Co si myslíte o UFO?

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Matysek 18. 12. 2007 14:56

Vesmir je natolik velky, principy mohou fungovat i jinde a zivot bude i jinde. Ale to je tak vse.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 12. 2007 15:31

verim tomu, ze zivot ve vesmiru nekde bude...ale ne tomu, ze sem nekdo tajne lita, aby tu delal kruhy v obili a nesnazil se navazat nejaky kontakt...

a pokud jde o vyspelost, teoreticky by na tom mohli byt stejne jako my, vesmir vznikl v jednom okamziku...ale taky muzou fungovat na uplne jinych principech....nebo mohli preskocit omyl v podobe dinosauru...nebo naopak mohli dinosauri vyspet do inteligentni formy... :) Proste nidko nevi, kde co muze byt a jak hodne vyspele a schopne...ale verim, ze nekd eneco je...

....a ani to nemusi potrebovat vodu a kyslik k zivotu :)
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cinan 18. 12. 2007 21:28

Matysek píše:Vesmir je natolik velky, principy mohou fungovat i jinde a zivot bude i jinde. Ale to je tak vse.
100% suhlasim. IMHO je malo pravdepodobne, ze v takom obrovskom vesmire sme len sami...
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 12. 2007 21:35

Je tohle o UFO nebo o zivote ve vesmiru? To jsou snad dve odlisny veci...

Ohledne zivota ve vesmiru - je naivni se po veskerych ziskanych informacich o rozloze vesmiru domnivat, ze nejaka prtava planetka zapadla kdesi v jedny z buhvikolik galaxii je jedina, kde se vyvinul zivot... Lidi az moc casto o tomhle uvazuji vzhledem k Zemi, coz je docela absurdni...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod cinan 18. 12. 2007 21:41

hotspot: ok, v tom pripade: vo vesmire nie sme sami, a je celkom pravdepodobne, ze nejaka civilizacia ma lietajuce objekty pre nas neidentifikovatelne :) koniec koncov, aj my mame litajuce objekty - lietadla, rakteplany, snehove gule ;)
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 12. 2007 21:43

No prave ten nazev mi prijde zavadejici... jestli se "undefined" chape jako neco, co se vymyka vecim, ktere bezne vidime, nemusi to byt nutne z kosmu, ne?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 12. 2007 10:54

jo, třeba z Twin Peaks :-P
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 12. 2007 18:47

Nebo z Stars Hollow 8-)
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 19:07

UFO je normalni vec :) ... trebas tady co mame letiste za barakem maj UFO tak petrkat do mesice :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 22. 12. 2007 14:47

A já těm obludám dělám dozorce, aby na ně nikdo nemohl...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 1. 2008 21:22

život někde jinde asi jo, UFO ne.e
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod AliGiro 6. 2. 2008 00:00

No já na ufo nevěřím.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod branda 11. 2. 2008 22:00

Principem fungování vesmíru, existencí mimozenských civilizací bylo napsáno bezpocet clánků. Můžeme se dohadovat, jestli tam někde na "opačném" konci vesmíru je nějaká civilizace. Někde jsem četl myšlenku, ale nedokáži ji přesně citovat, ale podstata byla v tom že pokud někdo hledí ke hvězdám, myslím bylo psáno do neznáma, tak opomíjí skutečnost a realitu ve které žije. A až poznáme sami sebe tak přijdeme na podstatu vesmíru. Něco na tom je, myslím :wink:
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 11. 2. 2008 23:04

Podle me, kazda galaxie ma svuj vlastni zivot, kde jsou bytosti, ktere taky badaji po jinem zivote, taky posali desticku, pisnicku od beatles nebo se teprve vyviji z opic kazdopadne to jsou bytosti, ktere maji napriklad uplne jiny zpusob zivota, jine podminky pro zivot a pokud uz by ve vesmiru byly takove bytosti, ktere by dokazaly podniknout vesmirne lety, tak jsem si urcite jist, ze i ty bytosti hledaji jine zivoty jako my, jenze bud na nas jeste nenarazili nebo nejsou tak technologicky vyspeli nebo jsou naopak presvedceni, ze zivot nikde neni nebo u nich existuje vira, ktera jim zakazuje lety do vesmiru, protoze by narusili Bohy.....polemizovat muzeme donekonecna :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ciapka 12. 2. 2008 17:06

btw co si myslite, ako by mohli vyzerat ine civilizacie?? tiez by boli na baze Uhliku, dychali kyslis, zalkad zivota by bola voda, mali 2 nohy a 2 ruky, trochu sa podobali nam ludom? predsa zas nemozu byt tak rozdielny.
ciapka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka