Co je to "garáž"? :-)

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 1. 2008 22:51

do garaze radeji nechod, tam jsou stejni lidi jako tady :-D

//Jeffe: oddeleno odtud
Anonymni

Odeslat příspěvekod branda 29. 1. 2008 22:59

Co je to "garáž"? :lol:
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jeffe 29. 1. 2008 23:11

Vybrana spolecnost pravych muzu 8) , najdes ji tady: http://garaz.autorevue.cz/ :mrgreen:
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 1. 2008 23:22

Místo, kde se při výběru holícího strojku mimojiné dovíš, kolikrát si jaký uživatel už holil pr.delku. :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 29. 1. 2008 23:27

jannnn píše:Místo, kde se při výběru holícího strojku mimojiné dovíš, kolikrát si jaký uživatel už holil pr.delku. :mrgreen::/quote]

no do riti :mrgreen: ja zrovna tenhle topic ignoroval, tak ted es valim smichy :mrgreen: :mrgreen:
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 1. 2008 08:53

no rozdil mezi garazi a zbytkem je ten ze tam chodi i zrali chlapi kteri se dokazou chovat jako deti... :hm :-) kazdopadne garaz nezna slovo moderovani a kdyz uz nekdo zamoderuje tak si to pekne slizne... jen skoda ze danieldesign ktery tam chodi opruzovat se nezabanuje jak na mm do pul minuty :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 1. 2008 11:32

_maty_ píše:kazdopadne garaz nezna slovo moderovani

Opravdu ne? Hmm, tak na to se podíváme... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 1. 2008 14:33

Majkl vP. píše:
_maty_ píše:kazdopadne garaz nezna slovo moderovani

Opravdu ne? Hmm, tak na to se podíváme... :-)-/quote]


:-P :-P :-P :mrgreen:
Anonymni

Odeslat příspěvekod Wracker 30. 1. 2008 14:40

Jony píše:
jannnn píše:Místo, kde se při výběru holícího strojku mimojiné dovíš, kolikrát si jaký uživatel už holil pr.delku. :mrgreen::/quote]
no do riti :mrgreen: ja zrovna tenhle topic ignoroval, tak ted es valim smichy :mrgreen: :mrgreen:
o neco jsem prisel? :D
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 1. 2008 15:19

Garáž not ded!!!
anonymni

Odeslat příspěvekod vizitix 30. 1. 2008 15:57

to ne, ale hoďte mi někd link, hrozně mě zajímá kolikrát si lukášek holil *****..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 1. 2008 16:00

_maty_ píše: :-P :-P :-P :mrgreen:

No ne, ale vážně - tohle už jsou takové přežité mýty o správě toho či onoho fóra - a ono málokdo vidí, jak co doopravdy funguje. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod zamis 30. 1. 2008 16:55

jannnn píše:Místo, kde se při výběru holícího strojku mimojiné dovíš, kolikrát si jaký uživatel už holil pr.delku. :mrgreen::/quote]


co mate proti holeni *****? jsem vzdycky myslel ze je to lepsi pri analni sexu a zavadeni ruznych prednetu :hm
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 30. 1. 2008 22:25

zamis: tak tohle je fakt moc, necekal jsem ze tu budou takovi lidi co si do zadnice strkaj predmenty :hm :-D

majkl: no musis uznat ze garaz proste moderovana nikdy nebyla, ja dokazal na mm dostat treba ban behem snad 3 minut... kdy mi ho tusim conpower zaridil :-D v garazi nez se nekdo dopracuje k banu tak to trva aspon 3 - 4 dny a musi fakt prudit, jinak si neumim vysvetlit ze ten magor danieldesign dokazal napsat uz vic jak 200 prispevku behem jednoho tydne, takovy spybot na mm je nemoznst, v garazi tvrda realita... coz je skoda... j ao moderatorstvi zadat nebudu ale verim ze bych to tam uklidnil :-D ale jak rikam zas tak cinorody byt nechci... 8)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Revan 31. 1. 2008 00:32

2_maty_ : nahodou nekdy to zkus, uvidis ze je to prima. :wink:
Revan
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků