Vysvedceni - nespravedlive hodnoceni - co se da delat?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 23. 1. 2008 14:36

Ahoj lidi,
dnes na hodine me pekne nas*ala nase mila pani ucitelka :x
Rikala nam znamky na vysvedceni, no a dostalo se takhle na me. Slysim "3". Rikam si ze to je trochu divny se znamkama "5" "1" "1" a "2" . Tak jsem sel za ni, jako proc mam trojku, byl sem "odstrcen" s tim ze mi to vychazi a ze at na ni nechodim s prumerem. No, vsechny znamky, jak nam rekla jsou na STEJNE UROVNI, tedy se stejnou vahou. Pokud tedy zprumeruju vysledek, coz je bezne u znamek se stejnou vahou, dostanu 2,25. Coz je trosku horsi dvojka, ale je to dvojka. S nasi pani ucitelkou neni moc rec, tak se chci zeptat, co muzu delat v tomhle pripade?
Stoji za to vubec neco delat?
Necha se zaridit "nezasednuti si" na me pokud ji bude po prezkoumani "prikazano" dat mi dvojku?
Jake jsou vyhlidky?
Stalo se vam neco takoveho?
Co jste delali?
Uspeli jste?

PS: Jeste jedna poznamecka. Byl jsem tuhle v jidelne a tak trochu sem se bavil nahlas, byl sem tou samou ucitelkou poslan ven, protoze jsem pred sebou nemel obed, a tedy ze mam jit pryc kdyz nejim. Takze sem si obed vzal u okenek (puvodne sem nechtel, protoze zrovna bylo "nechutne" jidlo) sedl jsem si z5. Kdyz me zmercila,tak jako na me co tam jeste delam (v tu chvili jsem byl potichu jako kazdy jiny), rikam ze mam obed a ze mam pravo tu sporadane sedet, ze sem se uz uklidnil. Odesla nerekla nic. Mam takovy pocit ze to je odplata za tenhle incident. Ale je to jen ma domněnka.
Naposledy upravil Gho$t dne 23. 1. 2008 16:09, celkově upraveno 1
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2008 14:41

Není to jedno? Jsou to jenom známky, které v životě nikoho zajímat nebudou... Já vím, rodiče si myslí něco jiného, ale sral bych na to... Když je kráva, tak je kráva a nedá se stím nic dělat...

A i kdyby si to řešil přes vyšší moc a nakonec by ti dala dvojku, tak ti garantuju že do příštího pololetí ti dá tak zabrat, že se s toho poeděláš... Když učitel chce, chybku si najde vždycky :!: :wink:
anonymni

Odeslat příspěvekod Gho$t 23. 1. 2008 14:43

Uz me nejde ani tak o znamku jako o princip toho ze tu znamku mam nepravem. To by se dit nemelo a me se to nechce nechat byt :hm
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 23. 1. 2008 15:00

Nemá to cenu se s ní hádat. Maximálně ti to jen více znepříjemní.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 23. 1. 2008 15:54

ja bych to nijak neresil, sou to jenom blby znamky. az ti ta ucitelka bude chtit uriznout pulku penisu, tak bych se teprve zacal hadat. navic s prumerem 2,25 si trojku treba zaslouzis. pokud v hodinach delas bordel, nebo chrapes na lavici bych ti naparil aji ctyrku. v lepsim pripade ti ted v pololeti "ublizila" a na konci roku ti zas prida.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 23. 1. 2008 17:09

to by chcelo vediet z coho mas tie znamky, lebo ak mas 5 a 2 z velkych pisomiek a dvakrat 1 z malych pisomeciek, tak je vsetko jasne
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 1. 2008 17:20

Co se týká klasifikace, tak Ti trojáka dala oprávněně. Zohledňuje se v něm i aktivita a projevy v hodinách. U nás to řešíme i tak, píše zamis. Ke konci roku jsme měkkčí. Taky záleží, do kolikáté třídy, nebo ročníku chodíš. Má to totiž mít i motivační element, aby Tě to "zdravě nas-ralo" a zamakal jsi na sobě. Ale co si budeme namlouvat, tak či tak je to vyjádření, nakolik učitel umí naučit. Pokud je to neschopnej magor, tak seká známky podle sympatií a to prostě ovlivníš jen rektálně šišatou hlavou...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 1. 2008 18:00

neni snad nikde psano, ze se znamka musi davat podle prumeru ne?!"
treba u nas na gymnaziu jedna ucitelka ti da za 2,2 na vyzo troju a druha, u ktery mas prumer cisty kolem 3 dvojku, pac jeji hodnoceni v prubehu roku je pomerne drsne a navic ona bere chovani v hodinach, a dalsi veci.

Konkretne zde hovorim o dvou predmetech (anglina, rustina)
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 23. 1. 2008 18:02

S*r na trojku, horší je N nebo 5... ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nl 23. 1. 2008 18:05

existuje nieco ako komisionalne preskusanie - tak ked mas na to nervy :D
nl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 23. 1. 2008 18:24

Jinak pedagog ma pravo dat o stupen lepsi nebo horsi konecnou znamku nez jakou bys mel "spravne"dostat ze znamek, ktere ziskas behem roku (pulroku). Duvodem je aktivita v hodine, ...
Ale pokud se znamkou nesouhlasis, muzes se nechat u komise prezkouset (dojdi za vychovnym poradcem a on/ona Ti poradi).
Ale ver, ze ten dotycny vyucujici to brat jako kompliment nebude...
Preji hodne stesti...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 1. 2008 19:22

Nedelat nic, nestojí to za to... zasednuvší-si učitelka je horší než jedna trojka
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 1. 2008 19:31

jj chod na komisionalky a budes rad ze prejdes na 4-rec :)
a ako vravia ostatny priemer nikoho nezaujima........
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 23. 1. 2008 19:43

Presne tak, hodnoti ucitel a mela plne pravo ti tu trojku dat. Osobne bych to skousl a pustil si pisnicku "Skola" z alba skupiny 100 zvirat - Ty vole na zakladni skole.

Kdyby ti dala za 4 tak by to uz mozna bylo na zvazeni, ale moc bych se divil, kdybys treba protestoval a ohanel se prumerem, kdyby jsi ho mel 1,75 a dostal za 1...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noclaf 23. 1. 2008 20:07

Jo, (nejen) tahle pisnicka od Sto zvirat ma neco do sebe.:) Vyser se na znamku. Jednak ma pravo ti ji dat a druhak na znamky se stejne nikdo nekouka. Takze pokud neplanujes jit na vysku, kde by to mohlo rozhodnout mezi prijat/neprijat, tak to neres.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků