Brno ubytování, kde?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kotatko99 19. 10. 2014 07:25

Zdravím, potřebovala bych nějaké ucházející a né příliš drahé ubytování v Brně. Nějak se mi zdá, že opravdu pod 800kč/noc zde nic není. Je někdo z Brna, nebo tam jezdí a může mi poradit? To i ta Praha je na tom stokrát lépe v tomto směru ;-] , nebo se mi to jen zdá? Prosím moc o radu. Pozn. ucházející znamená čisté, a soc. zařízení na pokoji :-D , možnost se ubytovat s dítětem, takže lépe nekuřácké.
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod BedřichMarek 28. 10. 2014 10:20

A zkoušela jsi hledat penziony a menší hotýlky? My byli jednou ubytování v nějakém hotýlku Bed and Breakfast v Brně-Komárově a co si pamatuju, bylo to tam pěkný a ceny byla taky ok.
BedřichMarek
Čtenář

Odeslat příspěvekod kotatko99 28. 10. 2014 13:52

Ano, samozřejmě, že zkoušela. A ten Bed ani Breakfast stojí právě taky těch 800kč/noc. Takže to je pro mě už zbytečně moc.
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 10. 2014 23:16

skm.muni.cz
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rezik 7. 11. 2014 20:43

Ty jo, nechci spamovat, ale když vidím, že lidi fakt kolikrát nemůžou najít ubytko. Mrkl jsem do "svého" vyhledávače (mám jen doménu) exclusive-hotels.eu a našlo to pár hostelů, ale i hotely s pokojem pro 2 se vešli do 800. Třeba ten Orea Hotel vypadá dobře (je slevněný z 1523 na 778). Však projeď, určo lepší než ty koleje :-) Ale určitě toho bude někde více, to mi neříkej :-)
Rezik
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků