Nevěra: ano nebo ne?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Robinson 20. 5. 2005 14:59

Chtěl bych se zeptat jaký názor máte na nevěru a co za něvěru považujete. Každý má asi jinde hranice. Pro někoho je nevěra možná spojena již jen s myšlenkami na někoho jiného než manžela či manželku, pro někoho to může být až fyzický styk. Setkal jsem se s mnoha názory zajímaly by mě další. A také by mě zajímalo jak se dá nevěra snášet, vždyť to musí být strašně sžíravý pocit a taky jak se nevěra odpouští?
Robinson

Odeslat příspěvekod Asspenn 20. 5. 2005 22:38

Ono je to hlavně o příčinách .... Jestli je někdo divoch a má doma jako protějšek studený čumák (záměrně neříkám kdo je ona a kdo on) ..... pak asi co oči nevidí atd.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 20. 5. 2005 23:36

Já bych nevěru v první řadě rozdělil na tu, u které jde jen o sexuální uspokojení a na druhou, kde už roli hrají i city.
Neřeším nevěru (ať už svou nebo protějšku), pokud jde čistě o to užít si. Muži jsou od přírody lovci a potřebují si dokázat, že jsou schopni ještě nějaký ten kus ulovit, ženy se zase rády lovit nechají – v tom nevidím problém.
Jakmile se ale do takové aférky začnou plést i city, pak je dobré se nad sebou zamyslet a zvážit priority, jaké člověk vlastně má.
A vůbec nejvýstižnější je potom tvrzení z přednášek o partnerských vztazích:
Tajemství spokojeného partnerství spočívá v tom nepovažovat každou epizodu za malér, ale naopak maléry chápat jako epizody.
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 20. 5. 2005 23:40

Malery spise podchytit od zacatku a zjistit jejich pricinu.
Odpoustet muzes mas-li na to naturu. JInak reknes, ze jsi odpustil, ale stale ne to budes myslet a nic nebude jako drive. (duvera?)
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 21. 5. 2005 08:25

Souhlasím s Tombym. Co se týče podvádění od partnerky, odpustit bych možná dokázal, ale už bych jí potom nedokázal věřit. Možná to zní na dnešní dobu trošku divně a staromódně, ale já bych podvádět nedokázal.
Zdeněk L.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rixo 21. 5. 2005 09:40

Podvádět umí každý tele s prominutim. Vydržet věrný a jen si občas nevinně zaflirtovat, to už je umění! A rozhodně se neni za co stydět. I v dnešní době je pořád drtivá většina holek/žen, které dají radši přednost protějšku, o kterém ví, že se na něj mohou spolehnout a nepodrazí je hned při první příležitosti.
Staromódní to určitě neni a divný už vůbec ne.
Není nad to mít vedle sebe partnera, který je vaší jistotou, než pratnera, o kterém víte, že vás dnes a denně za zády podvádí (to platí o mužských i ženských)
Rixo

Odeslat příspěvekod TOMBY 21. 5. 2005 12:34

Není pak jednodušší se an vztah vykašlat a s klidem pak lovit jinou? Podvádět začne člověk v případě, že není v něčem spokojený se svou stávající.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 12:47

Zalezi jak to cejtím k ty partnerce. Pokud jo hodne tak by mi to vadilo ale odpustil bych. U nejaky nouzovky tohle neresim :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 21. 5. 2005 12:51

@ tOplOaDer :
Nouzovku nepočítám jako partnerku. lol
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 5. 2005 13:02

No tak nejak ale ja jen pro priklad :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Killer123 23. 5. 2005 17:17

No ja si myslim, ze i kdyz ten druhej se to dozvi a pak odpusti, ze to ten vztah uz navzdy narusi a navzdycky uz tam bude nejaka pochybnost.....
Killer123

Odeslat příspěvekod Zamilovaná 31. 5. 2005 14:20

Daft píše:Já bych nevěru v první řadě rozdělil na tu.... u/quote]

Jo tak s tím si dovoluju souhlasit. To bych podepsala.

//Daft: Nemusíte citovat celý příspěvek, stačí část, diskuze se tím zpřehlední. Díky.
Zamilovaná
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 31. 5. 2005 15:48

Nevěra je především to, co považuje za nevěru váš partner. Každý to bere jinak, jak už tu bylo řečeno. Ale každopádně bývá nevěra spíše takový podvod na člověku, kterého mám rád. A proč bych to dělal? Kvůli chvilce sexu? Není to trochu málo ve srovnání se vztahem s člověkem, kterého mám rád?
huncut
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 31. 5. 2005 16:34

@ huncut: souhlas, je to takové překročení hranice, kterou udává vztah (partner)

Dělení nevěry mi přijde těžká hloupost a mladistvý nezmar. Ale i tací jsou mezi námi, kteří jsou ochotni tolerovat i sex. Mno a je to pak nevěra?
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Storm8 1. 6. 2005 21:36

Já souhlasim s Daftem:
Neřeším nevěru (ať už svou nebo protějšku), pokud jde čistě o to užít si. Muži jsou od přírody lovci a potřebují si dokázat, že jsou schopni ještě nějaký ten kus ulovit, ženy se zase rády lovit nechají – v tom nevidím problém. /quote]

Ale nejsem sobec: stejný názor musí mít i moje partnerka. Pokud ne, tak si nevěru odpustim...
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků