Co si myslíte o UFO?

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 17:36

Takže nevěříš v existenci cizí civilizace. Myslíš si tedy, že když jsme v takové malinké sluneční soustavičce, že nikde jinde v celém vesmíru není jiná forma života inteligencí na úrovni naší, či dokonce vyšší?
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 17:39

KeyLuke: Jsi první, kdo potvrdil mou hypotézu. Hledám pro tohle tvrzení důkazy a pokud by jsi nějaké našel, nebo snad nějaké máš, nebo chceš pomoct je hledat, tak mě prosím kontaktuj, tento způsob domluvy je jaksi pomalý.
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 17:45

s-cx65: Já si myslím, přesněji řečeno jsem přesvědčený, že jsou jiné formy života, snad i vyspělejší než my, ale záleží, jestli by bylo dobré, aby se o nich lidé dozvěděli. Pak, pokud by měli vyspělejší techniku, jestli by se o ní někdo dozvěděl, nebo jestli by byla zatajovaná, protože by díky ní mohly přestat využívat věci jako ropa, uhlí, jaderná energie atd.
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-cx65 9. 9. 2006 17:56

takhle, podle mě mimozemskej život je na 100%, ale myslím si, že v jiný galaxii. někde jsem dokonce čet, že možná existuje víc vesmírů, ale to je podle mě blbost.
S poctivostí nejdřív pojdeš.
s-cx65
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 18:02

To podle mne také, ale v život věřím. Stejně tak věřím i v to, že za těmi léajícími talíři nejsou mimozemské civilizace, snad jen původem, ale dnes už jen lidé.
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-cx65 9. 9. 2006 18:09

ty "létající talíře" jsou podlě mě nějaký letecký prototypy americký armády nebo NASA
S poctivostí nejdřív pojdeš.
s-cx65
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 18:18

s-cx65: do jaké míry tě tahle problematika zajímá? Pokud jen okrajově, tak ti můžu říct, že s tebou souhlasím. Pokud by jsi o tomto chtěl vědět víc a chceš se snažit zjistit, jak to je, tak mě prosím kontaktuj třeba na icq.
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 9. 9. 2006 18:58

No, já jsem přesvědčen, že jsem UFO viděl, tady u nás v středních Čechách...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 9. 9. 2006 19:37

s-cx65 píše:takhle, podle mě mimozemskej život je na 100%, ale myslím si, že v jiný galaxii. někde jsem dokonce čet, že možná existuje víc vesmírů, ale to je podle mě blbost.l/quote]

Kdyz jsi to tak nakousnul, me by zajimalo kde ma vesmir hranice, jak se vlastne poznaji ty hranice, a co je na nima?
S tematem to moc nesouvisi, ale odpovim - i ja si myslim na 100% ze nekde ve vesmiru je zivot, a jak tam sleduju tenhle svet, verim ze je rozhodne civilizovanejsi nez to nase "lidstvo". Od uzivatelu netu az k politice :D
J-o-U
Čtenář

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 9. 9. 2006 22:13

J-o-U: Tak to lidstvo i bude civilizovanější minimálně v politice, ale to by byli všichni živočichové ;-)
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 9. 9. 2006 22:58

Ve vesmíru někde určitě nějaká forma inteligentního života je, existuje, na to dám ruku do ohně...Ale otázka je, jestli se to někdy dozvíme, jestli se potkáme...Můžou mezitím zaniknout, než my objevíme je, nebo zanikneme my, než oni objevěj oni nás...viz tetralogie o Rámovi
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 10. 9. 2006 07:01

TheFlyingman: Zajímavý názor. A co si myslíš o létajících objektech, které jsou spojovány s mimozemskou civilizací?
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 10. 9. 2006 09:08

UFo podle mě je akorát mi o něm nevíme..řekl bych že civilizace která je schopná mezihvězdně cestovat bude určitě mít vyvinuté technologie k tomu aby se před námi skryli...přesně jako lidé když pozorují zvířata tak se také snaží skrýt aby mohli pozorovat přirozené chování..takže je vlastně logické že UFO nikdo neviděl :D (to že se sem tam nějáká zpráva objeví připisuju technické poruše na straně emzáků :D)

jinak co se týče mimozemšťanů tak si myslím že určitě jsou..při rozlehlosti a rozmanitosti vesmíru mi existence jiných ras přijde dost možná..až jistá
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Worm 10. 9. 2006 09:13

Weslo: A co by jsi řekl na teorii, že když se takhle párkrát těm návštěvníkům nepovedlo se ukrýt, nebo havarovali, tak jistí lidé se toho chopili a zkoumali po celá desetiletí jejich technologie, či ji dokonce dokáží využít.
Hledám pravdu a při hledání pravdy mi nic, ani nikdo, nebude bránit v cestě. Ten, kdo se o to pokusí, bude litovat, že mi kdy vešel do cesty.
Dr.Worm
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 10. 9. 2006 10:13

UFO je neidentifikovatelný létající objekt, což znamená, že pokud je něco označeno za UFO, pak to automaticky nemusí být mimozemského původu.
Co se týče mimozemského života, pak věřím, že existuje, ale nikde není napsané, že v takové formě, jako je na Zemi, klidně to mohou být bakterie, nebo jiné nižší druhy života. (ale samozřejmě nemusí)
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků