"zachodova doska" - hore alebo dole?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod madeleine 17. 8. 2007 17:30

Revan píše:V ramci rovnopravnosti je spravedlive, ze muzi ho budou davat nahoru a zeny dolu.
Zde ovsem nastava problem ze zeny to delaji ciste pro sebe, kdezto muzi pro zeny.

Absolutne nejlepsi by bylo si koupit toaletu, ktera pozna jestli vchazi muz ci zena (popr. muz s novinami)(napr. kamerou kdyz kazdy ukaze sve nadobicko :lol: (pral bych si neco takovyho zkusit programovat. :mrgreen: nebo aby si zachod kontroloval jestli se k nemu nekdo blizi pozadu nebo pred nim jen tak postava a neco kuti mezi nohama. ) a pak se automaticky sklopi do prislusne polohy.
Ovsem misto takovychto praktickych veci se cpe do hi-tech zachodu mereni teploty apod kraviny. :roll:


Akoze ja osobne si myslim, ze keby ste neboli prasce a neschovavali sa za pocurane prkynko, a ako kazdy normalny clovek, ak sa vam podari nejaky ten bordel, po sebe upratali, bolo by o starost menej... Ktory z vas kazdu sobotu umyva zachod??? A ktory z vas pravidelne pouziva kefu? Ked uz sme pri tom, kto co robi pre koho, vsetkych by som vas prinutila drhnut prischnute "posledne kvapky" zo zachodovej misy... vsetkych do jedneho... robila osm v hoteli a netusili by ste, ake su ludia svine... to uz nie prasce, ale svine... :twisted:

A v tomto si ja krasne doma urobim poriadok a chlap, ktory nevrati toaletu do povodnej podoby moze byt barsjak vazeny a mily, dostane taku hubovu, ze druhykrat to nezopakuje... :pozor2

A co sa "rozoznavaca" na WC misach tyka, nie je to az taky zly napad, patentuj si to, potom to niekto vyrobi a ty z neho vysudis tazke prachy.. :mrgreen:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gottfried Lenz 17. 8. 2007 17:50

tebe bych tak chtěl mít doma... :eh

no nevim co bych měl utírat a tak... mě stačí když si zvednu prkýnko ;)
Gottfried Lenz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 8. 2007 18:33

Jeffe píše:
Noovo píše:Jeffe: tak pokud mohu mluvit za sebe ja se trefim, a kdyz uz sem v takovem stavu, ze mam problem, tak si vzdy po sobe uklidim :oops:, protoze bych se musela stydet, kdyby po mne nekdo sel...

Tak trefis nebo netrefis? :twisted:

to je moc osobni dotaz :mrgreen: musi ti stacit to, co jsem napsala viz, vyse :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 8. 2007 18:38

Noovo: mne to naprosto staci :lol: :lol: :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 17. 8. 2007 18:54

Prkénko zásadně na hoře a nenechal bych se nikým buzerovat abych to změnil.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 17. 8. 2007 20:36

Jak kdy..podle toho, jestli pospíchám :D
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 17. 8. 2007 20:42

dole dole a este raz vzdy dole :wink:
Naposledy upravil bombul dne 18. 8. 2007 10:18, celkově upraveno 1
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 17. 8. 2007 21:11

bombul píše:dole dole a este raz vdzy dole :wink:


presne tak :tleskani :tleskani a toto sa snažím naučiť moju holku :mrgreen: :mrgreen:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 17. 8. 2007 22:21

Revan píše:co se tyce zaklapavani, to je asi nejidealnejsi reseni, kazdej si odklopi pouze ty vrstvy, ktere potrebuje a nasledne vsechno vrati do puvodniho stavu a splachne.

Tak to robim ja.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gagarin 17. 8. 2007 22:43

S tymto som mal s kazdou problemy.U byvalej chlapi stali posediacky :-)),tak tam muselo byt stale dole.U predbyvalej ako aj terajsej po monolognych diskusiach z jej strany som jasne povedal,ze ja ho po potrebe dam dole kvoli nej,ale ona nech ho da zase hore kvoli mne. Neuspel som.
gagarin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tarwas 18. 8. 2007 07:11

Někde řešili, že hodně manželů zdrav. sester nebo doktorek jsou naučení venčit se v sedě :) je to možná ohleduplné pro okolí, ale někteří pánové vědí, že s delším aparátem je to dost nepříjemné, protože jeho konec je moc blízko porcelánu a pak je to rozstříknuté všude ve wc, včetně nohou, a to je už leda na sprchu... v baráku máme několik zdrav. sester a prý je to pravda :)
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 18. 8. 2007 07:22

Tarwas píše:někteří pánové vědí, že s delším aparátem je to dost nepříjemné, protože jeho konec je moc blízko porcelánul/quote]
jeste neprijemnejsi je, kdyz se ten konec maci dole ve vode, proto radci chciju ve stoje :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 18. 8. 2007 07:25

ty jses radek hulan? :D

Chlapik na verejnych zachodkach, kouka na souseda a pta se:
"Proc mas na pt*** vytetovano P0?"
"Vis, moje holka se jmenuje Petra a jeji telefon je 731264840, no a kdyz mi stoupne, tak je tam vytetovano jeji jmeno a cislo."
Po case stejne zvedavej chlapik na verejnejch zachodkach vedle Radka Hulana. Kouka a Radek tam ma taky P0. Zepta se:
"Hele, tvoje holka se jmenuje Petra, vid?"
"Proc myslis?", na to Hulan.
"Protoze tam mas vytetovano P0, a kdyz ti stoupne tak tam budes mit jeji jmeno a cislo, ne?"
"Ne", nato Hulan, "mne kdyz stoupne tak tam mam
Pocitac: Core 2 Duo E6600 | Asus Commando | 8800GTX | 4GB RAM | X-Fi | WD 3x400GB | 24" LCD
Telefon: HTC TyTN + 2GB microSD SanDisk | GPS Evolve - 32 kanalu | TomTom 6 | SonyEricsson HBH-608 Penis: 28cm | Prostata: modra | Auto: rude | IQ: 150"
Tarwas
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 18. 8. 2007 07:32

Neee! :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 8. 2007 01:18

Kdysi jsem tu taky založil stejné téma, ale nepřející cenzura ho nezamkla, jak to dělá normálně, ale rovnou celé smazala. Uznávám tu věc, že když už je na míse poklop, tak se má používat a poklápět. Od toho tam to víko je stejně jako štětka na čištění a koš na vložky. Pak je jasné, že sedák bude dole. Na druhou stranu jsou dobytci jak mezi muži, tak mezi ženami a je jim zcela jedno, že po nich by si také někdo jiný potřeboval kulturně ulevit. A je jim taktéž zcela jedno, že jim voda při kálení cáká až na záda. Dokonce si ani ruce neumyjí. A rádi/y se vítají i loučí podáním ruky...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků