X: Superhollymanův coolovej blogíšek

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 13:20

ale horší že ti EMO jsou depresivnější než normální lidé, aby fakt nechytla žiletku a..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 20. 1. 2008 13:27

Emo je zrovna ted IN, uz aby zaclo byt IN neco jineho, protoze ty deti skolou povinne, ktere obcas vidim (teda spis nevidim :lol:)skrz jejich trapne ofiny je hruza....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 20. 1. 2008 13:49

Mark: Já nejsů emo :D Sis nevšml? :-P
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Jony 20. 1. 2008 14:08

no dprdl, Vody dobyl pauzu... tak to je zacatek konce :mrgreen:
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 14:55

Noovo píše:Emo je zrovna ted IN, uz aby zaclo byt IN neco jineho, protoze ty deti skolou povinne, ktere obcas vidim (teda spis nevidim :lol:)skrz jejich trapne ofiny je hruza....

normálně nemám moc příležitostí vidět děcka ze základky, ale na silvestra byla v hospodě jedna třída a mazec, snad všechny ty náctileté holky byly prostě EMO look, všechny v černém, černé vlasy prostě tak....

Ale je pravda že skoro všechny byly fakt hezké a dal bych si říct... :-P ani by mě nemusely dlouho přemlouvat... :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 1. 2008 15:26

MarkFX píše:skoro všechny byly fakt hezké..../quote]
Tak to nebyly EMO! :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 20:08

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 20. 1. 2008 20:56

Punk suxxx
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 1. 2008 21:31

Co melo byt todle video? Reportaz z punkovyho festivalu? Na to tam o tom festivalu temer nic nebylo receno...
Predstaveni punku obecne? Hodne nicnerikajici, par prazdnych vykriku Punk, to je styl zivota. To pogo... Nebylo tam o nem receno vubec nic, krome toho, ze je "drsny".
Ty dve ukazky co tam zaznely (E!E a Jaksi taksi)... JT nebyli punk (a ted nejsou uz vubec) a eecka sice u nas s punkem zacinali, ale dneska je ta hudba uz trochu jina - klasickej punk je tvrdsi. A zrovna ukazka songu Pogo s priteplalym hlaskem punk ani prilis nepripominajici...
A punkaci tam byli predstaveny jako takovi ti mlady lidi v divnejch hadrech, co nemaji budoucnost, huli, chlastaj, kouri a je to pro ne spolecne s jakousi pochybnou svobodou smysl zivota...

Mno... Ja to vidim jinak, nemam chut vysvetlovat jak, ani nesouhlasim se spoustou veci co k punku patri, ale presto mi tohle video prislo ponekud povrchni a natocene clovekem, co sam nevi, o co jde, ale nejakym zpusobem se vyskytl na festivalu...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 20. 1. 2008 21:35

Promluvil panker :-D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vody 20. 1. 2008 21:39

MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 1. 2008 21:39

Ja punker nejsem! Punkovou hudbu posloucham a nektere punkove postoje a nazory jsou mi blizky ;)

Tak jestli tady je nakej fakt punker, at to video ohodnoti... ;) Tipnul bych, ze to bude o hodne jednoznacnejsi a jednodussi nez to moje hodnoceni... :)

Vody: Orliky si obcas poslechnu taky :) Teda spis driv. Dalsi dukaz, ze nejsem punker :) A ty dalsi nackovsky kapely... Skoda ze sem to propas tuhle v ty plzni, moh sem si taky na nakym koncerte zahajlovat :D

EDIT: Ok, tak ty kapely byly spis skinheadsky nez nazi. Teda orlici, ty dalsi nevim. I kdyz, ty slovaci tam rvali tusim neco o cikanech v plynu... :hm Nebo si to spatne pamatuju? A rvou skini taky neco o cikanech v plynu, nebo je to vysada nackovejch kapel? :)

EDIT2: EDIT1 je reakce tukatky otazku, jestli byli orlici skini nebo nackove... :D
Naposledy upravil lu.kas dne 20. 1. 2008 21:49, celkově upraveno 2
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tukatkat 20. 1. 2008 21:44

Lukáš1: Proč nemáš rád punkáče a punk obecně? Co tě žere?

Lukáš2: -=Prostě mlčim :D =-
Naposledy upravil Tukatkat dne 20. 1. 2008 21:45, celkově upraveno 1
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Vody 20. 1. 2008 21:45

No já bych na takovouhle akci asi nešel, byl jsem jen na Landovi ve Slušovicích a tolik policajtů snad nebylo ani na zasedání Měnovýho fondu. Jeden známej mi vykládal že šel začátkem devadesátých let na orlíky v Brně, nakonec se tam už ale nedostal. Pak mu kamoši co se tam dostali řekli jak to probíhalo - orlíici byli všichni ožralí na kaši, takže Landa zpíval blbě, matásek netrefil ani struny ale jinak že bordel pořádnej, no ale orlíci hráli chvíli a pak utekli z pódia, obecenstvo se nestačilo vybouřit tak vznikla bitka, nakonec to rozháněli těžkooděnci.
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 1. 2008 21:50

No, ono nackove a vetsina skinu jsou rekneme "zvlastni" lide... Proto, delat pro ne koncert nebo jinou akci vypada tka jak vypada...

A ozraly orlici... Oni vubec byli takovy rekneme neoficialni... Neprofesionalni... :D A vubec, kdo z vas vi o situaci punkacu a skinu po revoluci u nas neco... Ja jenom to, ze oni samotny o tom vedeli celkem nic (to rekl i landa), ale delali to... A podle toho to holt vypadalo...

Vody píše:byl jsem jen na Landovi ve Slušovicíchc/quote]
On mel landa naky jiny koncerty nez Vltava tour a Bouri? :shock:
Naposledy upravil lu.kas dne 20. 1. 2008 21:52, celkově upraveno 1
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka