Prezije hlava bez tela?

Diskuze o vesmíru, nových vědeckých objevech i technice v běžném životě

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AliGiro 26. 11. 2008 23:07

pravda se skrýva ve futuramě.:D
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 11. 2008 00:14

:D jo žhe :mrgreen:

viz. například prezident Nixon, Lucy Lui a další... :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jokel 1. 12. 2008 18:17

ti kokos väčšiu kravinu som tu nečítal ani nepočul
(-:Život je ako cesta do kurína.- Krátka a zajebaná :-)
jokel
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 12. 2008 23:54

jak já tě nenávidím.......... :grr: seříznu ti hlavu :kuk:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod ES0 2. 12. 2008 00:06

aby mu ji pak nekdo ozivil a zil znova? vecne? to si nezaslouzi, staci ze napsal o total recallu neco moc nehezkeho :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod jokel 2. 12. 2008 17:43

tebe sa vidí tottal recal? tá blbosť
(-:Život je ako cesta do kurína.- Krátka a zajebaná :-)
jokel
Čtenář

Odeslat příspěvekod Aim_ 17. 12. 2008 19:19

aby hlava mohla mluvit, chtelo by to i s krkem a hlasivkama a presnym tlakovanim vzduchu...
Aim_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rado3105 10. 3. 2009 13:50

Mozne to je kedze CNS je imunologicky nereakcna(znamena ze CNS je transplantovatelna z tela do tela bez proti reakci daneho organizmu ako to je napr. pri krvi a inych organoch). V minulosti jednemu chlapikovi vpalila kovova tyc do hlavy, do prdnej oblasti mozgu asi 4cm priemer, v pohode prezil akurat co ho ludia poznali zmenili sa jeho vlastnosti ako osobnosti - tj. schopnost mozgu na rozdiel od miechy, prezivat aj pri vacsej funkcnej strate. Kdezto pri mieche staci male poskodenie a prejavi sa to.
V minulosti vymeneli dvom opicam hlavy, chvilu prezili, ale kedze do mozgu prudi krv a z oboch opic bola rozdielna tak ju asi telo zavrhlo. Ale asi aj keby to bolo mozne, vedecka komunita by to nesirila kedze by to bol sposob predlzenia si zivota. V buducnosti tipujem ze to nebude ziadny problem, kedze Imunologia napreduje milovymi krokmi a je to dnes jeden z najviac sa rozvijajucich oborov. Takze cas ukaze, ale je to mozne. Pricom podstata danej osobnosti by mala ostat nezmenena, kedze sidli v mozgu, a telo predstavuje tovaren a pohyblivy stroj.
rado3105
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jeffe 25. 3. 2009 21:10

Tahle useknuta hadi hlava se tvari docela zive. 8-D
http://www.youtube.com/watch?v=SAQPZaFH3QY&feature=related
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 3. 2009 21:15

Chudák. Ještě mu nedošlo, že je mrtvý.

jokel:
Podle většiny lidí co to viděli Total Recal blbost není .-) Mně se to tehdy taky dost líbilo.
No pro puboše to už asi nebude. Přece jen 19 let je 19 let. A u sci-fi to je problém.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Předchozí stránka