objednala lístky s dabingem :/
halogan2

Odeslat příspěvekod lordmystic 21. 5. 2005 18:34

Klidně na to jděte i ti, kteří neviděli první dva díly. Je to dost pochopitelné a i dobré na shlédnutí, i když to není nejlepší díl celé ságy...
lordmystic

Odeslat příspěvekod adams 21. 5. 2005 18:56

No, mně to spíš s těma suprduprdigitálníma trikama a renderovanýma paňácama připomíná Shreka.. Zlatá stará masková série. Myslím, že 4, 5, 6 vypadaly líp. No jo, no, furt je tato virtuální větev kinematografie ještě v plenkách..
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 21. 5. 2005 21:27

mne sa to pacilo, hlavne anakin ( je pekny ked nema obhoretu hlavu) kedze som pocula dost ostru kritiku tak som od toho moc neocakavala ale MNE SA TO PACILO !!! a je pravda ze je zo vsetkych dielov najstrasnejsi. hlavne ten masaker ked vyzabijali vsetkych jediov to bolo hrozne som skoro plakala a este umocnene uzasnou williamsovou hudbou SUPER! keby nebol dabing na prd (slovensky dabing je najhorsi aky moze byt cechovia stazujte sa kolko chcete) HRUZA DABING!!! nenavidim palpatina!!! :D
gree.n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pat0 21. 5. 2005 23:15

Zdravim, radeji se na to kouknu casem zadaco :o) Nejlepsi klasika stejne byly dily 4,5,6 :o) ty novy me nejak nenadchly...
pat0

Odeslat příspěvekod ragez 23. 5. 2005 00:49

mno me se teda libily moc; efekty jsou super a dej celyho filmu mi prijde dost dobrej na to aby drzel celou linii sagy; nejlepsi je proste anakin; respektiwe lord wader; libilo se mi taky ze jsem se ve ctwrtek wecer rozhod ze na ne pujdu a byly listky; peace
ragez

Odeslat příspěvekod Luke 24. 5. 2005 00:16

Dnes jsem na tom byl a mohu jen doporucit, byl jsem z toho filmu uplne hotovej. Zpocatku sranda a pak hlubokej emocionalni zazitek podbarveny skvelou hudbou a super efektama...proste parada.
Luke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 24. 5. 2005 08:14

Ja sem si samozrejme vyhlidl verzi v originale s titulkama a parada. Mozna na tu muzete jit i kdyz jste nevideli nebo zapomneli predchozi dily, ale prichazite tak o jednu dimenzi celeho filmu.
Je to perfektne udelane, film je opravdu bomba. Ze zacatku poamlejsi rozjezd, same vtipky atd... ale pak to prijde na narustaji grady.

Ze by efekty ve starsich filmech byli lepsi, to je dost nesmysl. Ce se tyce digitalnich efektu a celkove grafiky, tak myslim ze opet zase krok o neco dopredu (jak maji kluci z ILM ve zvyku). Jedine co se mi nelibilo byl zaverecny souboj na "lavovych skateboardech", tam to dost haprovalo jak po vizualni strance, tak po strance vubec logiky.

Ale jinak perfekt. Clovek sice vi, jak ten film ma skoncit, ale nevi presne pozadi celeho pribehu a kdyz to do sebe krasne zapada a objevuji se vsechny skutecnosti, cely film nabyva zajimaveho rozmeru. Vse do sebe pekne zapada a starsim filmum 4, 5, 6 to dava opet novou stavu, kdyz najednou znate pribehy hlavnich akteru podrobneji a nuti vas to se podivat na celou serii zas a znova :)
huncut
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swifty 24. 5. 2005 11:02

Mě ty efekty nijak zvlášť neoslovily. Byly pěkný, to jo, ale ani ta úvodní bitva na mě nepůsobila tak monumentálně jako třeba bitva v Návratu krále. Spíš mi to přišlo jak hodně dobrá počítačová hra. Ale jinak je to film dobrej. BTW stejně jako jsem v Návratu krále přemýšlel, jak moc jsou orlí pera odolný proti teplu sálajícímu z lávy, tak tady jsem zase dumal nad tím, jestli se dá Silou vytvořit kolem sebe klimatizace :hm :D
Swifty
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků