Invisible Earpiece

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 16. 12. 2009 00:22

Hej a jak tohle konkretne funguje? Cim do toho "vysilam" signal?
http://www.tayx.co.uk/wireless-earpiece ... piece.html

PS: kdyby mel nekdo zajem, muzeme vytvorit hromadnejsi objednavku
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 12. 2009 06:20

No Ghoste koukám, že máš každou chvíli nějaký ,,problema,,ze Života, rád Ti kdykoliv,,odborně,, pomohu. Stačí si o Tom včas pokecat se mnou na majlu č SZ, budeš to tak mít i s oblohou a na stříbrném tácu...Jinak tuhle reklamku Ti asi modi smáznou, nedávej odkazy na firmy, kde je i ceník, že...zorganizuj si podobné akce jinak třeba jen zkopírováním části textu, aby jsi to nemusel,,datlit,,. Těším se a Ozvi se, pro Mladé mám času dost, a rád jim pomáhám, he...za ten pokec,,na Dálku,,. po Majlu umím i něco Informací poslat, a je tam přehlednější prostor na,,datlování,,. Marcel od Zvonu. Promiň, foťák,,D 40,,jsem nějak přehlíd, šlušnej, že,,,já Lumix FZ 50, ale vyhovuje mi - je bojovi...zatím,he.
Ahoj Ghoste, zatím to,,hluchátko,, asi vážně do Česka, nedorazilo?! A v češtině Info, zatím Zero ...Budu se po téhle ,,vnitřně ušní aplikaci,, pídit dál, že...Ten přenos signálu asi po kostech lebky? Jinak nevím, že za tím...rezonancí - příjem - střední a vnitřní ucho!? a nabrání signálu z hrtanu(Ty vibrace přes kosti) nebo zesílení hlasu?! Máš tam ode mne SZ...Já massabob engliš - Tydýt...?! Musel by to někdo jiný než já,přeložit z engliš, i ten tvůj link - odkaz. Snad se nějaký ochotný Mladý najde? Jinak se jedná o těch 10-20 doláčů úspory a podíl na poštovném?! No uvidíš jakej bude zájem, že...?
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 12. 2009 10:40

To je "opisovací" intraaurální špunt? Podle informace o frekvenčním rozsahu to rozhodně není pro reprodukci hudby (200 Hz - 5400 Hz). Je to tedy pouze pro hlasové (mluvené slovo) účely.

http://aukro.cz/item844129418_mikro_mic ... sensa.html
Anonymous

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 12. 2009 11:13

Ahoj Jersey II. , a je to, hodný chlapec a díky, no jo indukční smyčka, to ma nedocvaklo, že...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gho$t 16. 12. 2009 16:40

aha uz to chapu. Kolek krku je tedy "drat" na ktery je napojen MP3 prehravac ci neco jineho a baterie a to vysila do sluchatka signal. Diky za osvetu.
Gho$t
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 12. 2009 12:32

No vidíš to Ghoste, A je jasno, he i mně, ještě jednou díky Jersey II...a Hezké Vánoce Tobě, Ghostovi i Všem, Marcel od Zvonu. Jo Ghoste, vomlouvám se za ten můj,,SPY,, zvědavého Střelce, no můžeš si ma,,proklepnout,, na guglu taky,,Kudlvasr,,a ,,Marcel od Zvonu,,..., že...jednoduché, ...je tam ještě syn Martin(29 let, Matfyz - počítače, programuje...).
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 18. 12. 2009 09:42, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 12. 2009 19:34

název jak z Harryho Pottera :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 12. 2009 14:32

Ještě mít nějaké udělátko, co samo vybere požadovanou stopu v přehrávači s konkrétní problematikou :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův