Vysvedceni - nespravedlive hodnoceni - co se da delat?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 23. 1. 2008 20:30

Lidi asi takhle, nebudu o sobe rikat jak sem aktivni v hodinach, i kdyz dalo by se rici ze sem vesmes klidnej a docela davam pozor a komunikuju s ni, myslim si osobne ze to aktivitou nebude. Co si ale budem povidat, ona si to zduvodni dycky....... Jinak co me taky namichlo, ze kdyz sem za ni podruhy prisel aby mi teda jako rekla proc mi dala 3 kdyz mam prumer na 2, tak me odbyla slovy "nemam cas, nech me bejt a di" (neni presna citace, ale smysl ma stejny. Tak take toto jednani je mi proti srsti. Proste ji clovek jednou nasere (i kdyz je v pravu) viz. PS nahore a vona mu to vrati na vysvedceni, holt zivot neni fer, ale ze az takhle, to sem si nemyslel....
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 23. 1. 2008 20:43

Ja bych za tim takove spiknuti nehledal.

Mam napad, co takhla za ni prijit a slusne ji pozadat jestli za ni nemuzes nekdy prijit az budes mit cas a probrat co bys mel udelat lepe, na cem zapracovat, abys mel lespi znamku...

Hlavne to ber slusne, bez emoci a snaz se spise porozumnet jejim argumentum, nez si stat slepe za svymi. Muze se ti to zdat nespravedlive, ale v zivote bud musis latku preskocit (a mnohdy to je skoro nerealne), nebo ohnout hrbet a latku podlezt. Mysli, ze ted je cas na to, se sklonit a latku podlezt. Ale nezapomen, pak se musis zase narovnat...

Moje nejoblibenejsi motto je: "Nic neni problem. Vsechno je vyzva!"

A zase to neber jako takovou tragedii, v zivote se stavaji mnohem horsi veci, nez to, ze nekdo dostane s prumerem 2.25 na pololetni vysvedceni trojku...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 1. 2008 20:49

Co vim ja, a jak je to v nasem skolnim radu, muzu se proti znamce odvolat a budu nasledne hodnocen triclenou nezavislou komisi... :hm

Jsem na gymplu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 1. 2008 22:24

"nezavislou" :lol:
To je teorie. Jak muze byt nezavisla komise slozena z profesoru z tve skoly a kolegu toho dotycneho? Tohodle ma smysl vyuzivat, pokud cloveku hrozi propadnuti, ne pokud mu to trochu pokazi prumer.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 24. 1. 2008 16:21

Paňčelka měla zrovna jahodový týden??? :hm
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 1. 2008 20:55

Noclaf: Zalezi na tom, jak moc "nespravedlive" to hodnoceni je... Ale pochybuju, ze kdybys dostal ctyrku z predmetu, ktery zvladas na 1-2, dala by ti ji komise taky ;) A nevim jak na jinejch skolach, ale u nas panuje mezi nekterymi ucitely solidni nepratelstvi... :hm:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarlosVarlos 1. 6. 2019 19:41

Taky mám takovou krávu učitelku, která dává na vysvědčení známky, který nedávají smysl. Třeba kámoš je aktivní a vychází mu 1,30 a ona mu dá za 3 že se nesnaží to je už fakt level na odstřelení. Já bych to řešil pokud jsi v 9. třídě jinak bych na to sral.
KarlosVarlos
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bungo 2. 6. 2019 16:01

Mám pocit, že to téma už pro něj není aktuální...
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 3. 6. 2019 10:29

Ale Bungo stále žije :-)

Ahoj!
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků