Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mrusnok 1. 9. 2016 03:20

Prej holky platej tobe...To bych chtel videt. :D
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 11. 2016 11:09

Ono se za těch pár let pár věcí změnilo, nakonec jsem se seznámil přes Facebook přes společného kamaráda.

Co se týče seznamek, tak jsem názor nezměnil, naopak se v něm utvrdil - jejich snahou je vylákat z případného zájemce prachy bez poskytnutí nějakého protiplnění.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 12. 11. 2016 16:24

Facebook? Tak to by mě nenapadlo...
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 1. 2. 2017 00:08

Jack111 píše:Třeba kdybys upustil trochu ze svých požadavků (maturita, svobodná, vlastní byt - zvlášť toto vyřazuje většinu třicetiletých), tak by to také mohlo být jiný. Stejně všechny požadavky a plán padnou, když "JI" člověk potká. A tady je máš asi největší problém. Nikam nechodíš, nic společenského tě nebaví. Z toho cos tady napsal to skoro vypadá, že cizí lidi potkáváš jen v MHD. Teď je otázka, jestli jsi skutečně takový samotář a nebo jím jsi z "donucení." S druhou variantou lze vždycky něco dělat. ;-)


To je zajímavý. Nacházím se v obdobně zoufalé situaci jako tehdy před těmi sedmi lety PChZ, ale je zajímávý, že přehnané požadavky to nejspíš neblokují: vzdělání - maturita, to bych absolutně neřešil, protože nějaké formální vzdělání o ničem nevypovídá - sám mám VŠ Mgr., ale nějakou výhodu v tom nepociťuju, svobodná - to bych neřešil, samozřejmě nesměla by být vdaná- to bych nikomu nerad rozbíjel manželství, vlastní byt - to bych absolutně neřešil. Ale to že nikam nechodím a potkávám cizí lidí akorát v MHD - to mám stejné. No a je to právě otázka jestli je člověk samotář od přírody nebo z "donucení". Já už totiž nejsem schopen rozlišit co je příčina a co je následek. Jestli jsem sám z vlastní nedbalosti nebo jestli to bylo tak, že jsem původně mezi lidi chodil, ale jelikož mi to nikdy nevyšlo, tak jsem rezignoval a zůstal sám.

-- 1. 2. 2017 01:12 --

Edit:
Tak když si tak vzpomínám, tak jsem ještě za studií i do klubů občas chodil, ale nic z toho stejně nebylo. Někdy jsem měl pocit, že si mě tam nikdy nikdo ani nevšiml.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 2. 2017 08:44

Je to tak trochu začarovaný kruh. Ženské tak nějak víc stojí o chlapy, o které je zájem. Od doby, co jsem zadaný, se mi několikrát stalo, že mi nějaká ženská napsala a třeba mě pozvala k sobě, nikdy před tím se mi to nestalo.

Prostě nejhorší je, když z chlapa je cítit taková ta zoufalost. To je nejspolehlivější repelent. Je to taková "hlava 22". Pokud chceš ženskou, musíš mít ženskou :D.

Určitě bych doporučil dostat se mezi lidi. V Praze je několik skupin, co se více či méně pravidelně schází, tam se můžeš seznámit. Dokonce ani není důležité, jestli se seznámíš s klukama nebo holkama, i kluci mají (více či méně :D ) nezadané kamarádky, i holky, které ti nesednou mají kamarádky ...
Napadá mě třeba prijdapotkej.cz, spolecenskeaktivity.cz, nebo facebookovské skupiny Enjoy Team, Fun actions a další.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 1. 2. 2017 09:16

No tahle "hlava 22" mě bolí jíž cca 6-7 let.

Jinak, díky Patriku za rady. Tobě věřím, protože to nejsou takové ty hraběcí rady těch úspěšných chlapů, kterým vždy všechno vyšlo (viz výše ripper6), jak je to vlastně strašně jednoduchý - to slýchávám často.
Takže určitě to zkusím. Už stejně nemám co ztratit.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 1. 2. 2017 18:02

To co napsal Patrik platí. Nejjednodušší je to, když už jednu ženskou máš. Nakonec ono je to i tím, že si člověk i trochu víc věří. To by přeci žádnou neměl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hruza 2. 2. 2017 10:44

Podle me plati - nehledat zoufale! Jakmile se zoufale hleda, je to naprd. Kdyz si clovek rekne - kaslu na to, nejak bude - tak to najednou jde :-) Mam za to, ze ono je to videt ta zoufalost a clovek neni prirozeny. Ostatne to tu uz bylo trochu jinak receno :-)
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 5. 2. 2017 21:02

No tak to je pěkná hloupost. Já kdybych se choval přirozeně (tzn. jako debil) tak si nevydělám ani na slanou vodu. ;-) Obdobně to bude platit i ve vztazích. Vlastně celej život je o určité míře přetvařování.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 6. 2. 2017 08:05

Záleží, jak moc velký debilní jsi, když se chováš přirozeně. Nemám pocit, že bych se musel nějak zásadně přetvařovat. A to jak v práci, tak ve vztahu. Spíš se ovládat a nepodřizovat vše jen sobě. Ale to není přetvářka.
Pokud se ale budeš chovat strojeně, tak, moc úspěchu mít nebudeš. Holt musíš najít ten kompromis mezi debilitou a přirozeností. Třeba se vůbec jako debil nechováš...
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 6. 2. 2017 09:01

No vzhledem k tomu, že je mi 27 let a nikdy jsem neměl holku, tak bych řekl, že ano. ;-) Ono jde asi taky o to, že já prostě nejsem schopen takového toho nadbíhání, dobývání a flirtování, které 99,9 % žen od muže očekává. Prostě je to nepříjemné a necítím se v tom dobře. Až se možná v tomto překonám a na tuto hru přistoupím, tak možná uspěju. :hm
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jandamar 6. 2. 2017 14:19

Možná zauvažuj proč si myslíš, že se chováš jako debil, jak se to projevuje ;-)
jandamar
Čtenář

Odeslat příspěvekod hruza 6. 2. 2017 14:28

Mrusnok píše:No tak to je pěkná hloupost. Já kdybych se choval přirozeně (tzn. jako debil) tak si nevydělám ani na slanou vodu. ;-) Obdobně to bude platit i ve vztazích. Vlastně celej život je o určité míře přetvařování.


Pretvarovat se to nejde cely zivot, jednou to skonci. Takze to asi znamena maknout na sobe na svych vlastnostech :-)
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 6. 2. 2017 14:54

jandamar píše:Možná zauvažuj proč si myslíš, že se chováš jako debil, jak se to projevuje ;-)


Jo určitě, procházím si teď cca poslední rok určitým pokáním a snažím se přijít na to, co jsem dělal špatně.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 2. 2017 13:49

Stejně na nic nepřijdeš. Moc to řešíš. Ohledně toho nadbíhání jsem zase tam, kde jsme. Moc to řešíš. Necítíš se dobře, protože nevíš, jestli to děláš dobře. Tak se snažíš a jsi v křeči...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků