Vrtá mi hlavou umění konverzace.

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Elara 11. 1. 2015 10:40

Heh, už mi čtyři holky, každá jinýho typu a smýšlení, řekly, že je konverzace se mnou nebaví, protože sem otravnej.

Vždy to probíhá takto: Oslovím je (nestydím se), chvilku mluvíme, ony jsou i docela otevřené, svěří se mi s osobními věcmi (světonázor, koníčky, vzdělání a podobně) ale po pár rozhovorech (je jedno, zda na jedné schůzce, zda při více příležitostech, anebo přes web) se to najednou zvrhne, témata vyschnou, a hovor odumře jak nezalejvaná kytka.... čímpak to může být...?

Nějaký tipy anebo rady?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 1. 2015 11:51

Jsi jiný?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 11. 1. 2015 13:06

Ne fakt, mě to dost trápí.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 1. 2015 13:11

Jsi nudný. Chce to mít taky v hlavě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 11. 1. 2015 13:13

"Chce to mít taky v hlavě." Pokud tím myslíš rozum, tak v tom problém není, ale co s tou nudností?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 1. 2015 15:15

Zkus google :hm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 1. 2015 22:09

Nemyslím jiný, jako urážku. Třeba si až moc hovorný.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 1. 2015 08:50

Říká se, že většina vztahů končí na tom, že jeden z těch lidí je blbá kráva. Je otázkou, zda je to tak i v tvém případě.

Ačkoli neznám všechny detaily ženského myšlení, domnívám se, že pro většinu z nich skutečně může být konverzace na téma tvarování PET lahví nebo výrobky z recyklovaných kartonových krabic, poněkud nudná až otravná.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 1. 2015 09:58

To nikdy nevis na co narazis. Musi proste hledat, asi jeste nenasel ten spravny protipol.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků