Seriozní seznamovací agentura

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ondraberkovice 25. 10. 2016 19:14

Jsem člověk mnoha zájmů,se smyslem pro rodinný život,nejsem hospodský ani barový tip
a stále se mě nedaří najít partnerku pro život.
Internetové seznamky,inzertní noviny(Annonce) nefungují, jako člověk jsem tak trochu trémista a proto mě nevyhovuje Speed Dating,mohli byjste mě doporučit nějakou seriozní seznamovací agenturu,která by nabízela jinný způsob seznámení?

Díky Všem
ondraberkovice
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 11. 2016 11:01

Také jsem si něčím takovým prošel (nakonec jsem se seznámil přes Facebook přes společného kamaráda) a můj dojem je, že seznamovací agentury jsou jen tahání peněz z lidí. Maximum co udělají, je, že tě zařadí do databáze (a to udělají i zadarmo), případně ti z té samé databáze vyjedou určité množství partnerek více méně bez ladu a skladu (a dle mého názoru nejméně částečně fake profily) i na to se dají někdy přesvědčit zadarmo (jako že zkušební).

Hlavně pozor na různé "exkluzivní" seznamky, některé mají v podmínkách, že se zavazuješ k platbě určité pravidelné částky a blbě se z toho vyvazuje. Matka kolegyně z práce se takhle "uvrtala" k seznamce be2.

Vyraž mezi lidi, kdybys byl z Prahy, tak i poradím nějaké party lidí, co společně podnikají různé akce.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraberkovice 12. 11. 2016 16:22

Díky za radu, do Prahy často jezdim
poraď
Díky
ondraberkovice
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 18. 11. 2016 11:07

No je to způsob podnikání, jak ze zoufalých lidí vytáhnout slušnej balík peněz.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 11. 2016 08:55

www.prijdapotkej.cz
www.spolecneaktivity.cz/spolecenske
www.enjoyteam.cz
případně skupiny na facebooku: např. gettpalpraha
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraberkovice 22. 11. 2016 21:04

Díky moc
ondraberkovice
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků