Gelování vlasů

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod maiq 20. 5. 2005 21:43

Zdravím,
vlasy jsem si dlouhá leta negeloval a teď jsem v tom našel dobrou oblibu. Nenanáším si nějaké vrstvy, jen zpevním aby mi to nepadalo do čela.
Jaký máte názor na gelování vlasů mladistvých i ostatních?
maiq

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 5. 2005 23:18

Ono záleží jak si je geluješ. Jsou gely, které když zaschou tak není poznat že máš nějaký gel a pak jsou mokré gely.
Ty mokré podlě mně nosí jen teploušci.
Když vidím upraveného chlapa a ještě má "ulízané vlasy" je mi jasné o co de. Kamarádky to říkají taky..............
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 20. 5. 2005 23:30

S-Tony: To trochu zavání předsudky. Je to stejné, jako když si ve městě s min. 100 tis. obyvateli vyrazí děvče hezky a moderně oblečené, pak popojede 20 km vlakem do města, kde žije 6 tis. obyvatel a je hned označená za lehkou.

Ale k tématu – gel a úprava je věc stará, stačí se podívat na filmy pro pamětníky, každý gentleman tam měl vlasy ulíznuté na patku. V otázce gelu jsem PRO, mnohem lepší je upravený účes než vlající přehazovačka :) Ale všeho moc škodí...
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 5. 2005 23:34

Daft píše:Je to stejné, jako když si ve městě s min. 100 tis. obyvateli vyrazí děvče hezky a moderně oblečené, pak popojede 20 km vlakem do města, kde žije 6 tis. obyvatel a je hned označená za lehkou.n/quote]

Tak to jsi trefil, já jsem z vesnice :tleskani
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 20. 5. 2005 23:55

Proc ne. Pouzivam sem tam Taft a neni opravdu potreba hodne. Takze je to jen tak srovna.
Lepsi jak rozcuchanej a neupravenej vrabcak, co vypada jako by pred 5 min. vstaval.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 21. 5. 2005 00:39

Je to móda jako každá jiná... blbý je, když se to stane nějakou davovou mánií podle nějakého mistra ze SuperStar apod., takže v určitý okamžik musí být všichni správně (tj. stejně) nagelovaní. Nemyslím, že by to vám klukům nějak extra slušelo, ale je to jenom můj osobní názor :)
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 02:21

Ńo občas nestacim koukat co vsechno se da na ty hlave vytvarovat az je mi z toho nekde blbe, ale ja taky obcas experimentuju, ale nenechavam si ty vlasy slepeny a mokry, jen to vytvaruju vysusim aby to drzelo tvar, taky nesnasim vlasy do ofiny, ale občas to vypada taky dobře, když se to zčeše na jednu stranu a druhá se nechá jen lehce doupravit. Jako zastavam nazor kazdy at si nosi co chce, ale nekdy je to opravdu s podivem co si tam nekteri nechaji udelat.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 22. 5. 2005 13:09

Já si geluju ofinu - aby mi nepadala do očí. Žádný vrstvy, prostě jenom zpevnění.
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 13:39

takže mas ofinu nahoru nagelovanou a mokrou jinak suchy vlasy?
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 00:16

Taky se občas nestačím divit co kde potkám :o

Ale furt řešíte jenom gel. Já třeba používám vosk. Už z toho důvodu, že když to s gelem přeženeš tak jsi označen za teplouška :mrgreen:
Nebo mám jednu takovou super blbinu - když se to nanese za mokra tak se to chová jako gel a když za sucha tak je to jako vosk...
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 25. 5. 2005 15:38

Prekvapilo me ze v dnesni dobe nekdo urcuje sexualni orientaci podle upravy vlasu; fascinuje me postoj uzivatele S-Tony k homosexualite jako takove. Gelovani, lakovani, voskovani a jakykoliv jiny styling je dnes samozrejmy a neni mozne aby se podle tohoto urcovala sexualni orientace. Dnes je moda tak "free", ze podle image to uz nepoznas.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 25. 5. 2005 17:30

Diskuse o homosexuálech je oddělena do samostatného fóra
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FastIkarus 2. 6. 2005 18:28

No, ať si nosí každej co chce, já radši nechávám svoje vlasy vlát ve větru :) Ale rozhodně podle toho, jestli používá/nepoužívá gel neurčuju co je to za člověka...
FastIkarus
Čtenář

Odeslat příspěvekod TOMBY 2. 6. 2005 19:13

Jelikož mám husté vlasy, které mi závidí i kadeřnice, tak tam trošku plácnout musim, abych byl soudný k lidem:-))
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 6. 2005 19:31

Já jsem klasický mokrý gel kdysi používal, ale teď vůbec.
Je potřeba nechat provětrat kolena ;-)
Naposledy upravil S-Tony dne 16. 7. 2005 16:13, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků