Pas bez čipu - ano/ne?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod bacman 16. 6. 2015 10:22

Propadl mi pas... k tomu jsem se dozvěděl, že pro podání žádosti, vlastně úplně pro cokoliv, je mi slavná Datová schránka úplně nahovno. Nejenom, že nemohu podat žádost, fotky a všechny ty *****, co naši pilní a neomylní úředníci tak potřebují, poštou, ani jinak. Já se ani nemohu zastupovat zplnomocněncem?!

Trvalé bydliště mám 200km daleko a musím tam osobně půl dne onanovat na úřadě, aby si mě mohli vyfotit, protože já to neumím... pak čekat... a pak znovu půl dne v ***** a dalších 400km.

Takže, vážený státe... 2 dny dovolené + 800km autem + 600 za debilní doklad ... děkuji.

Peprné, ale jinak to nešlo... *****, a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.


Teď se Vás chci zeptat, když si připlatím za jednodušší a dražší variantu BLESK - bez strojových údajů, čipu apod., bude mi vůbec k něčemu, nebo všude vyžadují strojový? (non EU Evropa)

Díky.
bacman
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 6. 2015 13:26

To je ale tvůj problém, že máš trvalé bydliště tak daleko.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacman 16. 6. 2015 14:37

Seter... to je argument. Ano, všichni jsou tu, aby poskakovali podle toho, co zas úředním vymyslí. Trvalé bydliště nemá žádné opodstatnění, je to jen další zhovadilost, jak kontrolovat a omezovat lidi.

Máme datové schránky - k ničemu, zatím jsem všude musel osobně, případně plná moc.
Máme centrální registr vozidel - k ničemu, nic centrálního na něm není.
Stejně to tiskne Státní tiskárna cenin - ať to podám kdekoli.

Vím, že pláču na špatném hrobě. Sere, nikdy se nikam nevzdaluj a když už vzdálíš, vše okamžitě nahlaš úředníkům... ať Ti pak neradí někdo, jak Ty teď mně.
bacman
Čtenář

Odeslat příspěvekod speedysak 17. 7. 2015 15:56

Ne. Kdybys koupil fajn letenku pře USA tak jsi nahranej.
Víc plynu!!!
speedysak
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků