Pokopala vás už někdy tetička elektrika???

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 8. 2007 17:19

Napětí drží a proud kope :-P
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 24. 8. 2007 18:02

Najja píše:Já jsem vlezla z deště do baráku a sáhla na vypínač, kde nebyla taková ta krytka, bo co to je :D Moc jsem ale nedostala, nešáhla jsem úplně, jenom jsem příblížla ruku... Jenom to zabrnělo, zabolelo, píchlo, já cukla, chvíli jsem stála na místě, nevěděla co se děje :D Pak jsem se vzpamatovala a řekla: ku*va :D"/quote]
... Tohle mám v threadu o úrazech ;) ... btw: bylo mi cca 8 let...
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 24. 8. 2007 18:18

kopla, keď som ešte nemal predlžovačku s vypínačom, tak som vytiahol kábel čo ide k zdroju, a dotkol sa tej kovovej časti, a koplo ma to, a potom ma ešte viackrát kopol vypínač.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 24. 8. 2007 18:39

když mi byly tak 3-4roky hrál sem si s lepidlem a zásuvkou a taky sem snad dostal :D ale nevim co to se mnou udělalo... :hm
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod madeleine 24. 8. 2007 20:11

Ja som sa rozhodla vymenit kryt od zasuvky, ibaze som nemohla najst istice. No a tak som sa na to dala, bez toho, ved "budem opatrna". Prva skrutka sla bez problemov, ale ked osm vyberala druhu, dotkla som sa kabla a vyrazilo mi to skrutkovac z ruky. Bola to dost silna rana, vyrazilo mi to dych. Prve co mi napadlo, ked som sa nadychla, bolo "WOW! Este raz!".

Problemy ale nastali dva.
- Jeden bol, ze ako mi vyletel skrutkovac z ruky, tak mi natrhol ucho.
- Druhy, ze som ten skrutkovac nemohla tri dni najst. (potom som ho nasla, bol zapichnuty zvnutra v postelnom rame)

:hm to mi ale vlastne ublizil skrutkovac, nie elektrika
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 24. 8. 2007 20:24

madeleine: Já bych chtěl vidět holku měnící zásuvko při proudu :lol: Máš nejlepší story s elektrikou tady. Super ;-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cassies 24. 8. 2007 20:46

No ja jen parkrat od mixeru, topinkovace a tak, ale jednou jsme sli na prochazku pres pole, jak tam byvaji ta dlouha el.vedeni...no a nevim jak, ale jedno se urvalo nebo co a s jiskrama nam to letelo naproti. Jak ze by nas to zasahlo, to nebyla sance, ale po.rani jsme byli az za usima.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 24. 8. 2007 21:17

cassies píše:jedno se urvalo nebo co a s jiskrama nam to letelo naproti.
U toho bych chtěl být. :hm
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 24. 8. 2007 21:27

No mě sice elektřina přímo nekopla ale někoho předemnou jo ;-) Šli jsme po jedné louce na kopci a byly tam dráty valmi vysokého napětí cca 4m nad zemí. Tráva byla nabitá dobře :lol: Jako by tam byly jehličky. Pršelo a jedna holka před nám držela v klidu deštník že, najednou výboj a hned měla v gatích :-D Mělaa dřevěný držák takže v poho.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Revan 24. 8. 2007 22:16

uz mockrat, ovsem najlepsi historku mam asi z 10. U babicky na chate byla rozvodna (metr vysoka betonova budka s pojistkama).
No a jelikoz kryt mel v sobe diry, tak jsme s klukama mocili primo do tech direk. No a kdyz jsem takhle vykonaval potrebu, tak se energie elektricka prehoupla pres proud moci primo ke zdroji. Byla to takova sleha, ze jsem sel prudce do predklonu a flaknul se o strisku ty rozvodny a nasledne lehnul. :lol:
Nastesti to bylo bez nasledku a vse funguje jak ma, ovsem od ty doby nechciju na pojistky, jelikoz z toho boli hlava.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Raider 24. 8. 2007 22:24

no tak moje příhoda je někdy ze 7 let....kdy jsem si hrál s páskem...tatínek a bráška se v klídku dívali na televizi.....já jsem tak nějak strkal ten pásek(tím jak se to zahakuje nooo...jak se to dává do té dírky na pásku)a nějak sem dostal šlehu...prej sem chvilku brečel...ale pak nic
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 25. 8. 2007 01:00

ted me napada, kdyz jsme byli na vejlete se tridou tak jsme se chytli asi 5 lidi za sebou el. ohradniku a fetovali rany :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod cassies 25. 8. 2007 07:54

suk píše:ted me napada, kdyz jsme byli na vejlete se tridou tak jsme se chytli asi 5 lidi za sebou el. ohradniku a fetovali rany :D

My taky :mrgreen: ....a vzdycky jsme se hadali, kdo se pusti a dostane ranu.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rail 25. 8. 2007 08:42

Nejlepší jsou šrouby na paticích těchto pojistek (v horní části obr.), tam je rána vždy zaručená, pokud je na nich 220/230V :mrgreen:
rail
Čtenář

Odeslat příspěvekod madeleine 25. 8. 2007 09:38

Som si spomenula na moju sestru, ked ako rocne dieta milovala telefon... casto sa s nim hravala a potom objavila kabel... mali sme ho schovany pod prahom a nejako sa k nemu dostala... a mamina vybehla z kuchyne na take zvlastne zvuky (ak sestra hryzla do kabla, tak fax vyplo a znova naskocil a zapipal). Pravdepodobne to bolo nieco, co jej pomahalo prekonat bolest rastucich zubov, inak si to nikto nevedel vysvetlit...

ine deti mrvku, moja sestra kable.. :hm
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka