Za co všechno dokáží lidi utratit peníze...

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 4. 2014 17:10

+1 znamená, že se k názoru připojuji, "plus jeden" další člověk s tímto názorem
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Elara 6. 4. 2014 20:13

Díky; na jiných fórech jsem toto neviděl.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 4. 2014 20:29

na inych forach byva like - prst hore napr,kde sa rataju plusy ci minusy.Tu je to taka symbolika +1
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 8. 4. 2014 13:33

Alazýza a optimalizační činnost dle FO a OP.

Co to vlastně znamená? Je to popis práce, co bych měl dělat, ten právník mi to tlumočil jako skutečnost, že budu lidem skládat úvěry a pojištění na míru, pomocí produktů různejch bank.

Mě to *****í podvodem, už jen proto, protože za uvrtání klienta do půjčky 40 tisíc budu mít provizi 400kč (a to je vše) a navíc, tam chválil do nebe každého, a to tam u něj, na tom "školení" byli i hobiti (doslovně hobiti, takový ty lidský genetický bonsaie) s výučákem z pozemních staveb, a prostě jim lichotil.
Odešel jsem po prvním školení, naštěstí po mě nechtěl prachy, ale přišlo mi to jako, že si staví armádu noshledů.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 18. 4. 2014 16:35

*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 7. 2014 06:43

No vida. A při tom by stačil vhodně připojený drát kde dveřím lednice, který by ti dal vždycky ránu. Ani by si nemusel nic otvírat.
Jinak ale jak zde padlo, ze lidi jsou hloupý a ty co pro ně vyrábí jsou stejní... Ne tak docela. Minimálně když si uvědomují a produkují to nepotřebné harampádí pro masy, jsou oproti nim o krok napřed. Řekl bych ze většina z cílové skupiny ten krok nikdy nedožene.
Na druhou stranu bych si nedovolil tvrdit, že lidi jsou blbci a já jsem kabrňák, co má všechny v kapse a je lepší. Každý má něco. Třeba příklad... Jsem borec, kupuji jen co potřebuji v nejvyšší možné kvalitě, kterou jsem schopen zaplatit, na reklamu kašlu, jsem přece chytrej. Ale kupuju si krabičku cigaret denně..... Fakt? Na co?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 8. 7. 2014 13:56

Já měl za život 4 cigarety :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 7. 2014 06:51

Cigareta byl jen příklad. Jistě víš, co tím myslím.
Piješ třeba kafe, čaj, limonádu, pivo...?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 10. 7. 2014 22:05

pivo piju, ale můžu si to obhájit tím, že jednak není tak škodlivé jako cíga či podobné drogy, a navíc je i zdravé....
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 7. 2014 06:42

To, že si ho dovedeš odůvodnit, ještě neznamená, že je to věc, která je k životu třeba. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itstan 30. 8. 2014 18:26

Měl bych otázku k lidem, kteří si to kupují, pomohlo vám to? Mám pocit, že ano...
itstan
Čtenář

Odeslat příspěvekod Elara 31. 8. 2014 12:18

Proč myslíš, že ano? :-)

Podle mě je to holt takový koníček, fetiš. Někdo chodí na houby, někdo sportuje, jinýho baví vyhazovat peníze za smetí... je to holt tím, že hodně lidí zbohatlo (je výrazně bohatší než jejich rodiče za komunistů) a teď s tím volným časem a penězi neumí nakládat.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 8. 2014 19:10

ciga skodi aj ostatnym okolo
pivo nie
tvrdy alkohol zase sposobuje opilcov co su agresivni
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků