Ulice

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mig_all 23. 12. 2018 18:12

Vítejte na diskuzním fóru o seriálu Ulice. Alternativa pro všechny, co se jim nelíbí zpoplatnění diskutníků!
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 23. 12. 2018 19:43

Tak takhle bych se chtěl někdy nudit.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 27. 12. 2018 11:34

Nazdáááárek....tak to vyzkoušíme teda i tadyk :)
Lukas-Muf
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mig_all 27. 12. 2018 11:51

Lukas-Muf píše:Nazdáááárek....tak to vyzkoušíme teda i tadyk :)


No tak aspon někdo :-D Ale jestli tady budou dva lidi tak to nemá moc cenu. Pokud bys věděl o jiném prostoru na internetu kde lze rozumne rychle elegantne a zdarma diskutovat, jsem pro to tam přesunout. Tady celé to superforum sdruzuje diskuzni fora ruznych oboru a ruznych novinářských serverů od aut pres počítače až po obecné plky o kravinách jako Ulice :-D funguje to už roky rokoucí ale posledních par let to dle příspěvků i tady umírá, jak jinak kvůli facebooku. Tak třeba se to oživí.
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 27. 12. 2018 21:35

Tak to vypadá, že Faja s Plešounem si stále nedají pokoj, Mates někoho nabere autem (jako bylo v ukázkách, že si to snad i ještě točil na mobil - to snad nemůže nikdo myslet vážně, že??????), Tereza možná neodjede, Magda bude učit na škole, Jana bude mít nějaký spor s Pepou kvůli "instáči" asik a Karla si oblíbí malého kluka, co přijde o mámu...no tak uvidíme, no :4:

Ale nikde nevidím linku Marečka a Arnošta - budou spolu bydlet nebo ne??
A co Macííí - už potáhne konečně do hajz..??
A co Marečková??

...jako že nějaký, s prominutím, namistrovaný smrad, kohosi žduchne autem, mě zas tak nebere...to mu FAKT museli dát takový "příběh"?
No ale jako, i když...k němu se nic moc jiného nehodí, řekněme si to narovinu...
Lukas-Muf
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mig_all 28. 12. 2018 09:26

Paní s fajfkou a Plešoun se vychrapou to bylo jasné, jenom nevim co si od toho oba slibují, uz jednou si rekli jako dva dospeli rozumni lide ze na to kaslou a zas nic. Jak malé decka. Štafek je pičus nejvetší, nikdy se tam neměl vracet! To zase bude zvratků z té jeho tlamy nevymáchané. Instagram mě nezajimá. Mareček mě jako jeden z mála zajimal hodně a pokud ho vypustí uplně do ztracena, tak to bude škoda. Mací asi taky uklidí někam do Amstru nebo do jaké díry zase :-D A Brůno ostrouhá (škoda, mohli si zablbnout)...
Mig_all
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukas-Muf 29. 12. 2018 19:15

Fajfka a Malér - nevím proč mám takový dojem, ale taky si to myslím. Myslím si, že nebude ani jeden z nich v takovém momentálním osvíceném duchu, aby to jeden z nich utnul. To zase bude samá intrika, lhaní, podvody, parohy....no škoda mluvit.
Ale prej je to dneska v módě :roll:

Štáfek mě taky moc nebere, půjčeným autem (kde by teď vzal na svoje??) machruje a hajz.. má na chodbě.

Slečně Instagram Pepa rozmlátí telefon, aspoň podle ukázek. Macííí popřejem pápááá a nebudem smutnit. S Brunem si mohli užít už tolikrát, ale i díky její nabubřelosti utřela nos (nebo něco jiného) :D :D


P.S.: můžu si to vypůjčit nebo, něco z toho, případně i na druhé fórum, že jo?? Já jen, abych to nemusel psát dvakrát a pro jistotu se ptám, tak abych nebyl, jak jeden tam ten....
Lukas-Muf
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků