Avatar roku 2008 - NOMINACE

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 4. 2008 07:57

Budou dvě semifinálové skupiny po šesti, ze kterých postoupí zase dva nejlepší :) A viděl bych to na stejnou dobu jako skupiny... uvidíme, podle toho kdy a jestli vůbec se superforum spustí :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 3. 4. 2008 07:58

dobře, těším se :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 4. 2008 08:21

Možná jsme mohli udělat semifinále přes víkend, protože to všichni uživatelé Cpress for budou namačkáni na jednom :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 7. 4. 2008 11:44

Tak kdy bude pokračovat semifinále?
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 4. 2008 11:51

Počkal bych až se tu lidi rozkoukají a vychytají se problémky s fórem.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 4. 2008 15:57

Skupiny mám připravené, jen to sem nabouchat. Ale možná bude lepší, jak říkal Michal, až se to tu trochu usadí. A taky jestli se někomu podaří udělat něco s mým účtem :)
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 4. 2008 16:03

Ťuhýk: hlásil s to někomu? máme interní seznam "problémistů" a ty tam zatím nejsi...

edit: tak už jstem tě naprášil ;-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 4. 2008 16:16

Díky, psal jsem chrisovi a teď i mihovi před chvíli :)
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 7. 4. 2008 19:37

Ťuhýk: Nevím, ale myslim si, že pokuďse to semifinále udělá teď, nebo potom, nebude v tom rozdíl.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 7. 4. 2008 19:39

Jo, teď už je stav pacienta stabilizovaný, už se to tolik neseká a nepadá (spíš vůbec), takže by to šlo...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 4. 2008 19:56

Jenže Ťuhýk pořád není Ťuhýk, bylo by lepší aby to spustil až mu opraví jeho účet.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 4. 2008 00:01

Porouchaných účtů tam máme víc a vypadá to na problém plošnějšího charakteru. Vy, co se vás to týká, budete však muset mít chvíli strpení. Je nejprve potřeba vyladit fórum celkově pro všechny, hned potom se vrhneme na individuálnější potíže. Zatím vás postupně evidujeme, sbíráme všechny, kdo mají problémy.

@ Ťuhýk>
Mimochodem - zkoušel jsi se přihlásit do Klubu http://klub.zive.cz ? Případně si systémem nechat vygenerovat nové heslo? Nemyslím si, že by to pomohlo, ale spíš zkusit, co to udělá..? S tímhle člověk nemá co ztratit. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod jezek 8. 4. 2008 06:58

Ťuhýka jsem teď viděl online.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 4. 2008 07:32

Ale jo, Ťuhýk je online. Jen to není on :) Ale to nevadí, dnes večer sem hodím semifinálové skupiny, aby nebyly zbytečné prostoje

EDIT:

Majkl zkusil jsem se teď přihlásit do toho klubu a tam to vypadá všechno dobře, jako dřív. Nechal jsem si vygenerovat i nové heslo. Ale tady na fóru pořád stejně špatně.
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 4. 2008 11:06

@ Ťuhýk>
Holt se za řešením problému budeme muset ponořit hloubš... Nechceš si zatím k tomuhle provizornímu účtu taky přidat Ralphíka, ať jsi hned vidět? :-)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků