Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mrusnok 4. 8. 2017 19:22

trent píše:Nedokáže... Toť otázka.
A znovu opakuji. Nikoho jsem nenutil. A o upírání také nemůže být řeč. Výrazivo používate úderné, která ale na mě dojem neudělá. Stejně jako se nedá normální člověk přes internet k něčemu nutit, nedá se mu ani cokoliv upírat.
Když se s něčím svěřím na internetu a podám to formou dotazu, musím počítat i s tím, že se dočtu i pro mě nepříjemné názory.
Jestli počítáte nominální hodnotu rande a následně výdaje dáváte do kontextu případného sexu, tak mi nezbývá něž konstatovat, že jste úspěšný, mladý muž, který na nějakou tu korunu nehledí. Na druhou stranu přicházíte o to pěkné na tom randeti, které nakonec vyjde i levněji.
Pak zde máme citovou složku, která se zaplatit nedá.


Vaše úvaha, že jsem "mladý muž, který na nějakou tu korunu nehledí" se jeví přehnaná, když uvážíte, že jsem investoval jen 1.000 Kč, abych měl po 28 letech vůbec (poprvé) sex.
Namítáte-li, že " přicházíte o to pěkné na tom randeti, které nakonec vyjde i levněji.", pak přehlížíte, že to není jakási moje volba, že se mnou nikdo nikdy nešel na rande. Já bych klidně na rande s někým šel, ale nikdo nechce jít se mnou. To já přece těžko ovlivním, když zde musí být souhlas obou stran.

suk píše:
Mrusnok píše:Sex je vždy za peníze.
Pak je na case zaridit si to tak, aby to nebyly
tvoje penize ale cizi - respektive toho devcete, s kterym budes ten sex provozovat. Ale toho nedosahnes s devcaty nalezenymi na norniku - je potreba vylizt ven a trosku se snazit.


Bylo-li by vaše tvrzení pravdivé, pak by živnost prostitutek musela zaniknout, protože každý by si to zařídil tak, aby to nebyly jeho peníze ale cizí, což se ovšem nestalo.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 6. 8. 2017 12:47

...to není jakási moje volba, že se mnou nikdo nikdy nešel na rande. Já bych klidně na rande s někým šel, ale nikdo nechce jít se mnou. To já přece těžko ovlivním, když zde musí být souhlas obou stran.

Stále zastávám názor, že je to i ve vašich rukou. Pokud to nejde podle jednoho „postupu“, může to vyjít podle jiného. Je jen na vás, jestli to chcete zkoušet.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 8. 2017 10:41

Mrusnok píše:
suk píše:
Mrusnok píše:Sex je vždy za peníze.
Pak je na case zaridit si to tak, aby to nebyly
tvoje penize ale cizi - respektive toho devcete, s kterym budes ten sex provozovat. Ale toho nedosahnes s devcaty nalezenymi na norniku - je potreba vylizt ven a trosku se snazit.


Bylo-li by vaše tvrzení pravdivé, pak by živnost prostitutek musela zaniknout, protože každý by si to zařídil tak, aby to nebyly jeho peníze ale cizí, což se ovšem nestalo.
No clovece, jestli delas takhle "logicke" zavery pokazde, tak se nedivim, ze si nezaprcas. Mozna misto nornika zkus navstivit psych(ologa|iatra), vypada to jako docela zavazny problem, jehoz dusledkem - jednim z dusledku - je, ze si nejsi schopen najit zenu. Nejsi nahodou nejaka re-inkarnace BLEKa?

btw, to si po 20 letech existence fora si tu zaciname vykat nebo co? Pane Jiří? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 8. 2017 06:49

My ne, pane suku. :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 8. 2017 20:08

Snažit, všichni se musíte snažit. :mrgreen:
Kdo je neúspěšný ( v čemkoliv ), prostě se jen málo snažil. :D

Sex je vždy za peníze, s tím nelze než souhlasit... Jen si zkuste každý spočítat, kolik neuspesnych rande jste meli a jestki vas to neco stalo.

Hledat si partnerku je samozzrejme dlouhodobejsi proces a casto i proces velmi pekny. To je ale neco jinyho.

Když si chce člověk prostě jen zaprcat, nepotřebuje trávit dlouhé týdny schůzkovanim a randenim... A kazdej nema deset kamosek na šukání, pripadne genetickou vybavu k seznamovani. Osklivi lide se seznamuji hure, nez krasni. A vsichni lidi nejsou stejny...

Myslím si tedy, že je to v pořádku, platit za služby, které uspokojují pudové potřeby.

Je to jako hlad. Muzes si vypestovat psenici a upect si z ni chleba. Nebo zajdes do kramu a ten chleba si koupis Sex je podobne jako hlad, fyzicka potreba, nevidim tedy zasadni duvod tabuizovat libovolny placeny sluzby, at uz je to hkidani detuli, taxik, nebo slapka...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 8. 2017 09:50

Do jisté míry se dá souhlasit, jem mi přijde trochu nešťastné začít sexuální život se šlapkou.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 8. 2017 11:20

Tak pokud si v patnacti zaplatis slapku, tak to asi trochu divny bude, ale spis nez zacit sexualni zivot se slapkou, mi prijde ho nezacit nikdy. Precejen se porad bavime o tom, ze Mrusnokovi je 28...
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 8. 2017 11:22

Ale právě v sexu je na úrovni toho patnáctiletého. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 8. 2017 05:59

Tak moje zkušenost s (dnes již neexistující) seznamka-praha má zajímavé pokračování. Pod jedním článkem na Měšci jsem byl obviněn, že jsem ho napsal a přidány informace o mne. Takže varování, před využitím služeb nějaké seznamky - vaše osobní údaje se i po mnoha letech mohou objevit někde, kde byste je nikdy nečekali.
https://www.mesec.cz/clanky/najdete-las ... ysat-ucet/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 8. 2017 18:26

Jsi slavný mladý a perspektivní muž. Jak jsem se dozvěděl - již s partnerkou. Pravda, musel jsi přehodnotit své nemalé požadavky. Jo Patriku - o tom to je... o kompromisu. Nikdo a nic není dokonalé. I v tom je krása a pestrost života :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 8. 2017 10:09

Patrik Chrz: meh, asi nevis, co to bylo za spolecnost? To je docela dost ***** chovani ...

Nikdo a nic není dokonalé
Co jsem ti provedl, ze me urazis ty haj*le? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 8. 2017 10:33

Působili pod doménou seznamka-praha.cz, ale ta už není v provozu.
Pod jakým názvem a doménou působí nyní nevím, hádám některá z v článku zmíněných společností?

Mě může těšit, že jsem je tehdy odhadl naprosto přesně - jako podvodníky a nenechal jsem se hezkými slovíčky přimět k tomu, abych něco zaplatil. Protože to se mohli kromě mého vzhledu smát i tomu, jak mě obrali. Inu, jak říká staré přísloví "osel naložený zlatem je všude vítán" :)

-- 22. 8. 2017 11:37 --

Jedno mi ale nikdo nevezme - ZANECHAL JSEM DOJEM :D. No řeknete, kolik zákazníků si takhle podrobně pamatujete ještě po sedmi letech :-o?
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2017 10:29

Studnice Internetu je hluboká a já si říkám, že by byla škoda, kdyby ta reakce seznamky z Prahy někde zapadla, může to být varování pro ty, kdo do různých databází dávají své osobní údaje, že neví dne ani hodiny, kdy a kde to na ně může někdo vytáhnout :)
Přílohy
obr.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 11. 9. 2017 18:14

Asi meli v nabidce jen same tluste?
mar.us
Čtenář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2017 18:20

O to vůbec nejde Na jednu stranu něco slíbili (že cokoliv, co si nadiktuji není problém, hlavně když zaplatím) a už v tu chvíli věděli, že to nemohou splnit.
Takže mě může těšit, že se smáli jen mým požadavkům a ne tomu, že jsem jim za to ještě zaplatil :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků