Jste extrovert ci introvert ?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jsem
Extrovert 5 %  12%  [ 5 ]
Introvert 34 %  87%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod NMS 26. 2. 2010 18:55

Introvert, i když někteří říkají že jsem cholerik a měl bych se jít léčit ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 2. 2010 20:42

Cholerický introvert, podobně jako NMS.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 26. 2. 2010 23:28

Flegmatický introvert ;-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 27. 2. 2010 16:29

Introvertni Extrovert
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 15. 3. 2014 05:51

Introvert
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 3. 2014 21:54

Podla testu ani jedno, ale skor introvert na 60-65%
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 26. 8. 2014 18:26

Já Vám ani nevím, asi introvert, ale u tohohle by mě zajmalo, zda je to dědičné (geneticky) anebo zda je to výchovou, se mnou se třeba máma moc nebavila, když sem byl dítě (táta moc pracoval a i pracuje) takže sem se to možná jen nenaučil. :-)

-- 26. 8. 2014 19:26 --

Já Vám ani nevím, asi introvert, ale u tohohle by mě zajmalo, zda je to dědičné (geneticky) anebo zda je to výchovou, se mnou se třeba máma moc nebavila, když sem byl dítě (táta moc pracoval a i pracuje) takže sem se to možná jen nenaučil. :-)

-- 26. 8. 2014 19:26 --

Já Vám ani nevím, asi introvert, ale u tohohle by mě zajmalo, zda je to dědičné (geneticky) anebo zda je to výchovou, se mnou se třeba máma moc nebavila, když sem byl dítě (táta moc pracoval a i pracuje) takže sem se to možná jen nenaučil. :-)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 8. 2014 00:53

prej introvert a napise to sem hned trikrat :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 27. 8. 2014 13:56

vada browseru :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 8. 2014 15:44

Výmluvy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 27. 8. 2014 17:45

NMS píše:Introvert, i když někteří říkají že jsem cholerik a měl bych se jít léčit ...


¨Proč máš na profilovce Ally McBeal?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thunderdome 21. 11. 2019 21:34

Je to veľmi otázne lebo na základe toho čo čítam v encyklopédii je introvert skôr uzavretý utiahnuty človek a extrovert taký otvorený čo nemá problém osloviť, navazovať kontakty atď. Je to však veľmi také všelijaké lebo ľudia nemajú radi ak ich niekto otravuje, takže aj extrovert musí byť introvert aby si nenarobil problémy. Mnohí to môžu brať ako doternosť, otravovanie, vtieravosť čo je nepríjemné väčšine ľudí. Ďalšia vec ak človek o sebe vykecá všetko tak si z neho začnú robiť srandu a uťahovť si z neho lebo ho spoznajú. Ale ak je ticho, tak nevedia čo si k nemu môžu dovoliť a držia si odstup. Kto nič nerobí/nemluví nič tým nepokazí... Ale keď niečo robí/mluví nevie kedy komu s tým ublíži alebo sa sám strápni. Takže som introvertný extrovert t.j. extrovert ktorý sa snaží držať na uzde ale nie vždy sa to podarí. Ako príklad: V inej téme ma skoro ukameňovali, považovali ma za buriča, trolovača, neviem čo ešte, pričom zámer nebol žiadny len normálne si podiskutovať... Prídem niekam úplne nevinne ale von už musím prchať a ani sám neviem ako som to dosiahol.

Príklad: sedia v bare dvaja kamaráti. Jeden je introvert a druhý extrovert. Neďaleko sedí holka čo sa im páči. Introvert ju neosloví lebo sa hanbí/stydí a extrovert ju osloví ale holka ho pošle do...prd že nemá být vlezlej, v horšom prípade ho udá za obťažovanie. Tak čo je lepšie?
Thunderdome
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků