Introducing!!- COFT

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 3. 2008 13:33

LukasKoudak píše:proč mě? :shockc/quote]
LukasKoudak píše:Jeffe: v garáži sem legendá já 8) /quote]

proto
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 11. 3. 2008 14:16

LukasKoudak píše:to je borka nebo borec?

Netušíme,tvrdí,že borec,ale podle dalších fotek mu to nejde věřit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Heady569 17. 3. 2008 18:38

MarkFX píše:Když už sme u těch fór, je hrozně zajimavý jak většina těch z doupě má v nicku nějaky číslo... Asi to nějak souvisí s hrama, nebo to je prostě moderní :Dp/quote]

no já vám povyprávím historii tohodle nicku.. dřív sem používal Headmaster... to se zkrátilo na heady, no aaa kdysi když sem šéfil skype účet bylo heady zabraný tak sem naťukal nějaký čísla a helemese, od tý doby na netu používám heady569 ale ty čísla jakoby tam nebyly... jinak u ostatních je to něco podobného, prostě jejich nick už byl zabranej tak se přidaly čísla ;)

;quote="Jeffe"]Tak nam toho Cofta trochu predstavte. :D

no, Coft se na foru objevil asi před dvouma měsícema? tak nějak mám pocit.. no a nejdřív perlil příspěvkama který se vyznačovaly především tím, že dělal že hrozně ví o čem mluví, ale všichni věděli že je to jen "attention seeker"

např. profláklá story kdy v topicu "kolik jste dohráli her" napsal že právě dohrál Assasins Creed na PC v době, kdy ještě vůbec nevyšlo na konzole, natož tak na PC
nebo v topicu Neherní mjúzik:nejlepší z nejlepších napsal jako komentář k písničce "hlavně ten text je úžasnej"
mě to samozřejmě nedalo, a páč když sem vzal v potaz jeho nejpravděpodobnější inteligenční kvocient a fakt že text poměrně rychlý a zastřený metalovýma kytarama a navíc anglický, zeptal jsem se, o čem to teda bylo když se mu to tak líbilo, a on asi po hodině (kdy nejspíš usilovně přemýšlel jak z toho vybruslit) napsal že myslel vokály, a ne text..

takových perliček tam bylo fakt hodně.. no a všechny nás rozsekal když nám sdělil adresu svého profilu na libku...
9 z 10 lidí co na to kouklo si řeklo "FUJ! to je ale ošklivá holka"
no a v Ově na srazu došlo na tohle téma. Po půl hodině smíchu došlo na vážnější diskuzi kdy jsme zjistili že tenhle týpek má až moc sebevědomí a tak proto, aby v budoucím životě neutrpěl příliš zranění na duchu ale i na těle, bylo by potřeba mu sebevědomí trochu sesadit. No a tak jsme s Loganem vymysleli anti-coft kampaň za cílem vypuzení jeho existence z pole fóra, získání banu buď pro něho, nebo pro nás, popř. jiné globální katastrofy.

Co jsme ale nečekali byla jeho reakce...
Coft nabyl dojmu že je super star, a tak aby přihodil polínko do ohně, poslal nám asi 10 svých fotek + fotku jeho ex-přítelkyně...
co ovšem netušil bylo, že založil požár.. během 2 hodin mělo na doupěcím fóru avatar s coftovou fotkou a citací z jeho profilu na libimseti.cz asi 12 lidí, ovšem tahle horečka netrvala dlouho a tak se forum.doupě.cz vrátilo z5 do svých stereotypních a nudných kolejí :-)
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 3. 2008 19:46

Fakt te tohle bavi? Nuda, na Pauzu uz zavitaly i individua proti kterym je Coft nejvetsi machr...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 19:50

takže je to rozmazleny hajzlíl ten Coft... :nenapadne:
Naposledy upravil MarkFX dne 17. 3. 2008 19:51, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Heady569 17. 3. 2008 19:50

to víš, nuda je svině ;)
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 3. 2008 21:00

hotspot píše:Fakt te tohle bavi? Nuda, na Pauzu uz zavitaly i individua proti kterym je Coft nejvetsi machr...
Kdyz nepocitam nektery prispevky Pada, u Coftovo kydu na doupeti jsem se zasmal nejvic :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 3. 2008 22:18

co takhle Kostič :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 3. 2008 22:37

Kostic si dela srandu, ale nekteri lide cloveka nejvic rozesmeji kdyz nechteji. Treba takovy Pade, hobitt... :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Player. 17. 3. 2008 22:39

clovek by povedal, ze je to dar od boha :mrgreen:
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 22:57

takovych abnormálních lidí je málo, měli bysme si jich vážit... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 3. 2008 07:49

Jeffe - čím to, že mi nikdo nevěří když říkám pravdu?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 18. 3. 2008 08:23

To fakt netusim. :mrgreen:
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Heady569 18. 3. 2008 09:21

MarkFX píše:takovych abnormálních lidí je málo, měli bysme si jich vážit... :Ds/quote]

je pravda že bez exotů by tu byla nuda...
no neříkejte že by NewYork bylo tak zábavný město nebýt nahejch magorů v klouboucích se vzory americké vlajky a kytarou :lol:
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník

Předchozí stránka