Kapacita mozgu

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 9. 2007 11:34

Player. píše:vazne by si chcel pocut ultrazvuk, infrazvuk, ci vidiet na velku vzdialenost ako orol? Pre cloveka je to absolutna zbytocnost. Mozno aj vdaka nerozvijaniu takychto zbytocnosti, ale zameraniu sa na rozvoj myslenia a logickej casti, sme sa dostali na vrchol potravinoveho retazca. 8)

Čeče, nebylo by to špatné. Aspoň bych chtěl mít oči bez dioptrií. Sice mám zatím jen půlky, ale při řízení brýle mýt musím :-(
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 15. 9. 2007 02:43

No tak kapacita mozku bude hodně veliká :mrgreen: - ohaduji to tak na několik miliarg Gigabajtů :mrgreen: ... Ale v každém případě, až těch 5-10%, které jsou využívány nebude stačit, pořiďme si všichni holografický disk a budeme v suchu :lol: - vypálíme si tam fotky z dovolené, aby jsme si na dovolenou někdy vzpoměli :mrgreen:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Wawer Rewold 15. 9. 2007 14:02

Jenom jak velká by byla jedna vzpomínka na něco. Obsahuje nějakej obrazovej záznam, zvuk, myšlenky, pocit jaký byl v tu chvíli a spoustu dalších věcí
Wawer Rewold
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 10. 5. 2010 16:08

Pokud by člověk využil 100% kapacity mosku, tak by dle mého názoru mohla vypuknout 3. světová válka. Třeba si vemte jeden člověk bude "dokonalý" využije 100% mosku. Nezneužije toho? Řekne si jsem geniální a nikdo se mi nemůže rovnat, takže se mi musí všichni podřídit.
Takže buť "chytří" všichni nebo nikdo. :-)
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 5. 2010 17:49

hledám tam v těch chybách nějakou nadsázku...aspoň doufám, že tam je...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 10. 5. 2010 18:02

Jen napínej mosek.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mamlasos 23. 6. 2010 18:20

A co kybernetický mozek napojený na ten biologický ? Jaká by byla kapacita a inteligence takto vylepšeného člověka ?

viz také memristor
http://www.zive.cz/clanky/memristor-bli ... fault.aspx
diskuze
http://www.zive.cz/clanky/memristor-bli ... howforum=1
Je těžké být Mamlasos, konkurence je obrovská.
mamlasos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 23. 6. 2010 21:28

Zajímavý článek.
Cyberdyne Systems ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 6. 2010 22:38

mamlasos píše:A co kybernetický mozek napojený na ten biologický ? Jaká by byla kapacita a inteligence takto vylepšeného člověka ?

To bych si konečně mohl pořídit domů něco jako Krytona.. pral by mi trenýrky, učil bych ho lhát. To by byla panečku paráda.. 8-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 6. 2010 13:12

aquarkko píše:hledám tam v těch chybách nějakou nadsázku...aspoň doufám, že tam je...

trent píše:Jen napínej mosek.

se mi vybavilo :mrgreen:
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránka