voda z kohoutku

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 12. 3. 2008 20:34

Dneska jsem strčil mé doškrábané dlaně pod kohoutek a oplachl studenou vodou, v poškrábaném místě to zapálilo jako by mi na ruce někdo nalel žiravinu. Co to zupůsobuje?? :-P
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 12. 3. 2008 20:43

to zpusobujou ty sracky co v tom tecou, ja nekdy kdyz se umeju tak me pali cely telo a obcas se mi z toho udela vyrazka...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 3. 2008 20:45

já se vodou z kohoutku meju, piju ji a nic mi to nedělá, sem divnej :hm
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 3. 2008 20:55

My berem vodu z vlastní studny takže bez chloru a takových svinstev. Je nepálivá :-P
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mathey 12. 3. 2008 21:27

Máme taky vodu ze studně, má trochu víc železa, ale jinak je perfektní.
Mathey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kromec 12. 3. 2008 22:10

Na vetsine uzemi CR je voda z kohoutku kvalitni, respektive stejne kvalitni jak mnoha balena voda z obchodu. Takze casto piji i vodu z kohoutku.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 3. 2008 23:28

mně se nejvíc líbí, jak holky ve škole pijou vodu z kohoutku na hajzlu. blé, já todle udělat, tak se potento...ony si s nad myslijou, že tam ta voda je jako u nich doma nebo co...?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 12. 3. 2008 23:44

a proč by bejt neměla? nebo máš pocit, že hajzly maj speciální rozvody s horší vodou? :-D na kohoutkový vodě není nic zlýho :)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 13. 3. 2008 00:18

Voda z vodovodu je naopak mnohdy daleko lepsi nez balena - protoze je cerstva... A voda ve skole na zachode je opravdu stejna jako doma...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 13. 3. 2008 03:10

strny88-první problém bude,že voda byla studená oproti teplotě poškrábaných rukou + jiné Ph vody a krve(či masa).Jinak s vodou dost záleží odkud voda pochází a jak je prostředí zatíženo.Rozhodně není výhra studna ve vesnici o 100 domech,která je v rovině a bez spádu a všichni mají septik s trativodem, to za těch 60 let už jsou i přefiltrovány septiky do studní-ale neumírá se zatím na to,jen je ve vodě více živých organismů.Z řek je to opravdu hodně individuální ale z vlastní zkušenosti - to co teď teče z Plzně v Berounce je čím dál horší a čistit to v Praze v Podolí do pitnýho stavu nechci ani vidět.Navíc pít pouze měkkou vodu taky není nejzdravější.Ideál asi bude studna někde na kopci kde se moc nefarmaří.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 13. 3. 2008 06:58

aquarkko píše:mně se nejvíc líbí, jak holky ve škole pijou vodu z kohoutku na hajzlu. blé, já todle udělat, tak se potento...ony si s nad myslijou, že tam ta voda je jako u nich doma nebo co...?b/quote]
:mrgreen: a jaká by tam asi byla? :-D Speciální záchodová voda? :D :D :D :D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 13. 3. 2008 10:27

polda: asi to moc hrotíš :-) nevím, proč by člověk nemoh pít měkkou vodu, minerálky dneska sou spíš móda než k něčemu. iontů bude mít člověk vždycky dost, pokud nesportuje na vrcholový úrovni.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 3. 2008 10:31

LukasKoudak píše:
aquarkko píše:mně se nejvíc líbí, jak holky ve škole pijou vodu z kohoutku na hajzlu. blé, já todle udělat, tak se potento...ony si s nad myslijou, že tam ta voda je jako u nich doma nebo co...?b/quote] :mrgreen: a jaká by tam asi byla? :-D Speciální záchodová voda? :D :D :D :DD/quote]

Ty neznáš toaletní vodu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 3. 2008 10:36

no kdoví co ty holky na toaletách dělají, nedejbože pijou :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod polda 13. 3. 2008 12:21

v tvrdý vodě je více min.látek nutných pro organismus,pokud máš zdroj jen z řeky není na závadu si sem tam koupit nějakou minerálku
polda
Nadšenec

Další stránka