Nejoblíbenější rádio, pořad v něm

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod honzis 23. 5. 2005 11:17

Jaké rádio nejraději posloucháte a proč? Já jsem naprosto fanatickým příznivcem Ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým - tenhle pořad fakticky nemá chybu :)
honzis

Odeslat příspěvekod Návštěvník 23. 5. 2005 11:48

jj, ranní show si taky dávám, celkem *****... někdy i kozy :-D

//Ivo M.: na Pauze mluvíme slušně
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 23. 5. 2005 13:44

Pro me taky jednoznacen ranni show na Evrope 2. Je to bozi!!!!!
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 23. 5. 2005 16:45

honzis píše:Jaké rádio nejraději posloucháte a proč?r/quote]


Před pár lety Relax, v současnosti jedině Impuls - hrají hezky česko/slovensky a od 20:00 do rána jen česky a slovensky. Často pouští staré písně z 60let. Ty jsou nejlepší.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 21:02

A co Český rozhlas 1 - Radiožurnál, to už nikdo neposlouchá? Já teda jo, sice jenom v autě, ale jo :)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 00:40

mareq: ses jak muj fotr.. taky si dava v aute radiozurnal. Ja rano nejak nestiham takze tu show bohuzel neposloucham.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olmek 24. 5. 2005 09:05

Jednoznačně ČrO 1, je tam kvalitní zpravodajský servis, a hrají dobrou muziku.
Olmek

Odeslat příspěvekod mareq 24. 5. 2005 12:53

tOplOaDer: no mě hlavně nebaví furt něco ladit, a ČRo je jedna z mála kde naladim freq. a hraje skoro furt... Samosebou, že to občas přepnu, ale jde mi o to, že jiný stanice mi hrajou vždy jen kousek a pak už jenom šumí a šumí... :D
A radio s tou fcí jak vyhledává sama jiný freq. dané stanice nemám :(
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 26. 5. 2005 20:08

Jednoznačně Ranní show na Evropě 2
Petr_Novak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 27. 5. 2005 05:42

Když už poslouchám radio tak 99.7 Radio Deejay... no tam se mi líbí Eva Fraňková a její nemravnosti
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 29. 5. 2005 01:30

České rádio Hey! a nejlepší pořad Hudobný Vibrátor s Milanem 105 kilo, tohle rádio poslouchám hlavně kvůli rockové hudbě. Jinak jak tu všichni píšete Evropu 2 a Mareše s Hezuckým, slyšel jsem je párkrát a sou dost dobří, akorát je neposlouchám protože je to Evropa 2 a jejich hudba se mi nelíbí (je to jen můj názor, váš vám samozdřejmě neberu!), ale ti dva se mi fakt líbí, proto jsem rád, když se ukážou v esu, jako minule tam byli s Kabátama, co bylo skvělé ...
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 29. 5. 2005 09:40

pokud nejsem na netu, tak Frekvence 1, zvláště ten pressklub je občas fakt dobrý, navíc ta muzika co tam pouštějí mi vyhovuje ať to zapnu kdykoli...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duch Fóra 1. 6. 2005 00:30

Kiss Hády - 50 minut bez raklam :D Reklamy nesnáším.
Jinak mě každý ráno budí ti dva šílenci na EV2. Nevím proč ty jejich zběsilý bláboly poslouchám už několik let :D , odpovědí budiž film Soukromé neřesti Howarda Sterna.
Duch Fóra

Odeslat příspěvekod ES0 1. 6. 2005 00:38

Myvalice píše: v současnosti jedině Impuls - hrají hezky česko/slovensky a yb]od 20:00 do rána jen česky a slovenskyk/b].


tak zrovna Impuls mi příjde úplně kryptofašistický, netvrdím, že čs muzika je špatná, ale čeho je moc, toho je příliš a ještě se tím chlubí...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 1. 6. 2005 01:12

ES0 píše:tak zrovna Impuls mi příjde úplně kryptofašistický, netvrdím, že čs muzika je špatná, ale čeho je moc, toho je příliš a ještě se tím chlubí... /quote]

No, když jsem několik let zpátky byl na brigádě a dělal noční směny, docela mi česká hudba vyhovovala. Uslyšíte tam hity, které se v denním vysílání nikdy neobjeví.
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků