Ceska a slovenska politicko-policajna mafia

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 8. 2015 20:04

20000 éček se zdá hodně, ale vsadil bych se, že by nás za těch 13 let Vladimír Pech stál mnohem víc. :potichu
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslaný 2. 8. 2015 05:19

Ze by na tom danovi poplatnici prodelali, se opravdu z matematickeho hlediska rici neda. :hm
tslaný
Čtenář

Odeslat příspěvekod trodas 12. 8. 2015 10:13

Zadlužený policista bral peníze určené dětem
http://novinky.cz/krimi/377451-.html
Státní zástupkyně ho viní ze zpronevěry více než 150 tisíc korun. (...) „Jako předseda Sportovního klubu policie (SKP) si opakovaně přisvojoval část finanční hotovosti zasílané městem Klatovy jako smluvně poskytnutou dotaci na pravidelnou činnost dětí a mládeže do 18 let,“ (...) „Pořád sliboval, že dá vše do pořádku, ale nikdy to nesplnil. Dokonce nám loni podepsal dohodu, kde se zavázal uhradit celkový dluh ve třech splátkách. K tomu ale nedošlo,“ (...) Podle informací Práva čelí Petr T. dalšímu trestnímu oznámení. To na něj podal soudní exekutor Alan Havlice z Jeseníku, kde byl expolicista zaměstnán do února letošního roku jako vykonavatel. Podezření se týká zpronevěry desítek tisíc korun vybraných od dlužníků a čachrů s benzínem ve služebním vozidle.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 16. 8. 2015 22:18

Slovensko ovladaju Vladimir Lexa, Ivan Lexa, Lorenc, Zoroslav Kollár - všetko ostatné a všetci ostatní sú ich bábky...

http://necenzurovane.net/mafia/mafia59.html
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 18. 8. 2015 21:50

Policista, který mlátil do sraženého motorkáře, odešel od soudu bez trestu
http://novinky.cz/krimi/378057-.html
Podle záznamu bezpečnostní kamery jeden z dvojice policistů kopl do zraněného ležícího motocyklisty a dvakrát ho udeřil do hlavy. "Soud dospěl k závěru, že postačí samotné projednání této trestní věci před trestním soudem, tak aby se takovéto jednání v případě pana obžalovaného už neopakovalo," citovala ČT z rozsudku soudu.

...když zraněného policistu, kterého srazím z motorky, spoutám a pak ho budu bít pěstí do obličeje, také dostanu jen napomenutí?
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 21. 8. 2015 22:55

Vybráno z diskuze na AC24.cz:

Zpráva o zatčení českých policejních provokatérů v Rakousku vypadá jinak na Blistech a jinak v Análně.cz chazara Bakaly:

---
Čeští policisté zatčeni ve Vídni
21. 8. 2015
Při levicové demonstraci (dlouholeté a tradiční) proti tzv. Bálu (majálesu) akademiků ve Vídni,jehož se účastní Burschenschaften a neonacisté FPÖ, byli koncem ledna 2015 při levicové demonstraci zatčeni i čeští policisté (dorazil jich do Vídně bez oficiálního avíza hned celý minibus). Byly u nich nalezeny ilegálně nošené zbraně, píše Jaroslav Vávra.
Tito policisté se po zatčení prokazovali jako "v převlečení jednající tajná policie" průkazy zaměstnanců Policie ČR s tím, že chtějí pomoci té rakouské proti tzv. "levicovým chaotům" jako tajní agenti
http://www.blisty.cz/art/78603.html
---
V Bakalově židoplátku to vypadá jako boj neohrožených, ale nepochopených policejních hrdinů proti levicovým teroristům.
"Vídeň - Vídeňská policie při lednovém zásahu proti levicovým odpůrcům nacionalistického plesu nedopatřením zadržela i tajné české vyšetřovatele v civilu.
Vídeňská policie se v den konání plesu pochlubila, že na dálnici A4 východně od metropole zadržela šest "těžce" ozbrojených osob z českého autobusu. Na Twitteru na důkaz umístila fotografii s vystřelovacím nožem i takzvanými boxery.
Policejní mluvčí Roman Hahslinger ale APA potvrdil, že mezi zadrženými byli i dva utajení vyšetřovatelé z České republiky."

Obrázek

A proti komu chtěli také zasahovat? Mezi levicové chaoty česká vypatlaná policie počítá i např. profesory rakouských universit, poslance parlamentních stran apod.
Přitom o českého policajta by si nikdo z těch plesajících fašounů neopřel ani koloběžku. Oprávněně. Korunové platy českých policajtů jsou stejně vysoké jako rakouská sociální podpora.
Služte dál
vypatlaní levní otroci zmodralých husákových komoušů v aušusových uniformách z Číny.
Pozn. Barvy českých policejních uniforem jsou toxické a přecházejí do kůže. Odtud do mozku))))
Die Presse:
Falsche Demonstranten http://diepresse.com/home/panorama/wien ... e/index.do
---
A Wienerzeitung o českých policajtech bez obalu píšou jako o provokatérech
"Dass tschechische Polizisten als Agents Provocateurs Waffen nach Österreich auf die WKR-Demo bringen, ohne dass die heimischen Behörden davon wissen, ist ein Skandal."
http://www.wienerzeitung.at/nachrichten ... -fest.html
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 17. 12. 2015 13:15

Dívku zabila tři bodnutí do srdce. Sebevražda, uzavřela případ policie. Nejasnosti zůstávají
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/divka- ... 5900fea04/
http://www.expres.cz/rozhovor-s-matkou- ... hu&galerie

"Aneta R. zemřela v září 2014 v bytě v Letňanech poté, co byla celý večer se svými dvěma přáteli a dalšími známými v pražském COCO baru. V průběhu večera se Aneta podle svědků začala chovat divně a bát se. K ránu odjeli taxíkem do letňanského bytu, kdy Aneta nechtěla poslechnout svého kamaráda Ahmada H. I. a odmítla jít spát. Ahmad i Kateřina J., kteří byli s Anetou v bytě, se odebrali do ložnice, kde společně spali. Aneta zůstala v kuchyni, kde předtím seděli, a později, když si šel Ahmad z ložnice pro vodu, údajně viděl, jak se Aneta bodá obouruč kuchyňským nožem do hrudi."

Zajímavá "sebevražda." 13 se bodnout a z toho 3x do srdce... hmmm ;-) Proč asi policie panu Ahmadovi H. I. bezmezně věří a proč zmizelo srdce oběti po pitvě...?
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 12. 2015 11:05

Fetacka se v toxicke psychoze sama zabila a jeji matka tomu odmita uverit, to je to cele. Kdyby odmitla uverit tomu, ze se sama zabila, tak bych ji jeste pochopil, ale ona odmita verit i tomu, ze jeji slusna, hodna a poslusna dceruska minimalne pul roku fetovala, ackoliv to bylo overeno vyslechy svedku a toxikologickym rozborem vlasu. A ted by matka chtela, aby ji policiste potvrdili jeji verzi, ze jeji dceruska byla slusna holka, ktera nikdy nevzala fet a ze ji nekdo ukladne a bezduvodne zamordoval. Ona prece vi jako matka ze vsech nejlepe, ze vychovala slusnou dcerusku a ne fetacku co fetuje v nejakem COCO baru.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 9. 1. 2016 17:00

To je jistě také možnost (kdo jiný, než zmagořený feťák by to táhl s nějakým arabášem kvůli fetu...), ale dvě bodnutí do srdce to rozhodně nevysvětluje.


...


Vražda či usmrcení z nedbalosti? Případ střelby u baru Lumír stále nevyřešen
http://prerovsky.denik.cz/zlociny-a-sou ... 60107.html
Prvotní úvahou bylo, že mohla mladíka zabít nešťastnou náhodou odražená kulka. Vyšetřování to ale nepotvrdilo. „Střela s největší pravděpodobností zranila nejdříve poškozeného muže, prošla tělem, a pak se zdeformovala při nárazu o asfaltový povrch vozovky," popsal už dříve vedoucí odboru obecné kriminality krajského policejního ředitelství Martin Nasswettr.
Zatímco přerovská státní zástupkyně tento skutek posoudila jako vraždu, krajské státní zastupitelství s tím nesouhlasí a trvá na tom, že šlo o usmrcení z nedbalosti.
„Spis jsem postoupila na Krajské státní zastupitelství v Ostravě – pobočka Olomouc. Skutek jsem posoudila jako závažnější trestný čin, a to na základě důkazní situace," vysvětlila přerovská státní zástupkyně Daniela Kollárová.
Podle šéfa olomouckého krajského státního zastupitelství Víta Kasíka dosud nebylo o právní kvalifikaci rozhodnuto. „Věc jsme předložili k rozhodnutí sporu o věcnou příslušnost vrchnímu státnímu zastupitelství. Zatím ale ve věci nerozhodlo. Náš názor je, že by měla být použita původní právní kvalifikace, tedy usmrcení z nedbalosti," uvedl. Nyní záleží na tom, jak rozhodne vrchní státní zastupitelství.


Usmrcení z nedbalosti pamatuje trestem "až tři roky" v prvním odstavci (nevím, proč presstituti citují odstavec druhý, pro ten není podkladu, nikdo netvrdí, že strážník porušil důležitou povinnost...) na tento čin ...a jedná se o tohoto pána:

V uniformě strážníka zastřelil v Přerově na ulici Michala (†23) a teď... Zmlátil manželku a podřezal si žíly!
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-v ... -zily.html
Šílený řev a dupání se z bytu Roberta F. v Sokolnici začalo ozývat při druhém poločase fotbalového utkání mezi Spartou a Plzní. Z vyděšeného dívčího křiku: „Tati, nech ji! Prosím tě, nech ji! Nemlať ji!“ který se nesl celou ulicí, však bylo všem jasné, že u sousedů se nefandí, ale odehrává se tam děsivá bitka.
„Nebylo to poprvé, co se tam u nich odehrálo nějaké extempore, ale tohle byla opravdu síla. Celá chodba od nich ze třetího patra až ven byla zacákaná krví,“ prozradili lidé ze sousedství. Sanitka odvezla zkrvavenou ženu. Na policisty, kteří přijeli zasáhnout, křičel prý muž, že se s nimi nebude bavit. Potom se pořezal na zápěstí a volal: „Já jsem se podřezal, mně teče krev a vás to vůbec nezajímá?“
Lidé z domu mají strach: „On je to hroznej člověk. Je agresivní na lidi. Třeba pejskařům nadává, že jim ty psy postřílí, jestli tady budou obtěžovat štěkáním.“
Robert F. pracoval u městské policie v Přerově. V lednu měl řešit strkanici mezi hosty nočního baru. Špatně přitom vyhodnotil situaci, vytáhl zbraň a mladíka Michala V. (†23) střelil do hlavy. Ten byl namístě mrtvý. Údajně mířil na jeho psa...


Mám za to, že městapo by nemělo mít zbraně. Slzák zklidní i ty nejdivočejší...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 17. 1. 2016 03:46

Kód: Vybrat vše
Fetacka se v toxicke psychoze sama zabila a jeji matka tomu odmita uverit, to je to cele.


Zdáse, že nejsem sám, kdo nevěří na to, že se člověk sám může bodnout 3x do srdce:

Bradáčová otevírá případ podivné sebevraždy
http://novinky.cz/krimi/391995-.html
Podle dřívějších závěrů policie byla před smrtí pod vlivem toxické psychózy, během které na sebe zaútočila. Třikrát se prý píchla rovnou do srdce a jednou do plíce.

Jo jo, ono feťačka, to je jedna věc... ale po jednom bodnutí do srdce nastává zástava, ztráta tlaku a v zlomku sekundy člověk "zvláční" a je konec. Známý, co tak v sebeobraně zabil chlapa mi to popsal, že to bylo "strašně rychlý" - píchl a panenky mu vyletěly nahoru a hned celej se svezl, hned v ten moment. A to sa bavíme o bývalem cajtovi, pak městapákovi a vůbec nabušeném, agresivním týpkovi nadopovaným adrenalínem.
Proto nevěřím, že takto se může někdo zasebevraždit, když nyní se říká, že dokonce 3x se bodla do srdce. Holka mohla bejt šikulka, ale...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 1. 2016 07:13

Neveris ze nekdo muze? Kolikrat ze se to bod do srdce Kochnev? 5x trodasi. K vyvraceni bys musel jit proti svemu vzoru. Byl to rusak v rusku. Sach mat :-D

Abys nerekl, ze taky nadlidi jsou jen na vychode, tak neco podobnyho od jinud. Stanford. Basnik, co se trikrat strelil do srdce.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 17. 1. 2016 19:09

Vsechno jde, kdyz se chce. Bradacova se chova alibisticky, naridila jen dalsi znalecke zkoumani, ktere potvrdi verzi sebevrazdy a zaplatime to my danovi poplatnici kvuli jedne matce, co vychovala fetacku, co uz nechtela dal zit.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 19. 1. 2016 12:14

Neveris ze nekdo muze? Kolikrat ze se to bod do srdce Kochnev? 5x trodasi.


Důkaz místo keců? Zdroj? Nebylo to na objednávku, jako u nás?


Vsechno jde, kdyz se chce.


Ne, u srdce to fakt nejde :)

naridila jen dalsi znalecke zkoumani, ktere potvrdi verzi sebevrazdy


...jistě, když policajti uklidili klíčové důkazy (srdce) a ani nevyslechli záchranáře, dle jehož výpovědi byla podlaha vytřena a mokrá a pod ní bylo málo krve, jen šmouhy... Viz.:

Matka nevěří, že se její dcera sama ubodala
http://novinky.cz/krimi/392189-.html

Smrtelě pobodaná se rve o "svůj" nůž:
Ahmad, Libanonec trvale žijící několik let v Praze, který se prý šel o půl osmé ráno napít. Ten se dívce podle svých slov snažil údajně nůž vytrhnout a po potyčce s ní se to nakonec povedlo, ale už prý bylo pozdě zabránit tragédii


"Náhodně" volá na PČR:
Rodová rovněž zjistila, že ve tři čtvrtě na šest ráno dcera chtěla volat na policii. Policisté to prý ale následně vyhodnotili tak, že omylem vytočila číslo. „Nechali jsme to ověřit u operátora, protože měla nový telefon. Tam nám vysvětlili, že nelze omylem o tlačítko volání zavadit, protože telefon musí otevřít pinem a pak číslo 158 vyťukat,“ konstatovala Rodová.


A policajti zničili klíčový důkaz:
Při revizní pitvě navíc lékař oslovený právníkem paní Rodové zjistil, že tělo není kompletní. „Přiznal mi to po pěti měsících, že když byla prováděna repitva, tak srdce v těle chybělo,“ sdělila Rodová zjištění od patologa.


Bravo, PČR! Tak se pracuje na budování "důvěryhodnosti" PČR... Z diskuze:

Lucie Kopejska, Praha 4
Osobne znam pana, jehoz syn podle policie spachal sebevrazdu bodnutim se nekolikrat do srdce, pak nuz umyl a vratil zpatky do supliku v lince. Je to stejne smesne jako tento pripad...


:hm
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 19. 1. 2016 18:48

Fetaci zvladnou v rausi vsechno.
osobne2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trodas 26. 1. 2016 16:57

Fetaci zvladnou v rausi vsechno.


To jsou spekulace a není míry, kterou by nemusely překročit. Faktem je, že kokain v sobě měla, ale v malé míře (akorát na povzbuzení na sex) a alkohol v sobě neměla žádný. Takže žádná toxická psychóza. A podlahu pod ní někdo vytřel. A srdce někdo ztratil. Nic z toho ona udělat nemohla.

Takže se tu kryje vražda jen proto, že pachatelem je Islámista. To nebude náhoda. Chápal bych, kdyby to byl agent policie, nasazený v fakt velkém případě (např. pašování obrovského množství drog), že by ho bylo třeba krýt do zátahu... ale pak by mělo být na případ uvalené informační embargo, protože jinak to na lidi působí, jako že PČR kryje vraždu, což velmi vážně poškozuje reputaci PČR a všech slušných policistů. Dnes jsem z jedním zrovna měl delší řeč, takže jsou takoví. A jsou křiví a prohnilí policisté... ba i vlastně v podstatě vrazi z nedbalosti:Policisté půjdou kvůli smrti bezdomovce na osm let za mříže
http://novinky.cz/krimi/392881-.html
Krajský soud v Plzni poslal v úterý na osm let do vězení policisty Jana Pergla (26) a Lukáše Zahradníka (27) kvůli smrti bezdomovce. Případ vrátil krajskému soudu loni v červnu Vrchní soud v Praze k novému projednání. „Dva vycvičení policisté museli předpokládat, že když jdou na jednoho podvyživeného bezdomovce, že to bude pro oběť fatální. Museli být srozuměni s tím, že opakovanými kopanci do těla ho mohou poškodit a v konečném důsledku může bez pomoci zemřít,“ řekl v úterý soudce Tomáš Bouček. „Nejprve ho udeřili obuškem přes záda a poté odvezli na přilehlou betonovou cestu. Tam jej opakovaně kopali pevnými služebními botami se silnou podrážkou značnou intenzitou do oblasti trupu,“ popsal v obžalobě státní zástupce Martin Rykl chování policistů. Napadenému muži měli zlomit žebro a natrhnout slezinu. „Po ukončení útoku se o jeho zdravotní stav nijak nezajímali. Spokojili se s tím, že je schopen samostatného pohybu a komunikace. Zanechali ho na místě a odešli,“ pokračoval Rykl. Bezdomovec zemřel o tři dny později na následky vnitřního krvácení.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků