korupce ve fotbalu

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fans 20. 5. 2005 10:57

Už je to myslím více než rok, co se začala prošetřovat korupce v české fotbalové lize. Také se vám zdá, že se ale vlastně vůbec nic nezměnilo?!? Podplácí se vesele dál, nikomu se nic pořádně nedokáže a ti, u kterých je vina prakticky jistá dělají českému fotbalu ostudu i dál.
fans

Odeslat příspěvekod Ropák 20. 5. 2005 14:50

To je samozřejmé že je všechno podplaceno a dáno předem. Začíná to od úplně těch nejnižších soutěží a končí na mezinárodní scéně. Když v tom jsou tak velké peníze sponzorů, tak se to přece musí posjistit i jinak, aby titul vyhrál ten správnej tým. A je jedno o kom se mluví, někdo to ale umí líp někdo hůř.
Ropák

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:04

No fotbalu v dnesni situaci bych pral jeste mensi popularitu. Vzdyt z toho fotbalu co predvadi muzstva bolej oci. Na Spartu chodi 2000 lidí a jinak nic. Jeste ze ten zebricek FIFa kde jsme na 2. miste se neodvíjí od domací souteze. A ta korupce? Vysmech všem a jeste vetsi je to, že ty lidé, kteri tam v te dobe sedeli, tam jsou porad a navic se snazi procpat do vysokých postů. No jo kapři, vzdyt jsou to jen ryby :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 5. 2005 06:44

Bohužel to ale vypovídá o tom, jak korupci přijímá česká společnost: na fotbalu je vidět, že jí to vadí jenom málo. Kdyby ji to vadilo hodně, tak by se vytvořil tlak (od sponzorů, návštěvníků fotbalu, od médií atd.) a korupce by se vytlačila. Ale všichni říkají - no, tak holt takhle to chodí, však ti kluci pořád do balónu kopou, občas nějakej gól, co chcete víc.
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 12:59

Asi take nejak pro nekoho je to jedina zabava krome chlastu :).. proste je to barevny, hybe se to a je to na pokracovani.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 22. 5. 2005 00:22

Fotbal je o nicem...hraci preplaceni a rozhodci podplaceni...
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 01:33

Jen aby to jeste pochopil ty co chodej na stadiony.. je to hruza.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 8. 2005 11:57

Ani se nedivim,že se uplácí,vemte si ,já v Tipáči vsadím za 1000000 např. na Jihlavu,že vyhraje na Spartou,pak dám 500000 rozhodčím,to mám výdaje 1500000,ale když Jihlava vyhraje,já vyhraju v Tipsportu např.5000000,takže jsem 3500000 v plusu, a to se vyplatí.........
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 17. 8. 2005 17:28

includes píše:Ani se nedivim,že se uplácí,vemte si ,já v Tipáči vsadím za 1000000 např. na Jihlavu,že vyhraje na Spartou,pak dám 500000 rozhodčím,to mám výdaje 1500000,ale když Jihlava vyhraje,já vyhraju v Tipsportu např.5000000,takže jsem 3500000 v plusu, a to se vyplatí.........e/quote]

Je to dobry zisk, ale v pravnom state je to trestne...
To uz rovno mozes vykradat obchody, tam aspon nepotrebujes vstupny kapital :D
suah
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 8. 2005 08:56

Ale potřebuješ zase bouchačku.....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 18. 8. 2005 15:27

Nie, mozes ich navstevovat v noci, pod ruskom tmy :D
suah
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků